Standoff 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Standoff 2 Indir

Legendary Standoff 2, becerilerinizi dinamik ve benzersiz bir şekilde test edecek bir FPS oyununda geri döndü. BlueStacks ile PC ve MAC üzerinde Standoff 2 oynayın ve yeni ve harika haritalar, inanılmaz silahlar ve aksiyon dolu özel oyun modlarıyla iletişime geçin. Zaten dünya çapında sevilen bu oyunlarda size zorlu bir deneyim sunmayı vaat eden, etkisiz hale getirici savaşlarda, ölümcül düellolarda, saldırılarda ve diğer yöntemlerde Özel Kuvvetlere karşı teröristler bir kez daha. Kulağa benzer durumlarda zaten oynamışsınız gibi gelebilir ve zaten oynamışsınızdır. Ama aynı şeyden daha fazlası olacağını düşünmeyin. Karşı tarafta! Oyuncular, düşmanların üstesinden gelmek ve kendilerini galip taraf olarak adlandırmak için yeni yetenekler geliştirmeli ve yeni stratejiler kullanmalıdır. Kesinlikle bir patlama! BlueStacks Android Emulator ile PC ve MAC için Standoff 2’yi indirin ve kendinizi bir kez daha maksimum oyun özgürlüğü ve tüm potansiyelinizi kanıtlamak için daha fazla alan ile nefes kesen savaşların ortasında bulun. Nihai oyun motoru ile yeteneklerinizi göz açıp kapayıncaya kadar geliştirin!

Oyunda ne bekleyeceğinizi merak mı ediyorsunuz?

Standoff 2 oyunu, yıkıcı AK-47 saldırı tüfeği ve korkunç Desert Eagle tabancası gibi havalı olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli silahlar sunar. Bunun da ötesinde, dünyanın en iyi oyuncularına karşı durmanızı sağlayan heyecan verici ve son derece rekabetçi bir çok oyunculu modu dört gözle bekleyebilirsiniz. Tercih ederseniz, son derece çevik, AI kontrollü rakiplerle yüzleşen tek oyunculu bir modu da takip edebilirsiniz. Hepsinden iyisi, Standoff 2’yi ücretsiz oynayabilirsiniz. Geliştirici, oynaması ücretsiz bir iş modelini takip ettiğini düşündü.

Standoff 2 tek kelimeyle harika

Klas selefinin devamı sadece şaşırtıcı. Standoff 2 PC oyunu, iyi adam ve özel kuvvetler ve teröristler olan kötü adam arasında seçim yapmanızı sağlar. Rekabetçi oynanışıyla, Standoff 2’nin seviyelerde ilerledikçe daha zorlu hale gelmesini bekleyebilirsiniz. İşleri daha ilginç hale getirmek için bıçak, el bombası ve birincil ateşli silahlar gibi yeni silahlara erişebilirsiniz. Standoff 2 oyunu mükemmel bir birinci şahıs atış deneyimi sunuyor. Önyüklemek için muhteşem ses efektlerine sahip en iyi grafiklerden birine sahiptir. Bu oyunun yaklaşık 5 milyon indirme ve sayıya sahip olmasına şaşmamalı. Forward Assault, Doodle Army ve Modern Combat Five gibi diğer harika oyunları yaratan aynı geliştiriciden bekleyebileceğiniz her şey var. Hızlı, birinci şahıs atış oyunlarından hoşlanıyorsanız, bunu seveceksin. Standoff 2’yi ücretsiz oynayın.

PC için Standoff Nasıl Yüklenir (Windows ve Mac)

Standoff’u LDPlayer kullanarak PC’ye yükleyin

  • Öncelikle aşağıda verilen bağlantıdan PC’nize (Windows / Mac) BlueStacks’i indirmeniz  gerekmektedir  .
  • BlueStacks Android Emülatörünü PC’nize (Windows / Mac) yükleyin  .
  • BlueStacks Android Emulator’u açın.
  • Google Play Store’u açın   ve arama çubuğuna “Standoff 2” yazın.
  • Görünen arama sonuçlarından Standoff 2 uygulamasını bulun ve Yükle’ye tıklayın  .
  • Kurulduktan sonra kullanmaya başlamak için ana ekrandan Standoff 2’ye tıklayın.

Sonuç

Standoff 2, detaylarla gerçekten güzel olan yüksek çözünürlüklü ve 3D’de harika bir grafik ekrana sahiptir. Arkadaşlarınızla ve diğerleriyle çevrimiçi oynamak için rekabetçi ve eğlenceli 5 oyun moduna sahiptir. Çevrimiçi oyuncularla yazılı veya sesli olarak da sohbet edebilirsiniz. Oyun modları, bir haritadan diğerine barışı korumak için terörist, atıcı veya kanun uygulayıcı / özel görevliler olarak oynamanıza izin verir. Daha geniş bir ekranda oynamak çok ilginç bir oyundur ve umarım kılavuz emülatörün kurulumunda yardımcı olmuştur. Geri bildiriminizi gönderin ve daha fazla kılavuza dikkat edin.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...