Stardew Valley Indir

Stardew Valley Indir

5/5 - (1 vote)

Stardew Valley Indir

Stardew Valley – sizi kayıtsız bırakmayacak çiftlik elemanları ile harika bir piksel simülatörü. Oyunun hikayesinde, ana karakter geç dedesinden bir mektup alır. Eski çiftliğinin artık tamamen torununa sahip olduğunu söylüyor. Bir kez orada, kahraman çiftliğin korkunç bir durumda olduğunu fark eder ve tüm hayatını restorasyonuna ve gizlenmesine adamaya karar verir. Simülatörde yapmanız gereken budur.

İlk adım, yerleşik düzenleyicinin tüm özelliklerini kullanarak benzersiz bir karakter oluşturmaktır. Çiftlikte bir kez, dikim için az miktarda altın ve tohum alırsınız. Bu, çiftliğin gelişimine başlayacak ve bunu aşağıdaki yollardan biriyle yapabilirsiniz: hayvancılık; madencilik için mağaralara git; bitki, meyve ve sebze yetiştirmek; bir su birikintisi içinde taze balık. Her oyuncu, izleyeceği yolu seçme ve oyun boyunca ona yapıştırma hakkına sahiptir.

Oyunda sosyal bir bileşen de var. Yani, diğer karakterlerle iletişim kurmalı, arkadaş edinmeli ve sonunda bir aile kurmalısın. Son olarak, bize zaman ve mevsimlerden bahsetmelisiniz. Stardew Vadisi-bu tipik bir çiftlik değil, burada kar yağabilir ve bitkileriniz ölmeye başlayacak, salda kalmak ve çalışmaya devam etmek için durumdan bir çıkış yolu bulmak zorunda kalacaksınız.

Her şeyden önce, çiftliği işe yaramaz şeylerden kaldırmanız gerekir. İşinizi ilk seviyede bitirdiğinizde, çiftlik tohumlamaya hazır olacaktır. Bu çiftlikte birçok yeni şey üretmek istediğiniz her şeyi ekebilirsiniz. Stardew Vadisi’ndeki çiftliğinizde kilitli değilsiniz. Bu, köyün diğer ortamlarını keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Üretimde kullanmak için yeni öğeler toplayabilirsiniz. Aslında, bu güzel köyde her şeyi yapmakta özgürsünüz.

Stardew Valley İndir

Bu simülasyon oyununda görevlerinizi bitirmek için biraz para kazanmanız gerekiyor. Üretimlerinizi mağazada kolayca satmak mümkündür. Oyuncular ayrıca profesyonel tarımı genişletmek için başka prodüksiyonlar da satın alabilirler. Onları çalışmanız veya bu tür şeyler hakkında konuşabileceğiniz bazı karakterler var. Bazı alanlarda gerçekten yardımcı olabilirler. Gelecekte de sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilirler. Yani, kasabada yaşayan insanlarla mükemmel ilişkileriniz olmalı.

Stardew Vadisi’nde her şeyi keşfetmek istiyorsanız, yüzlerce saate ihtiyacınız olacak! Çünkü bu, türlerinde gerçekten geniş bir başlıktır. Oyuncular veya eleştirmenler tarafından gönderilen çok sayıda olumlu yorum var. 88/100  Metacritic’deki ortalama meta!

Tarım sıkıcı hale geldiğinde, plaja gidebilir ve iskelede deniz kabukları veya balık avlayabilirsiniz.

Büyükbabanızın temizlenmeye ve mahsul yetiştirmeye hazır olan eski ve harap bir toprak parçası olan çiftlik arazisini miras alıyorsunuz. Zaman geçtikçe, yakında topluluğun bir ayağı olacak, arkadaş edinecek ve şehirde yardımcı olacaksınız.

Mevsimler yakında geçer ve topluluğun etkinlikleri size köylüleri çiftçilik, avcılık ve balıkçılık becerilerinizle etkileme şansı verir. Girmek için yarışmalar olacak, bunları kazanmak size karakterinizi özelleştirmek için aksesuarlar ve çiftliğinizi dekore etmek için yeni korkuluklar verir. Bir maceraya hazırsanız, mayınlara gidin ve yarasalar, böcek sürüsü ve daha fazlası gibi korkunç canavarlarla savaşın.

