Spin Tires Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Spin Tires Indir

Oyun Spin Lastikler 2016 ücretsiz indirin. SUV simülatörünün tadını çıkarmak ister misiniz? Sonra 2015 yılında oyun projesi Spin Lastikleri – bu zevk. Bu proje üzerinde çalışma 2009 yılında başlamış olmasına rağmen stüdyo Oovee Game tarafından 2014 yılında oluşturuldu ve Havok Fizik İnovasyon Yarışması’nın başlangıcı olarak hizmet etti. Demo basit hayranların oyunu beğendikten sonra, içerik oluşturucular para toplamak için Kickstarter hizmetinin yanı sıra oyuncuların yardımıyla kullanmaya karar verdiler ve oyuncağın tam sürümünü yayınladılar. Oyunu çeken nedir ve neden torrent Spin Tires 2015’i sitemizden indirmenizi öneriyoruz?

Sıkma Lastikleri Torrent İndir

Yapmaya değer olmasının birkaç nedeni vardır. Birincisi, oyunun otoparkında SUV adı verilen yerli otomobil endüstrisinin en popüler modellerine sahiptir. Burada sadece büyük bir “Hurricane” değil, aynı zamanda daha mütevazı arabalar, örneğin UAZ bulabilirsiniz. Boyutlarından etkilenmemiş olsalar da, oyunculara oyunda birden fazla engelden geçmelerine yardımcı olma yetenekleri.

Oyuncular şehrin ve devletin pitoresk köşelerini ziyaret edebilecekler. Tabii ki, beklediğiniz yol çok hoş değil, genellikle kirli, ama bu arabada! Marka KamAZ, MAZ, ZIL ve diğerlerini yönetin ve yola çıkın.
Toprak yolun görünümü – sadece bir engel veya yollarımızın olağan niteliği değil, aynı zamanda oyunun kilit bir unsurudur. Yoldaki arabada nasıl davranacağınıza bağlı olarak, toprak yol değişecektir. Yolun derin izleri ciddi bir meydan okuma olabilir, bu nedenle yolun önündeki bir vinç üzerinde stok yapmak gerekir.

Spintires Çernobil  , sizi doğrudan Çernobil’e gönderecek üçüncü şahıs gerçekçi bir off-road sürüş simülatörü için bir eklentidir. Çernobil’den esinlenen bir harita ve B-157 ve B-505 olmak üzere iki yeni kamyon ekleyecek. Her iki makine de Geiger sayaçlarıyla donatılmıştır – eylem Çernobil kazasından sadece birkaç yıl sonra gerçekleşir, bu nedenle radyasyon arka planının izlenmesi hayati önem taşır. Eklenti, Spintires’in orijinal sürümünü gerektirir.

Oynanış. Adınız Sibirya off-road genişliklerini ve emrinizde, demir atın yanı sıra, sadece bir harita ve pusula. MudRunner oyunu, Spintires’te bulunan 5 haritanın tümünü ve sandbox modu ile başka bir haritayı içeriyor. Tamamen yeniden tasarlanmış grafiklere, geliştirilmiş fiziksel efektlere ve yeni yarışmalara tanık olacaksınız. Toplamda, her biri görsel ve fiziksel olarak ayrıntılı bir şekilde çalışmış farklı kapasitelere ve özelliklere sahip 19 arabaya binebilirsiniz.

Sıkma Lastikleri Torrent İndir

Oyunun gerçekliği yüksek seviyede:
Size söylemek zorunda olduğumuz şey, kısmen Spin Tires 2015 oyun projesini açıklıyor. İyi performans gösteren makinelerin fiziksel modellerine özellikle dikkat etmek gerekiyor. Her makineyi kontrol ederek, oyuncu hareket halindeyken davranışlarının gerçekçiliğini not edebilecek. SUV’u yönetmeyi kolaylaştırmak için geliştiriciler bir dizi şanzıman sağladılar ve otomatik veya mekanik seçebilirsiniz. Dört tekerlekten çekiş özelliğini kapatabilir veya diferansiyelleri kilitleyebilirsiniz. Bütün bunlar bir şekilde aracın davranışını etkiler ve zor durumlarda, yukarıda belirtilen eylemlerden birini yaparak işinizi basitleştirebilirsiniz. Aynı zamanda oyundaki sistem hasarını da oldukça ayrıntılı bir şekilde düşündü. Mükemmel yakıt hacminde bir azalma gösterdi, bu nedenle tankınızın sağlığını izlemeli ve mevcut tankı kullanarak periyodik olarak doldurmalısınız.

Oyunda iş ve kampanyaların kullanılabilirliği:
Bilgisayar oyunu Spin Lastikleri çok heyecan verici. Sadece Rusya’nın orman ve bataklık bölgelerini sürmekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli mal ve malların tesliminden de sorumluluk alırsınız. Hava durumuna ve günün saatine bakılmaksızın onları almaya hazır olun. Oyun Spin Lastikleri 2015 sıkılmayacaksınız, çünkü ona yol tekrarlanmıyor ve her seferinde yeni bir yol bulacaksınız. Ve rota aynı rotada birkaç kez döşenmiş olsa bile, her zaman yeni zorluklar ve koşullar sizi bekliyor. Bu, benzersiz yetenekleri olan modern üretilen Havok Physics motoru sayesinde elde edilir.

Ayrı kelimeler programı hak eder. Birçoğu buna basit, sıradan diyor, ancak sadece çevre ve manzara hakkında bilgi vermek mümkün. Nedeni basit – sınırlı bütçe. Araçlar hakkında konuşursak, geliştiriciler onlara yeterince dikkat ettiler, tüm kalite, detay modellerini çalıştılar. Oovee Game’in yaratıcıları, vücutlarda güneş ışığının ve gölgeler de dahil olmak üzere daha fazlasının varlığını sağladı. Off-road poganyat yapmak, güçlerini hissetmek ve ev manzarasının tadını çıkarmak istiyorsanız, oyun portalı Torrent Igruha’nın ücretsiz özelliklerini kullanarak Spin Tires 2015 torrent’i önerin. Sizin için bir versiyon hazırladık. KamAZ veya başka bir araba seçin ve gidin!

Sıkma Lastikleri Torrent İndir

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP veya Yüksek
İşlemci: 2.0 GHz veya üzeri
Bellek: 1GB
Grafik Kartı: 512MB
DirectX®: Sürüm 9.0c

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...