Spintires indir

5/5 - (2 votes)

Spintires indir

Spintires, arazi kamyonlarını kullanacağınız bir oyundur. Bu büyük, ağır kamyonların manevraları  zordur ve ulaşılması zor çamurlu ormanlık alanlarda büyük yükleri taşımak için tasarlanmıştır. Bu mekanik devleri kontrol etmek için yeterli sabrınız varsa, son derece eğlenceli bir oyundur

Dakikada 30 litre yakıt kullanan kamyonlar

Spintires’in amacı aldatıcı basittir: bir odun yükünü bir noktadan diğerine taşıyın. Meydan okuma nerede? Yollar çamur, nehirler, bitki örtüsü ve kirlerle kaplı “yollar” ile doludur. Son derece büyük, ağır ve manevra zorluğu olan kamyonlara atın  ve sabrınızı test eden bir şey elde edin. 

Ancak bu kamyonlar, gerçek bir kamyonunkine çok yakın bir kontrole ihtiyaç duyuyor , Spintires   bir süredir denediğim en iyi simülatörlerden biri . Dört tekerlekten çekiş ve diferansiyel kilidini kullanarak sıkışmamak için çok dikkatli sürmelisiniz. Zamanla, çekme kablosunu  ihtiyaç duyduğunuzda nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz  ve sıkışmış olabilecek kötü hendeklerden kurtulmanıza yardımcı olmak için kabloyu ağaçlara bağlayabilirsiniz.

İndir

İşler çok zorlaşırsa, her zaman araçları değiştirebilir ve  çamurda sıkışmış olanı kurtarabilirsiniz  (bunu birçok kez yapmanız gerekir). Hatta her iki kamyonun sıkışmasını ve her ikisini de çıkarmak için üçüncü bir kamyonu kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle ikinci kamyonun gelmesi yarım saatten fazla sürdüğünde çok eğlenceli.

Ayrıca araca verilen hasarı ve kullandığınız gaz miktarını da kontrol etmelisiniz. Bu canavarlardan bazıları  dakikada 30 litreye kadar yakıt tüketiyor!  Biterseniz, ne yapacağınızı biliyorsunuz: elbette yakıt kamyonunu arayın. 

Spintires, aynı zorluk seviyesinde, ancak çok farklı, oynamak için beş farklı araziye sahiptir. Danışmak için bir haritanız olmasına rağmen , oyunun arazinin bazı bölümlerini gizlediği için aslında bu kadar kullanışlı değil  ,  böylece nereye gideceğinizi bilmiyorsunuz. Dışarıda neler olduğunu keşfetmek ve görmek çok önemlidir.

Ayrıca,  römorklar, vinçler, daha büyük yükler ve yakıt depoları gibi ekstralarla deneyim puanları kazandıkça özelleştirebileceğiniz farklı tipte kamyonlarınız da var.

Paça kamyonunun sürülmesi

Oyundaki kamyonlar gibi  kontroller sağlam ve zordur . Her şeyi kontrol etmek için klavyeyi ve fareyi kullanmaya alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Ancak vinci aynı anda hızlandırmayı, yön değiştirmeyi ve vinci kullanmayı mümkün kılar.

En zor kısım  garip kameraya alışmaktır  (fareyi kullanarak hareket ettirebilirsiniz).

Fizik açısından çok gerçekçi

Spintires’in herkesi şaşırttığı alanlardan biri de grafikleri. You have  inanılmaz gerçekçi kamyon  inandırıcı bir şekilde hareket sallanma ve yut bazen yapmak Eğer bir video oyunu oynuyorsunuz unutma. Aynı şey duman ve çamurun hareketi (ağır ve yapışkan) gibi etkiler için de geçerlidir.

Fizik tamamen gerçekçi ve her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin,   çok uzun süre durursanız yükün ağırlığı kamyonu çamurda batırabilir. Ağaçlara ve dallara çarptığınızda, gerçek hayatta olduğu gibi davranırlar. Genel olarak, Spintires çok gerçekçi bir oyundur.

Spintires:Mudrunner, orijinal Spintires’in devamıdır ve bir dizi iyileştirme sunar. Orijinalin göreceli başarısızlığından ve eksik durumundan sonra, bu yenileme, serinin başından beri ne olması gerektiğini gösterir. Oyuncular yardım için sadece bir harita ve pusula ile kaba ve çamurlu bir seviyede kendi yollarını yapmakla görevlendirilir. Oyunun birincil eğlencesi ve meydan okuması, yolların etkileyici gerçekçi fiziğinden geliyor. Çamur ve su, görevleri tamamlamak için yavaş ve istikrarlı sürüş ve dikkatli planlama gerektiren tehlikeli ve uygun bir şekilde kaygan hisseder. Spintires: Mudrunner solo olarak veya bir kooperatif modunda en fazla üç oyuncu ile oynanabilir. Temel oyun ve sandbox öğeleri inanılmaz derecede iyi yapılmış olsa da, sonraki oyun sırasında genel bir hedef ve içerik eksikliği ortaya çıkıyor.

Uzun mesafeye hazır olun

Spintires sadece çok orijinal değil, aynı zamanda teknik düzeyde çok iyi yapılır. Oyun, menüler, arayüz ve kontroller gittikçe oldukça sağlam, ancak daha sonra, çalıştırdığınız kamyonlar da öyle. Bununla birlikte,  Spintires genel olarak çok eğlenceli , ancak çelik için sabır ve sinirlere ihtiyacınız var. 

Not:  Spintires kurulum işlemi sırasında size ek yazılım sunulacağını lütfen unutmayın. Başka bir yazılım yüklemek istemiyorsanız, ilgili kutuların işaretini kaldırarak devre dışı bırakmanızı öneririz.

Artıları

  • Orijinal fikir
  • Simüle fizik
  • Garip bağımlılık

EKSİLERİ

  • Sabır gerektirir
  • Sonuna kadar takılmak
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...