Star Wars Battlefront 2 Torrent

5/5 - (1 vote)

Star Wars Battlefront 2 Indir

Star Wars War 2 (veya Star Wars War II), Star Wars dünyasındaki üçüncü şahıs nişancıdır. Kampanyasına rağmen, Savaş 2, 3D, küresel ve uzaydaki birçok çevrimiçi savaşıyla ayırt edilir.
PC için Star Wars Wars 2, PSP ve PS2 oyunlarının geliştirilmiş bir sürümüdür. Steam’e indirilebilir ve Steam atölyesinden ücretsiz olarak indirilebilen modlarla uyumludur.

star wars savaş alanı 2 sel

Bir savaş cephesi
Tüm zamanların en iyi Star Wars oyunlarından birini keşfedeceksiniz. Artık bu başlıktan beklediğiniz her şeye sahip.
Star Wars Wars 2, örneğin, Star Wars mitolojisinin en tanınmış gruplarından birine ait askerleri kontrol etmeye davet ediyor. Eski Cumhuriyet, Bağımsız Sistemler, İsyan İttifakı veya Galaktik İmparatorluk İşbirliği. Haritaya hakim olmak için savaşta 16 oyuncuya kadar takımlara katılacaksınız. Kulağa basit ve “tamam” geliyor, ama şu anda çok güzel bir konakta yaşıyorsunuz.
Star Wars Battlefield 2’de bulunan askerler oyunun güzel bir parçası. Ill Studios, klasik çevrimiçi nişancı oyunlarına ekstra bir dokunuş katmak için çok yaratıcıydı. Droideka’nın Konfederasyon’un öldüğünü hatırlıyor musunuz? Sorunlara neden olmak istiyorsanız bunları kontrol etmek isteyeceksiniz. Beceriyi tercih edersen, isyancı casuslar cahil düşmanlar arasında saklanabilir.

Star Wars War 2’nin yeniliklerinden biri kahramanlar hakkında. özel ve güçlü ama savunmasız malzemeler. Boba Fett, Han Solo veya Jedi Knights olarak bilinen karakterleri ve güç aralığını kontrol edebileceksiniz.
Yıldız Savaşları Savaşı 2, ilk zafer dalgasından Hunt Road’a (kazanan, gezegenden en fazla örneği toplayan takım) veya saldırıya (belirli düşman konumlarını yok etmek zorundasınız) kadar her türlü lezzete sahiptir.
Star Wars Battlefield 2, haberlere ve yeni gezegenlere dayanan çok çeşitli ortamlar sunuyor: Klon Savaşları Geonosis Savaşları, Ölüm Yıldızı, Hoth, Endor, Tatooine, Mygeeto, Felucia, Mustafar ve Kamino Tüm haritalar en küçük ayrıntılarda düzenlenmiştir Star Wars üzerindesin.
Buna ek olarak, galaktik imparatorluğun ordusunun bir parçası olduğunuz bir oyun kampanyası var. Bu sadece çevrimiçi oyunlarınız için değil, aynı zamanda filmlerdeki olaylara tamamen farklı bir bakış açısıdır. Ne yazık ki, kampanya tüm hikayeyi anlatmıyor, ancak İmparatorluk Grevleri’nin arsa sırasında sona eriyor.
Ama Star Wars War 2 ile ilgili en iyi şeyin ne olduğunu biliyor musun? Uzay savaşıyor. İstediğiniz kadar iyi veya daha iyi. Sahip olduğunuz alan çeşitliliği ve yerel farklılıklar ilginçtir. Bu 3D oyunda yıldızlar arasında birçok eğlenceli savaş bulacaksınız. Bu açıdan, Yıldız Savaşları Savaşları ve DICE’ın bu performansı hedeflemesi talihsiz bir durumdur.
Bu yeterli değilse, Star Wars Battle 2 kendi modlarınızı oluşturmanıza izin verir. Yıllarca, topluluk ücretsiz olarak yeni haritalar, öğreticiler, indirilebilir silahlar başlattı ve sonsuz oyun süresini uzattı.