Yalnız kaldığınızda iki seçeneğiniz vardır. En müreffeh çiftlik oluşturmak için en fazla 3 arkadaşınızla birleşebilir, daha fazla canavar öldürüp en büyük avda makara yapabilirsiniz. Ya da sadece şehre gidebilir ve dünyadaki birçok NPC’den birini sevebilir, arkadaş kurabilir ve kurtarabilirsiniz.

Evlendikten sonra çiftliğinize sizinle birlikte taşınırlar ve bir aile kurabilirsiniz. Çiftliğinizle ilgilenin, kasaba sakinlerine yardım edin ve büyükbabanızı gururlandırın.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Stardew Valley, Windows Vista veya üstünü çalıştıran herhangi bir bilgisayarda çalışabilir ve çalıştırmak için ileri teknoloji bir makine gerektirmez.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Stardew Valley, Harvest Moon gibi oyunlardan ilham alıyor ancak canavar avı ve biraz sihir içeren bir hikaye gibi birçok yeni öğe getiriyor. Benzer oyunlar Starbound ve Terraria’yı da içerecekti.

Bizim almak

Stardew Valley, siz ve arkadaşlarınız için saatlerce eğlence sağlayan mükemmel bir oyundur. Büyükbabanızın çiftlik arazisini ele geçirecek, aşkı bulacak, canavarlarla savaşacak ve kasaba halkına yardım edeceksiniz.

İndirmeli misin?

Evet, çiftçilik oyunlarından hoşlanıyorsanız veya rahat ama yine de hedefe yönelik bir oyun arıyorsanız.

Özellikleri

  • Büyümüş tarlalarınızı canlı bir çiftliğe dönüştürün! Hayvan yetiştir, mahsul yetiştir, bir meyve bahçesi başlat, faydalı makineler yap ve daha fazlasını yap! Hayallerinizin çiftliğini yaratmak için bolca alanınız olacak.
  • 4 Oyuncu Yetiştiriciliği!  1-3 oyuncuyu çevrimiçi olarak vadide size katılmaya davet edin! Oyuncular başarılı bir çiftlik kurmak, kaynakları paylaşmak ve yerel topluluğu geliştirmek için birlikte çalışabilirler. Birden fazla el birden daha iyi olduğundan, oyuncular daha zor bir deneyim için satılan ürün üzerinde kar marjını ölçeklendirme seçeneğine sahiptir.
  • Zaman içinde becerilerinizi geliştirin. Mücadele eden bir greenhorn’dan usta bir çiftçiye doğru yol alırken, 5 farklı alanda seviye atlayacaksınız: tarım, madencilik, savaş, balıkçılık ve yemleme. İlerledikçe yeni yemek pişirme ve işçiliği tarifleri öğrenecek, keşfetmek için yeni alanların kilidini açacak ve çeşitli mesleklerden birini seçerek becerilerinizi özelleştireceksiniz.
  • Yerel topluluğun bir parçası olun. Stardew Vadisi’nde yaşayan 30’dan fazla benzersiz karakterle yeni arkadaşlar bulmakta zorlanmayacaksın! Her insanın kendi günlük programı, doğum günü, eşsiz mini-cutscenes ve hafta ve yıl boyunca söyleyecek yeni şeyler vardır. Onlarla arkadaş edindikçe, size açılacak, kişisel sorunları için yardım isteyecek veya sırlarını anlatacaklar! Luau, perili labirent ve kış yıldızının bayramı gibi mevsimsel festivallere katılın.

Stardew Valley nasıl kurulabilir

1. APK dosyasını ve önbelleği indirin.
2. Ayarlarda bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin (bir kez yapılır)
3. Yüklemeyi dosya Yöneticisi’ni kullanarak çalıştırın (genellikle indirilen dosyalar İndirme klasörüne yerleştirilir)
4. Önbellek klasörünü indirilen arşivden Dosya Yöneticisi’ni kullanarak telefonunuzdaki SD / Android / obb / dizini. Sonuç SD / Android / obb / cache_folder / file * obb
5 olur. Uygulamayı çalıştırın

Leave a Reply