Spider-Man Edge Of Time Indir

5/5 - (1 vote)

Spider-Man Edge Of Time Indir

Örümcek Adam Edge of Time PC Game Shattered Dimensions’ın bir takibi. Ve benzer şekilde birden fazla Spider-Man başrol oynuyor. Burada, düzenli, klasik Amazing Spider-Man ve Spider-Man 2099. Zaman yolculuğunda, geçici savaşlarda ve Anti-Venom’da bir hikayede çalkalanıyor. Her iki karakterin de her birinin hızlı kaçınma hareketi kullanmasını sağlayan bir dayanıklılık çubuğu vardır. Ya da çok daha güçlü muharebe teknikleri. Açılıştan itibaren Amazing Spider-Man için işler kasvetli. Oyuna başlayan kişi neredeyse ölmüş ve 2099 yardım edebilecek tek kişi.

Örümcek Adam Zamanın Sınırı İndir

Örümcek Adam Zamanın Kenarı İndir. Örümcek Adam Zamanın Kenarı İndir Tam Sürüm RG Mekaniği Doğrudan İndir Bağlantılar PC Oyunu Repack. Bu Oyun Çatlak Ve Son Derece Sıkıştırılmış Oyun. PC Oyun Açıklaması Örümcek Adam Edge. Zaman PC Oyunu Örümcek Adam Edge bir Macera Oyunu. Beenox Bu Aksiyon Oyunu Geliştirdi. “Örümcek Adam: Zamanın Kıyısında” Örümcek Adam, şimdiye kadarki en büyük zorluklarından biri olan Örümcek Adam’ı kurtarıyor. Activision’a ait stüdyo Beenox, Spider-Man: Edge of Time tarafından geliştirilen oyuncu, hem klasik Amazing Spider-Man hem de Spider-Man 2099’un rollerini üstlenmeye zorlar ve ters giden bir felaketi önler Peter Princess of Time’ın erken ve zamansız ölümü bir Aksiyon RPG oyunudur, aslında bunu bölüm bölüm geliştireceğim, çünkü tam bir oyunun çok zamana ihtiyacı var. Böylece bir bölüm oynayabilir ve bundan sonra yeni bölümü indirip devam edebilirsiniz. Spider-Man – Edge of Time (E) sayfasını indirin.

“ Örümcek Adam: Parçalanmış Boyutlar ” ın manevi devam filmi, Edge of Time, oyuncunun Bugünün Örümcek Adamı Peter Parker ile 2099 Örümcek Adamı Miguel O’Hara’yı geri almaya çalışırken Peter’ı zamansız ölümüne götüren koşullar. Burada pc paylaşılan dosyalar için zaman örümcek adam bulabilirsiniz. İndir Spiderman Edge of Time XBOX360 Full Version.rar from mediafire KB, Descargar örümcek adam kenarı pc 1 link mediafire (459 KB), mediafire MB üzerinden TraDownload. Spider-Man: Edge of Time, Amazing Spider-Man’ın çağdaş zamanlarından Spider-Man: Edge of Time PC Oyunu Yüksek Sıkıştırılmış’ın gelecekteki dünyasına kadar birbirine bağlı ve gelişen iki zaman çizelgesinde odaklanmış, aksiyon dolu bir maceradır. İndir. Omuz: Büyük güç ile büyük sorumluluk gelir.

Spider-Man: Edge of Time, 2011 yılında Nintendo 3DS, Nintendo DS, PlayStation 3, Wii ve Xbox 360 için piyasaya sürülen bir aksiyon-macera, platform oyunu video oyunudur. Spider-Man Edge of Time Oyun bilgisayarı, Playstation ve Xbox oyunu ayrıca Windows XP, Windows 7 ve Windows 10 için mevcut olan Wii Oyun taşınabilir cihazı için tasarlanmıştır. Spider-Man Game, Beenox tarafından geliştirilmiştir ve 2017’de piyasaya sürülmüştür.

GEREKSİNİMLER:
İşletim Sistemi: Win Xp 32
İşlemci: Intel Celeron E3400 Çift Çekirdekli 2.6GHz / AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 3800+
Ekran Kartı : AMD Radeon HD 3850 veya NVIDIA GeForce 8800 GT
Sistem Belleği: 3 GB RAM
Depolama: 8 GB Sabit disk alanı

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...