Spider-Man Web Of shadows Indir

5/5 - (1 vote)

Spider-Man Web Of shadows Indir

Oyun, Spider-Man ile Mary Jane Watson için bir keşifle açılıyor. Aynı zamanda, New York şehri simbiyotiklerle doludur. Luke Jane ile Mary Jane’i bulduktan sonra, Spider-Man gizemli bir figür tarafından saldırıya uğrar. Venom ile mücadelesinin, dört gün öncesine kadar bir geri dönüş sırasında kendine bağlanan ortakyaşamın bir parçasıyla nasıl sona erdiğine dair hesabını anlatıyor. Venom ile karşılaştıktan sonra, yaralı bir Mary Jane, çete savaşının ortasında Luke Cage ile tanıştığı hastaneye gönderilir. Örümcek Adam ve Luke Cage, şehrin çete liderlerini, Kükreyen Yedileri ve Park Avenue çetelerini avlar. Harlem parkındaki bir toplantıya katılmalarını sağlamayı başarıyor.

Mary Jane Watson  yanlış bir uygulama yaptı, Spider Man her zamankinden daha fazla acı ve acı çekiyor ve yine de şehrin ona her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Örümcek Adam Jane’i arar ancak karşıt oyuncular oyunu kötülük olarak oynamayı seçebilir, burada oyuncular Jane Watson’ı kaçırır.  Oyuncuların oyunu nasıl benimsediğine veya Spider Man Web 2 Of Shadows ücretsiz indirmedeki ilerlemesine bağlı olarak oyuna benzersiz bir şekilde sonlar var  . Şaşırtıcı oyuncular ayrıca Spider Man Web Of Shadows 2 ücretsiz indirmesinde hangi kötü adamla savaşacağını ve hangisinden kaçınacağını seçebilirler. Oyuncular  oyunun tarzını veya tarzını  kötü veya iyi oyun moduna değiştirebilirler. Örümcek Adam Web Of Shadows ücretsiz indir şaşırtıcı mavi ve kırmızı iki suit özellikleri  ve her bir takımın farklı yetenekleri var. Ayrıca Spiderman süitleri de farklı benzersiz yeteneklere sahiptir.

Örümcek Adam Web Of Shadows Indir

Harita ve navigatproton  Gölgeler ücretsiz download Örümcek Adam Web functproton ustaca artırıldı. Spider Man Web Of Shadows ücretsiz indir, oyuncular  şehir ve diğer alanlarda gezinmek için  mini harita kullanabilirsiniz . Ayrıca oyuncular  Spider Man Web Of Shadows ücretsiz indir açık dünya haritası içinde serbestçe dolaşabilir  . Oyuncular, Spider Man Web Of Shadows ücretsiz indirmesinde serbestçe dolaşabilse de, gizli ve kilitli bazı alanlar vardır  . Sonuç olarak Spider Man Web Of Shadows’un ücretsiz indirilmesi, Spider Man üçlemesinde ilham verici ve oynanabilir bir oyundur. İnanılmaz Örümcek Adam’ı buradan indirebilirsiniz  .

Spider-Man: Web of Shadows Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Örümcek Adam Once: Eğer alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için (Web of Shadows bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Spider.Man.Web.of.Shadows.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Örümcek Adam: Web of Shadows klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP (Service Pack 3 ile) veya (Service Pack 2 ile Windows Vista®)
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.13GHz veya Athlon X2 4600+ veya daha üstü işlemci
 • Bellek:  1 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 3D donanım hızlandırıcı kartı gereklidir -% 100 DirectX 9.0c uyumlu 512 MB ekran kartı ve sürücüler / NVIDIA GeForce 7900GTX 512 MB RAM ve daha iyi yonga setleri / ATI Radeon X1900XT 512 MB RAM ve daha iyi yonga setleri
 • Sabit Sürücü:  2800 MB HD alanı
 • Ses:  Evet
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...