Spyware Doctor Indir

5/5 - (2 votes)

Spyware Doctor Indir

Spyware Doctor, her hafta milyonlarca daha fazla indirme ile 125 milyondan fazla kez indirildi. Dünyanın her yerinden insanlar, bilgisayarlarını casus yazılımlardan, reklam yazılımlarından ve diğer çevrimiçi tehditlerden korumak için Spyware Doctor kullanıyor ve güveniyorlar.

Spyware Doctor, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, İsveç, Almanya ve Avustralya da dahil olmak üzere dünyanın önde gelen PC dergileri ve test laboratuvarları tarafından sürekli olarak Editörlerin Seçimi ödülüne layık görülmüştür. Buna ek olarak, 2005’te pazara liderlik ettikten sonra, Spyware Doctor, 2005’in sonunda ve 2006’da yine prestijli Yılın En İyisi ödülüne layık görüldü.

Spyware Doctor, PC World, PC Magazine, PC Pro, PC Plus, PC Authority, PC Utilities, PC Advisor, PC Choice, Microdatorn, Computer Bild ve PC Answers gibi dünyanın önde gelen birçok PC yayını tarafından en yüksek onur ödüllerine layık görülmeye devam ediyor. Dergi.

Not:  Anti-Spyware’i seçiyorsanız, PC Magazine, PC World, CNET, PC Pro Magazine, PC Authority, PC Answers ve diğerleri gibi bir veya daha fazla dünya lideri araştırma laboratuvarından gerçek ödülleri olan ve kanıtlanmış olanı seçtiğinizden emin olun. güvenilir laboratuvarlar. Daha da önemlisi, bilinmeyen inceleme web sitelerinden alınan derecelendirmeleri kullanmayın, çünkü bunlar sizi yanıltarak bağlı, düşük veya hileli ürün satın almaya yönlendirmek için tasarlanmıştır.

Doğruyu söylemek gerekirse, bir virüsün bazı verileri silmesi, normalde bir hesap numarası ve anahtar elde edebilmesi kadar zararlı değildir, çoğu durumda bir PC’yi formatlamak tüm birikimlerimizi kaybetmekle aynı şey değildir. bu mu? Spyware Doctor  , herhangi bir casus yazılımı mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırmak için gerçek zamanlı olarak arayarak ve tespit ederek bilgisayarımıza bakıp bunun olmamasını sağladığında  tam da bu durumlardır  .

Casus yazılımlar, reklam yazılımları, kötü amaçlı yazılımlar, kimlik avı, truva atları, …  güvenliğimizi ve verilerimizi tehlikeye atabilecek düzinelerce kötü amaçlı uygulama vardır, bu da Spyware Doctor gibi güçlü bir tarayıcıya sahip bir programın her zaman mevcut olmasını şiddetle tavsiye edilir  .

Bir PC’ye casus yazılım bulaştığında, her tuş vuruşunda, her web sitesinde ve her konuşmada PC’nize gizlice yazılım yükleyen kişiler veya şirketler tarafından kaydedilebileceğini veya izlenebileceğini biliyor muydunuz? Casus yazılım ve reklam yazılımı bulaşmalarının sonuçları arasında bankacılık ve kimlik hırsızlığı, olağandışı bilgisayar sorunları, yavaş İnternet erişimi, değiştirilen tarayıcı ana sayfası, arama sayfaları veya sık kullanılanlar ve çok sayıda reklam yazılımı oluşturulmuş reklam sayılabilir.

Anti-virüs yazılımı ve güvenlik duvarları, sisteminizi casus yazılımların ve gizlilik tehditlerinin çoğuna karşı tam olarak korumaz. Casus yazılım genellikle yazılım indirmeleri ile birlikte paketlendiğinden, e-postalara eklendiğinden veya ağlar üzerinden iletildiğinden, yasal yazılım gibi görünebilir, ancak bir kez yüklendikten sonra Casus Yazılım gibi özel bir casus yazılım temizleme aracı olmadan algılamak ve kaldırmak neredeyse imkansız olabilir.  Doktor .

 

Spyware Doctor Indir

Her tür casus yazılımı algılar, kaldırır ve engeller.