star wars savaş alanı 2 sel

Star Wars diğer masal oyunlarına karşı savaşıyor
TheStar Wars Battlefield 2 kontrolü, farklı seçeneklere rağmen çok sezgisel. Bu nedenle, oyunun hızlı ve doğru olması uzun zaman alıyor. İlk oyunlarınız sırasında, güçlü bir şampiyon olduğunuzda alacağınız kadar başarılı olan inanılmaz bir epik an yaşayacaksınız.
İlk Yıldız Savaşlarında resimler çoğunu büyütmedi. İsterseniz savaş alanını genişletin. Daha gelişmiş bir grafik motoruna yatırım yapmış olsaydı, örneğin, uzayda yerimiz olmazdı. Buna rağmen, iyi haber şu ki Battlefield 2’yi oynamak için bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız yok.
Ve ne hakkında? Yıldız Savaşları Savaşları 2, diğer Yıldız Savaşları oyunlarıyla nasıl karşılaştırılır? Battlefield 2 gerçekten güzel bir LEGO Star Wars, ancak Battlefield çok daha büyük. Savaş 2 ve Yıldız Savaşları İsyancılar normal askerlerin aynı tutumunu paylaşıyorlar, ancak İsyancılar oynamak için bir oyundur. Battlefield 2’nin strateji unsurları var, ancak strateji birincil hedefinizse savaş sırasında İmparatorluğa geçin. Son olarak, daha tutarlı bir kampanya arıyorsanız, Star Wars: Army Commander kesinlikle sizin için bir oyun olacak.

Bu bir tuzak mı?
Star Wars War 2, en iyi Star Wars oyunlarından biridir çünkü franchise’ın destansı özünü açıklar. Büyük savaşlar, efsanevi kahramanlar ve uzay savaşları. “Bu bir tuzak?” sizin gibi olumsuz bilgiler bekliyoruz. Aslında hayır. Komik.
Buna rağmen, hepimiz biliyoruz ki buraya gelirseniz, bunun nedeni, umut verici Star Wars War 2015’in (Dice’in resmi olmayan adı “Star Wars Battlefield 3”) piyasaya sürülmesinden önce eğlenceli bir şey arıyordunuz.

Star War serisi için önceki kurulumlar gibi, Star Wars Battlefront II de bir aksiyon nişancı video oyunudur. Oyun, EA DICE tarafından Criterion Games ve Motive Stüdyoları ile işbirliği içinde geliştirildi. Electronic Arts Inc. (EA) tarafından teşvik edilmektedir. 17 Kasım 2017’de yayınlandı.

Bu oyun Star Wars: Battlefront serisinin 4. versiyonu. Oyun, Star Wars film serisine odaklandı. Iden Versio, İmparatorluk şanzımanının kilidini açmak için kodları sordu. İmparator Palpatine Asi İttifakını cezbetmek için bir plan yaptı. Iden liderliğindeki komando adı verilen emperyalist özel kuvvetler. İmparator, Asi İttifakının gücünü hafife alır ve bu da Galaktik İmparatorluğun yenilgisiyle sonuçlanır. Savaşın sonunda, Iden Del ile tekrar bir araya gelir Daha sonra Hask, Iden ile karşı karşıya geldi ve Del onu uyarır.

Oyun keşif için araçlar ve yerler içerir. Kahraman ve kötü adamlar da bu oyuna dahil. Oyuncular ya tek oyunculu ya da çok oyunculu modda oynayabilirler.

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: AMD FX-6350 veya Intel Core i5 6600K.
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 SP1, Windows 8.1 ve Windows 10.
 • VİDEO KARTI: AMD Radeon HD 7850 2GB veya NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: AMD FX 8350 Wraith veya Intel Core i7 6700 veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 16 GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 or later
 • VİDEO KARTI: AMD Radeon RX 480 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 3 GB (4 GB AMD)
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...