SplitCam Indir

SplitCam Indir

5/5 - (1 vote)

SplitCam Indir

SplitCam  , güçlü bir yayın stüdyosu  yayıncısı yazılımıdır . İle  SplitCam  minimum CPU yükü ile aynı anda Twitch.tv, Youtube, Facebook ve vb doğrudan yayınlayabilirsiniz … ve ayrıca web kamerası, ekran, oyun veya ekleyebilir  video akışına pek çok serin efektler .

Ek olarak  SplitCam  , web kameranızı aynı anda Skype , Google Hangouts ve Facebook Messenger gibi çeşitli programlara bölmenin en kolay yoludur  .

Programın adı iki kelimeden oluşur – Bölme ve Kamera. Neden bu kadar? Cevap çok basit. Başlangıçta program, yalnızca web kamerası kullanarak bir sorunu çözmek için tasarlandı  Windows işletim sistemindeki uygulamalar tarafından. Bu sorunun farkında değilseniz web kameranızı Skype’a ve hemen ardından web kamerasını Facebook Messenger’a bağlamayı deneyin.

HD kameranızdan ve diğer video kaynaklarından aynı anda birkaç akış kanalına video kalitesi kaybı olmadan video akışı gerçekleştirin. “Web kamerası meşgul” hatası almadan web kameranızı çeşitli uygulamalarda kullanmaktan çekinmeyin. Web kameranızın daha fazlasını yapabileceğine inanın !. Ses kaynaklarını (mikrofon, ses dosyası vb.) Tek bir ses akışında karıştırın. Split Cam ile  web kameranız yeni bir şekilde çalışacak!

SplitCam Indir

HD video yayını
HD kameranızdan video kalitesi kaybı olmadan video akışı gerçekleştirin. Gerekli çözünürlüğü manuel olarak seçin.

Video bölme
“Web kamerası meşgul” hatası almadan web kameranızı çeşitli uygulamalarda kullanmaktan çekinmeyin.

Gerçekçi 3D Maskeler
Kafanızın tamamını bazı 3D nesnelerle değiştirin. Sadece sanal fili veya başka bir hayvanı hayal edin.

Tüm popüler hizmetler
Skype, Google Hangouts,  Facebook Messenger , Windows Live Messenger, ICQ, Camfrog, Youtube ve daha fazlasını destekler…

Popüler hizmetler
Twitch.tv, Livestream, Ustream, Facebook, Youtube Live, Periscope ve diğer hizmetlere birkaç tıklamayla ve tüm özellikler.

Yakınlaştırma video özelliği
Videonuzu uygulamada yakınlaştırın ve yalnızca gerekli olan kısmını yayınlayın.

Normalde yalnızca bir uygulamayı tek bir video yakalama kaynağına bağlayabilirsiniz. SplitCamera  , birkaç uygulamayı tek bir video yakalama kaynağına bağlamak için ücretsiz bir sanal video klonu ve bölünmüş video yakalama sürücüsüdür.

Genellikle, bilgisayarınıza bağlı bir web kameranız veya video kameranız varsa, onu aynı anda birden fazla uygulamada kullanamazsınız ve bunu mümkün kılan standart Windows seçenekleri yoktur. Bölünmüş Kamera sürücüsü, web kameranızı (herhangi bir model), video kameralarınızı (VHS, DV, TV-IN veya TV-tuner dahil analog veya dijital) kolayca çoğaltmanıza olanak tanır.

Leave a Reply