Spyware Doctor’a karşı test edilen çok sayıda programın Casus Yazılımların yalnızca küçük bir kısmını tespit ettiğini ve daha da küçük bir miktarı tamamen kaldırdığını biliyor muydunuz? Ayrıca çoğu, Spyware’in ilk etapta kullanıcıların bilgisayarına yüklenmesini gerçek zamanlı olarak etkin bir şekilde engelleyemedi.

Spyware Doctor, Casus Yazılımla mücadele yeteneklerini günlük olarak sürekli geliştiren en gelişmiş güncelleme özelliğine sahiptir. Casus Yazılım, AntiSpyware programları tarafından tespit edilmekten kaçınmak için daha karmaşık hale geldikçe, Spyware Doctor, bir adım önde olmak için yeni teknolojiyle yanıt verir. Kullanımı En Kolay

Spyware Doctor, yalnızca uzmanlar için değil, özellikle insanlar için tasarlanmış gelişmiş bir teknolojidir. 2005, 2006 ve 2007’de Halkın Seçimi Ödülü’nü kazanmasının bir nedeni de budur. Sınırlı etkileşimle size en iyi korumayı sağlamak için kutudan otomatik olarak yapılandırılır, bu nedenle tek yapmanız gereken, anında ve sürekli koruma için onu kurmaktır.

Spyware Doctor’ın gelişmiş OnGuard teknolojisi, kullanıcıları yalnızca gerçek bir Casus Yazılım algılaması konusunda uyarır. Bu önemlidir, çünkü yazılımı her yüklediğinizde, sık kullanılanlarınıza bir site eklediğinizde veya PC ayarlarınızı değiştirdiğinizde şifreli sorularla kesintiye uğramamalısınız. Bu tür mesajlar kafa karıştırıcı olabilir ve çalışmayan programlar, favorilerin kaybolması ve hatta casus yazılımların sisteme yüklenmesine izin verilmesi gibi istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Araştırmayı biz yapmak zorunda kalmamanız için yaptık.

Ne var ne yok:

Gelişmiş algılama yetenekleri

Spyware Doctor, algılama etkinliğini artırmak için geliştirilmiştir. Özellikle, tehdit veritabanında oluşturulan her bir imza, minimum sistem kaynağı kullanımını (bellek ayak izi) korurken, çok sayıda kötü amaçlı yazılım tehdidini (tehdit varyantları) tespit edebilecek şekilde optimize edilmiştir.

Ağır virüs bulaşmış bilgisayarlar için hızlı temizlik

Spyware Doctor, ağır şekilde bulaşmış bilgisayarlardaki tehditleri her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde tespit edip kaldırabilir. Bazen bilgisayarınıza o kadar yüksek düzeyde virüs bulaşmıştır ki, Windows’un ‘güvenli modu’ dışında kendinizi güvenlik yazılımı yükleyemez veya çalıştıramaz bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, kötü amaçlı yazılım bilgisayar kaynaklarını tüketir, bu da uzun tarama ve kaldırma sürelerine neden olur. Spyware Doctor artık bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan ve sisteminizde çalışmaya çalışan diğer yazılımlardan daha yüksek bir önceliğe sahip olmaya zorlayarak güvenli modda daha hızlı ve daha etkili tarama yapma teknolojisine sahiptir.

Geliştirilmiş Hacker Savunması

Spyware Doctor’ın etkinliğini engellemeye çalışan kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı kendi savunmamızı geliştirmek için daha fazla iyileştirme dahil edilmiştir. Hacker savunma sistemimiz, kötü amaçlı yazılım tehditlerinin Spyware Doctor’ın işlevselliğini veya etkinliğini engellememesini sağlarken, bilgisayar sisteminizin en kapsamlı korumaya sahip olduğundan emin olabileceğiniz anlamına gelir. Yeni bilgisayar korsanı savunması, bilgisayar korsanlarının Spyware Doctor’dan yararlanmasını veya denetimini ele geçirmesini zorlaştırmak için Windows Vista’da bulunan belirli bir özelliği (ASLR olarak bilinir) kullanır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...