Spotify Premium Apk pc Indir

Spotify Premium Apk pc Indir

Spotify Premium Apk pc Indir

Spotify, genel olarak  ücretsiz bir müzik akışı  hizmetidir. Program, on binlerce şarkıyı ve milyonlarca çalma listesini ücretsiz olarak dinlemenizi sağlar. Ancak özgür bir tüketici olarak, reklamları tutmanız ve sesi düşük kalitede dinlemeniz gerekir. Sınırsız atlama seçeneğine sahip değilsiniz, HD kalitesinde müzik dinleme fırsatınız da yok. Spotify Premium’un kendi başına harika bir çaba olan 100 Milyondan fazla abonesi var ve ayrıca bir sonraki en önemli müzik akışı hizmeti olan Apple Music, bu miktarlara yakın bile değil. İşte eksiksiz Spotify Premium özellikleri ayrıntılı.

Google Play Müzik ve Ses bulutu gibi müzik akışı hizmetleri, Spotify Müzik sahneye girdiğinde sarsıldı ve hızla çevrimiçi olarak erişilebilen en tanınmış müzik akışı hizmeti haline geldi. Spotify’ın iki çeşidi vardır, standart ücretsiz sürüm, herhangi bir şarkıyı yayınlamanıza izin verir, ancak Spotify’ın premium sürümünde kaldırılabilecek reklamlar ve bir dizi kısıtlama ile birlikte gelir. Bu bilgilendirici makalede, Spotify Premium APK’yi  ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi öğreneceksiniz  .

Bu, tamamen yüklü Spotify karşılaşmasını ücretsiz deneme süresinden daha uzun süre denemek isteyen biri için Spotify veya Apple Music ile devam edip etmeme konusunda kararını vermeden önce yararlı olabilir, bu da başka bir Spotify rakibi olacak. Yeşil askeri müzik akışı hizmetleri, standart abonelik içinde premium aboneliği bulmaya değer hale getiren tonlarca özellik sağlar ve ayrıca fiyatlar da çok adil. Aile planları onu daha iyi hale getiriyor.

Spotify Premium Apk pc Indir

Tüm ünlü müzisyenlerin kayıtları Spotify’a yüklenmiştir ve bu Spotify premium APK ile bunun bir kısmına sahip olabilirsiniz.

Ancak burada, sizin için tüm premium özellikleri tamamen ücretsiz olarak sağlayan Spotify modifiye APK’ye bir göz atıyoruz. Spotify premium APK için İndirme bağlantısı da altında sağlanmıştır ve bunun içinde herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım içermeyeceğini garanti ederiz.

Burada, Spotify Premium APK ile neyin geldiğini ve bunun uygulamanın normal sürümüne göre size nasıl fayda sağladığını keşfedeceğiz.

Spotify Premium APK kullanıcılarının sevdiği önemli avantajlardan biri, Spotify Premium ile birlikte gelen Ses kalitesindeki büyük boşluk miktarıdır. Premium sürüm, 320kbs bit hızında Extreme Audio Quality dinlemenize izin verirken, ücretsiz sürümde aldığınız standart sürüm sadece 96kbps’dir. Yani, bu hatırı sayılır bir gelişme ve bir audiophile iseniz bunu anında fark edeceksiniz. Spotify, bir akış devi olarak, Spotify Sessions adlı hizmete adanmış özel kayıtlar yapmak için AAA sanatçılarıyla işbirliği yapıyor. Spotify Premium üyesi olmak, bu Spotify Oturumlarının yüksek kaliteli kayıtlarına erişmenizi sağlar.

Spotify Premium’un veri senkronizasyonu, tek bir cihazda çalan müziği başka bir cihaz üzerinden kontrol etmenize izin verir (örneğin, bilgisayarınızda çalan müziği akıllı telefon aracılığıyla kontrol ederek), ki bu etkileyici.

Spotify Mod APK’sının en öne çıkan özelliği, en sevdiğiniz şarkıları sınırsız indirebilmenizdir. Çalma listeniz ne kadar büyük olursa olsun, Spotify’ın standart varyantında mevcut değildir, 100 melodi ve hatta 10.000; Spotify premium ile Sınırsız indirme ile kaplanırsınız, böylece bir indirme çılgınlığına gidebilirsiniz. Bu ucuz ve sınırsız veri planları dünyasında, Çevrimdışı müzik herkes için uygun olmayabilir, ancak çevrimiçi bağlantınızın kötü olduğu veya uzak bir bölgede olduğunuz birçok durumda kullanışlı olabilir.

Reklamsız Uzmanlık

Reklamlar çoğu kişi için rahatsız edici olabilir ve bazen Spotify’ın sahip olduğu mükemmel bir kullanıcı deneyiminin önüne geçebilir. Bu nedenle, ister banner reklamları ister atlanabilir video reklamlar olsun, reklamlardan kurtulmak için, üstün sürüm tamamen reklamsız bir deneyim yaşamanızı sağlar. Uygulama, bu modifiye edilmiş premium varyantta premium sürümü kullandığınızı varsaydığı ve tüm reklamları anında kaldıracağı için, reklamlar deneyiminizi kesintiye uğratabileceğinden, bu benim en sevdiğim özelliktir.

Çevrimdışı Dinle / Her Yerde Dinle

Premium sürümü kullanarak sınırsız indirme hakkında okuduğunuzda ve buna ek olarak, bunu yapmanın bir başka avantajı da, indirdiğiniz şarkıları, başka bir yere seyahat ettiğinizde onları yeniden indirmenize gerek kalmadan, Dünya’nın herhangi bir yerine götürebilmenizdir. İhtiyaç duyduğunuz her yerde çevrimdışı dinlemek için telefonunuzda çevrimdışı olarak kaydedilirler, bu da premium olmayan sürümle mümkün değildir.

Tek seçkin Spotify kullanıcıları için mevcut olan özellik, sınırsız Atlamaya sahip olabilme yeteneğidir, komik bulmadığınız belirli bir şarkıyı dinlemeden çalma listesine girebileceğiniz anlamına gelir. Rutin Spotify ile sınırlı sayıda atlama elde edersiniz, bu nedenle zaten belirli sayıda şarkıyı atladıysanız, daha fazla atlama seçeneğiniz olmayacak ve çalınan mevcut şarkıyı dinlemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu aynı zamanda, hoşunuza gitmeyen melodiye dikkat etmeniz ve onu çalarak verileri boşa harcamanız gerekmediği için bilgileri kaydeder. Gereksiz bir kısıtlama gibi görünebilir, ancak Spotify’da olduğu gibi.

Sonsuz Karışık Çalma ve Tekrarlama

Ayrıca Spotify Mod APK ile sonsuz karıştırma ve tekrarlar elde edersiniz, böylece herhangi bir şarkıyı birkaç kez, hiçbir kısıtlama olmadan eşleştirebilirsiniz.

Leave a Reply