Spiderman 2 Indir

Spiderman 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Spiderman 2 Indir

Film oyununun olaylarını alternatif bir şekilde ele alarak ve aynı zamanda oyunculara gelişmiş, ücretsiz bir oyun sunan önceki oyunun hikayesine dayanan üçüncü şahıs aksiyon-macera video oyunu The Amazing Spider-Man 2’de harekete geçin. büyük ölçüde genişletilmiş bir New York City’de dolaşımda web-sling deneyimi.

İnanılmaz Örümcek Adam 2’de oyuncular bir kez daha ikonik Süper Kahramanın rolünü üstlenirler. Yolculuğu boyunca, Örümcek Adam, sevdiği şehre yeni bir tehditle karşı karşıya olduğu için bazı eski düşmanların yanı sıra bazı yeni düşmanlarla karşılaşacak. Anlatı, Örümcek Adam’ın asosyal foto muhabiri personeline Peter Parker’ı, Manhattan’ı tehdit eden Marvel menenüslerinin yönetiminin arkasındaki karmaşık motivasyonları ve benzersiz kişilikleri araştırırken, spot ışığında daha büyük bir rol verecek.

Örümcek Adam 2 İndir

Spidey olarak oyuncular, çok daha gelişmiş bir Manhattan kentinde serbestçe dolaşabilecekler, bunlardan biri daha canlı, sansasyonel becerilerini kullanmak için daha çekici fırsatlar sunacak. The Amazing Spider-Man 2 video oyununa dökülen geniş derinliğin ve detayların merkezinde, web-slinger’in suçla mücadele çabalarını ödüllendirerek Süper Kahraman davranışını teşvik eden ve suçluluğa izin vermek için sonuçlar ekleyen yeni “Hero or Menace” sistemi Fester. Örümcek Adam’ın web sallanan ve yakın ve kişisel dövüşlerin kişisel markası da çeşitli yeni özellikler görecek.

Bununla birlikte, özellikle Spidey’nin Manhattan’da gevşemesine izin verdiğinizde, zaman zaman değişiyor. Duvarları tarayabilir, binalardan sallanabilir ve mavi ve kırmızı bir albatros gibi havada süzülüp, bir soyguncunun yüzünü web’e vurmadan önce sık sık durdurmak için diğer çoğu seviye inane bulmacaları ve zorlu patron dövüşleri içerir oyuncular bunu daha çekici bulabilir).

Komik hayranlar, Mysterio ve Rhino gibi klasik kötü adamların dahil edilmesinin tadını çıkarabilirler, ancak parçanın ana kötü adamı, Alfred Molina tarafından filmde olduğu gibi oynanan metal dokunaçlı Doc Ock’tur. Tobey Maguire ve Kirsten Dunst da karakterlerini seslendiriyorlar, ancak Maguire’nin performansı oldukça stilize ve kasvetli olmasına rağmen – hiç şüphesiz bazı balçık çocuklar için wisecracks püsküren bir stüdyoda işbirliği yapmaktan ziyade Hollywood balları ile havuzbaşı olmayı tercih ediyordu. oyun.

PSP’deki Spider-man 2  , konsollarındaki büyük kardeş meslektaşlarının düz bir limanı değil; daha ziyade, her iki başlıktaki en kötü unsurlardan bazılarını alır ve her ikisini de tek bir karmaşaya dönüştürür.

Oyunun ikinci kısmı, orijinal hikayede olduğu gibi aynı başlığın filmine atıfta bulunarak Örümcek adamın maceralarını anlatıyor. Laboratuardaki bir kaza sonucu fantastik güçler kazanan Peter Parker’ın ana rakibi, şimdi ceza dünyasında Doktor Ahtapot olarak bilinen Otto Octavius. Mekanik ve beyin dalgaları dokunaçları ile kontrol edilen bu araştırmacıya ek olarak, Spider-Man farklı bir tehlikeyle karşı karşıya kalmalıdır. Başarısız bir doku rejenerasyonu denemesinin bir sonucu olarak yaratılan cehennemden gelen kertenkele canavarıdır.

Spider-Man 2’nin konsol versiyonunu  dikkate değer yapan tek şey  , açık uçlu deneyimdi. Örümcek Adam, şehrin irade etrafında sallanabileceği için Grand Theft Auto 3 serisinden çok ödünç aldı ve bir örümcek olabildiğince hızlı bir şekilde şehrin etrafına sıkıştırılmasından çok eğlenceli bir şey elde edildi. Sorun şu ki,  Spider-Man 2  PSP’de serbest dolaşım elemanının tamamı çıkarılıyor. Bunun yerine, gerçekten açık bir şehir ortamı yoktur ve etrafta dolaşırken, ilk Örümcek Adam’da olduğu gibi başınızın üzerinde görünmez bir çatı ile çok daha sıradan bir şekilde yapılır. Bu bir utanç, çünkü Spider-Man’ın muhteşem yeteneklerinin basit sevinci, Spider-Man 2’de tamamen aşağılanıyor  PSP; açık ortamlarda sallanmanın sevinci yok ve kapalı alanlarda dolaşmaktan hiçbir eğlence çıkmadı.

Savaş, aynı şekilde, doğası gereği kötü olmayan Spider-Man 2’den çıkmış gibi geliyor  ; sadece garip ve tepkisiz kontrol hepsinin akışını mahvediyor. En kötü suçlu, genellikle ağır analog yumru; Oyunun hızlı aksiyonu ile çok iyi çalışmıyor. PSP’deki Spider-Man 2’nin geri kalanı   ne yazık ki, seviye tasarımı vasat ve sık sık ağırlaştırıcı olduğu için sizi ayaklarınızdan süpürmek için çok şey yapmayacak.

Minimum sistem gereksinimleri

  • Windows 98 / ME / 2000 / XP
  • Pentium veya Athlon 600MHz İşlemci
  • 128 MB RAM
  • 827MB Sabit Disk Alanı
  • 16MB DirectX uyumlu 3D Hızlandırılmış Ekran Kartı
  • Klavye ve fare
  • 4X CD-ROM Sürücüsü

Nasıl kurulur?

Winrar kullanarak dosyayı ayıklayın.
Açık  “Örümcek Adam 2 -”  klasörünü ve çift tıklayın  “Setup”  ve kurun.
Kurulumdan sonra oyunu kurduğunuz klasöre gidin  .
Aç  “Örümcek Adam 2”  klasörü >> gidin  “Sistem”  klasöründe.
Ardından  oyunu oynamak için “Webhead” simgesine çift ​​tıklayın  . Bitti!

 

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply