Star Wars Jedi Fallen Order Torrent

5/5 - (1 vote)

Star Wars Jedi Fallen Order Indir

Oyun  Star Wars Jedi Fallen Order  – aynı Star Wars popüler evrende uygulanan bir aksiyon macera. Anlatılan olaylar, ünlü destanın üçüncü bölümünün olaylarından sonra, ilan edilen emrin bir sonucu olarak, neredeyse tüm Jedi şövalyelerinin yok edildiğinde ortaya çıkar. Kal Kestis adıyla ana karakter olan Padawanslardan biri, ortak bir kaderden kaçınmayı başardı. Kendi hayatını ve Gücüne olan inancını kurtarmak için yer altına inmek zorunda kalır.

yıldız savaşları jedi düşmüş sipariş torrent

Şimdi, karakterinizle birlikte, bir Jedi için gerekli tüm becerilere mükemmel şekilde hakim olmak için başlattığınız eğitimi tamamlamanız gerekecek. Buna ek olarak, bir ışın kılıcı sahibi olma becerilerinizi önemli ölçüde geliştirmeniz gerekecektir, çünkü düşmanlar iyi bir direnç sağlamak zorunda kalacak. Cal’ın tüm imparatorluğa karşı neredeyse yalnız kalmasına rağmen, seri numarası BD-1 olan bir droid, dolaşmasında ona yardımcı olacaktır. Savaş niteliklerine ek olarak, savaşın seyri hakkında gelen bilgileri saklayabileceğiniz robot belleğinin geniş bölümlerine kesinlikle ihtiyacınız olacak. Tüm eylemleriniz sizi sanatının temellerine tanıtacak güzel bir Jedi akıl hocası tarafından yönlendiriliyor. Oyun 15 Kasım 2019 civarında Star Wars Jedi Düşmüş Sipariş torrent ücretsiz indirebilirsiniz.

Empire saldırı uçağı kahramanınızı sadece gezegenlerde değil, uzayda da takip edecektir. İstenmeyen karşılaşmalardan kaçının veya dikkatli bir hazırlıktan sonra düşmana tek bir şans bırakmamak için onlara yaklaşın. Uzun süredir yok olan bir medeniyetin arkasındaki eski sırların ipuçlarıyla uğraşmak zorundasınız. Size gerekli becerileri verecek ve Güç kazanmanıza yardımcı olacak bu bilgidir. Her ne pahasına olursa olsun bozulan dengeyi yeniden kurmalısınız, yani eski Jedi Düzeni’ni canlandırmaya çalışmalısınız.

Galaksinin kaderi çabalarınıza bağlı olacaktır. İmparatorluğun her adımı izlediğini ve sayısız birliklerini sürekli savaşa gönderdiğini unutmayın. Düşman gemilerini yok edin, gezegenin yüzeyindeki saldırı uçaklarını parçalayın ve her savaştan nihayet güç ve güç kazanmak için zafer kazanın. Savaş sırasında Jedi’nin yetenekleri ve herhangi bir duvardan geçebilecek bir ışın kılıcı size yardımcı olacaktır. Bu yılın sonuna ertelenen duyurulan yayınlanma tarihine rağmen, oyun hakkında başka hiçbir resmi bilgi ortaya çıkmadı. Yazarlar, gelişimin devam ettiği platformları bile paylaşmadılar, bu da sadece ilk haberleri bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

yıldız savaşları jedi düşmüş sipariş torrent

Arsa
Oyun “Sith’in İntikamı” olaylarından sonra gerçekleşir. Ana karakter Kel Kastis, 66. Emri ile İmparatorluğun kanlı taramasından sağ kurtulan birkaç Jedi’dan biridir. İmparator Engizisyon Mahkemeleri, kalan Jedi’yi ve yok etme gücüne sahip insanları arıyor. Bu nedenle, Kel gibi, hepsi mümkün olan her şekilde güçlü ve yeteneklerini gizler. Kahraman, dış halkadaki gezegende gizlenir ve basit bir çöp toplayıcı olarak çalışır. Bir kez güçlerini kullandığında ve o andan itibaren Düzenin restorasyonundaki yoluna başlar. Kötülüğün İyiyi fethettiği bir dünyada Jedi olmanın ne anlama geldiğini anlamalıdır.

Oynanış
Geliştiricilere göre, oyuncular kılıcın her salınımının somut olacağı tamamen yeni bir savaş sistemi bulacaklar. Daha önce olduğu gibi, oyun akrobatik stuntlarla dolu kılıçlarla, el ele dövüşlerle dolu bir deniz olacak. Ancak, tüm bunları anlamak her zamankinden daha kolay olacak. Oyunlardaki savaşlar, düşmanın değerlendirilmesi ile birlikte durumun sürekli analizini gerektirir. Kel, oyun boyunca Jedi eğitimini tamamlamalı, ışın kılıcı ustaca ustalaşmayı öğrenmeli ve Gücün parlak tarafının becerilerini anlamalıdır, çünkü tüm bunlar olmadan Engizisyoncular tarafından yok edilecektir. İmparatorluk tarafından özellikle Jedi ile savaşmak için oluşturulan yeni fırtına askerleri oyuna dahil edildi. Kel’in gelişimine ek olarak, ışın kılıcı da gelişecek.

Özellikleri
Yeni savaş sistemi. Oyundaki kavgalar yeni görünüyor. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen yeni sistemi etkiler.
Kel Custis. Ana karakterin kendine özgü bir hikayesi var. Kel, ünlü aktör Cameron Monaghan tarafından çalınır ve seslendirilir.
Temizlik Birlikleri. İmparatorluk tarafından özel olarak Jedi ile savaşmak için oluşturulan yeni temizlik fırtınaları.
Droid BD1. Kahramanın tam ortağıdır. Onun spot ışığı bazen farklı durumlarda size yardımcı olacaktır. BD1, Star Wars için tüm ses efektlerinin yaratıcısı Ben Burtt tarafından seslendirildi.

yıldız savaşları jedi düşmüş sipariş torrent

Yeniden paketleme özellikleri:

 • – Origin lisansına göre | Deluxe Edition tarafından InsaneRamZes
 • – Hiçbir şey kesilmez / Hiçbir şey kodlanmaz
 • – Gereksiz ses oyunculuğunu indirememe yeteneği
 • – Metnin dili oyun ayarları menüsünde seçilir.
 • – Oyunu yüklerken kurulumda ses dili
 • – Kurulum süresi 10 dakika (Bilgisayara bağlıdır)
 • »Xatab’dan yeniden paketleme

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64-bit)
 • İşlemci: AMD FX-6100 / Intel i3-3220
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran kartı: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650, DirectX 11
 • Boş sabit disk alanı: 55 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...