Stardew Valley Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Stardew Valley Indir

Stardew Vadisi  – iki boyutlu bir senbox dünyası, izometrik bir perspektiften hizmet etti. Yazarlara göre, oyuncu Stardew Vadisi’nde bulunan büyükbabanın evine ve arsaya belli bir varis rolünü üstlenecek. Orada, senin yanında, yapay zeka tarafından kontrol edilen 30 kişi daha – “kayıt dışı” olacak. Vadinin her sakini, doğum tarihi ve yaşam öyküsü ile benzersiz bir kişidir. Oyunun paralel olarak geliştirilmesi gereken çeşitli faaliyet alanları vardır: bunlar arasında denge, tarım, madencilik, avcılık, balıkçılık ve toplanma. Her beceri kendi yolunda faydalıdır. Bunlara ek olarak, oyunun bir zanaat var. İkincisi için yeni tarifler öğrenmeniz gerekiyor.

Stardew Valley Torrent İndir

Stardew  Valley  açık uçlu bir ülke hayatı RPG Büyükbabanızın Stardew Vadisi’ndeki eski çiftlik planını miras aldınız.  El-aşağı araçları ve birkaç madeni para ile donanmış , yeni hayatınıza başlamak için yola çıktınız. Karadan yaşamayı ve bu büyümüş tarlaları başarılı bir eve dönüştürmeyi öğrenebilir misiniz? Kolay olmayacak. Joja Corporation kasabaya geldiğinden beri, eski yaşam biçimleri ortadan kayboldu. Stardew Valley Bedava İndir (v1.3.36) PC Oyunu  Repack-Games.com . Toplum merkezi, bir şehrin en hareketli göbek kez  aktivite , şimdi karmakarışık yatıyor. Ama vadi fırsatlarla dolu görünüyor.

Biraz özveri ile, Stardew Vadisini büyüklüğe geri döndüren kişi siz olabilirsiniz Büyümüş tarlalarınızı canlı bir çiftliğe dönüştürün! Raise  hayvanlar , bitkileri büyümeye Bir bahçemiz başlatmak, kullanışlı makineleri zanaat, ve daha fazlası! Hayallerinizin çiftliğini yaratmak için bolca alanınız olacak. 4 Oyuncu Yetiştiriciliği! Çevrimiçi ortamda 1-3 oyuncuyu size katılmaya davet edin  Oyuncular  , başarılı bir  çiftlik oluşturmak , kaynakları paylaşmak ve yerel topluluğu geliştirmek için birlikte çalışabilirler  . Birden fazla el birden daha iyi olduğundan, oyuncular daha zor bir deneyim için satılan ürün üzerinde kar marjını ölçeklendirme seçeneğine sahiptir.

Bedava indir Stardew Valley torrent. Birini şaşırtabilir, ancak bugün oyun pazarındaki şubeye çekici olmayan oyunlar tasarlayıp üretiyor. Bu, sayısı yeterince büyük olan piksel oyunlarını uygular, ancak çok sayıda yayınlanmış – doğrudan çöp ve deneyimli oyuncular değil, oyun alanına yeni olanları bile çekmez. Ancak, bu tüm projeleri etkilemez. Bugün, oyun saatinde birçok kullanıcıyı çeken muazzam boyutta, oldukça ilginç, iddialı bir projeden bahsedelim. Bu neden oluyor – açıklamak zor. Oyunda grafikler – bir piksel ve söylemek için çok fazla fırsat. Proje ortamının yanı sıra oyuncuların oyuncağın tadını çıkarabilecekleri, kendinizi toplayabilecekleri ve enerjilendirebilecekleri gerçek hayat simülatörünü çizer. İnan bana,

Stardew Valley Torrent İndir

Stardew Valley, içinde RPG unsurlarının bulunduğu bir piksel yaşam simülatörüdür. Oyuna girerken, Stardew Vadisi köyünde yaşayan sıradan bir eyalet sakini olarak oynuyorsunuz. Buradaki nüfus çok neşeli, tüm alan pitoresk ve güzel doğa ile çevrilidir. Ancak burada her şey, yerel halkın mülklerini yavaş yavaş ele geçiren, onları iflas ettiren ve özellikle etkilenen çiftçiler olan kapitalist şirketle bağlantılıdır. İnsanlar bir seçim yapmadan önce: şirketin bir üyesi olun ya da kazançlar dahil her şeyi kaybetmek. Omuzlarınızda büyük bir sorumluluk vardır. Köyünüzün kurtarıldığından emin olmak için mümkün olan her şeyi yapmalısınız. Sadece başkalarına sahip olmadığınıza dikkat edin, çünkü iyi bir kariyer yapacak büyük bir çiftliği miras aldınız. Oyuna katılmak için, Stardew Valley, oyun portalımızın hizmetlerini kullanarak torrent’i ücretsiz olarak indirebilir. Yeni bir hayatı, harika bir kariyeri ve kişisel yaşamlarında başarıyı yaktığınız unutulmaz bir maceraya atılın.

Stardew Valley  – oldukça basit bir tarzda tasarlanmış, ancak çok heyecan verici bir oyun ile RPG unsurlarına sahip yeni bir sanal alan. Kader vesilesiyle bir çiftlik şeklinde bir miras alan kahramanın rolünü üstleneceksin. Ama her şey o kadar basit değil, çünkü yeni eşyalarınız yeniden inşa edilmek için çok çaba harcamanız gerekecek kadar başlatıldı. Şimdi, omuzlarınızda oldukça zor bir görev düşüyor, ancak kar ve iyi bir ruh hali için ne yapmayacağınız. Ekin yetiştirme, arpa ve buğday meyvelerini toplama olasılığı vardır. Ayrıca, verimli mahsullerin yetiştirilmesine dikkat edin ve sonra onları satın ve sonra gelirleri alın.

Stardew Valley Torrent İndir

Özellikleri

  • Hayallerinizdeki çiftliği yaratın:  Aşırı büyümüş tarlalarınızı canlı ve bol bir çiftliğe dönüştürün!
  • Karadan yaşamayı öğrenin:  Hayvanları yetiştirin, balığa çıkın, ekinlere eğilimleyin, eşya üretin veya hepsini yapın! Seçim senin…
  • Yerel topluluğun bir parçası olun:  Pelican Town, arkadaş olabileceğiniz 30’dan fazla kişiye ev sahipliği yapıyor!
  • Özel biriyle tanışın:  Bugüne kadar 12 kasaba halkı ile birlikte bir aile kurmak için birini bulabilirsiniz!
  • Geniş, gizemli mağaraları keşfedin:  Tehlikeli canavarlarla ve yeraltındaki derin hazinelerle tanışın!
  • Özelleştir:  Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce karakter ve ev dekorasyon seçeneği var!

sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows Vista veya üstü
İşlemci:  2 Ghz
Bellek:  2 GB RAM
Grafikler:  256 mb video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
DirectX:  Sürüm 10
Depolama:  500 MB kullanılabilir alan

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...