Space Engineers Indir

5/5 - (1 vote)

Space Engineers Indir

Uzay Mühendisleri, yaratıcılık ve keşifle tanımlanan açık bir dünya sanal oyunudur. Uzayda ve gezegenlerde mühendislik, inşaat , keşif ve hayatta kalma  hakkında bir sanal oyun  . Oyuncular uzay gemileri, tekerlekli araçlar, uzay istasyonları, çeşitli boyutlarda ve kullanımlarda ( sivil  ve askeri) gezegen karakolları , pilot gemiler inşa eder ve gezegenleri keşfetmek ve hayatta kalmak için kaynakları toplamak için uzayda yolculuk yaparlar. yaratıcı  ve hayatta kalma modları, neyin inşa edilebileceği, kullanılabileceği ve keşfedilebileceğinin bir sınırı yoktur.

Hacimsel nesneler, bir ızgarada birbirine kenetlenmiş blok benzeri modüllerden oluşan yapılardır. Hacimsel  nesneler, kütle, atalet ve hıza sahip gerçek fiziksel nesneler gibi davranırlar. Bireysel modüller gerçek hacim ve depolama kapasitesine sahiptir. Uzay Mühendisleri, gerçeklikten ve işlerin nasıl işlediğinden ilham alır. Uzay Mühendisleri Bedava İndir PC Oyunu  Repack-Games.com . 60 yıl boyunca geleceğe yönelik modern NASA teknolojisini düşünün.

Space Engineers, uzay  ve gezegenlerde mühendislik, inşaat, keşif ve hayatta kalma hakkında bir sanal oyun  . Oyuncular uzay gemileri, uzay istasyonları, çeşitli boyutlarda ve kullanımlarda (sivil ve askeri) gezegen karakolları, pilot gemiler inşa eder ve gezegenleri keşfetmek ve hayatta kalmak için kaynakları toplamak için uzayda yolculuk yaparlar.

Hacimsel nesneler, bir ızgarada birbirine kenetlenmiş blok benzeri modüllerden oluşan yapılardır. Hacimsel nesneler, kütle, atalet ve hıza sahip gerçek fiziksel nesneler gibi davranırlar. Bireysel modüller gerçek hacim ve depolama kapasitesine sahiptir. Uzay Mühendisleri, gerçeklikten ve işlerin nasıl işlediğinden ilham alır.

Uzay Mühendisleri İndir

60 yıl boyunca geleceğe yönelik modern NASA teknolojisini düşünün. Uzay Mühendisleri fizik yasalarına uymaya çalışır ve yakın gelecekte mümkün olmayacak teknolojileri kullanmazlar. Uzay Mühendisleri inşaat ve keşif konularına odaklanır, ancak hayatta kalma atıcısı olarak da oynanabilir. Oyuncuların doğrudan erkeğe savaşmaktan kaçınmasını ve bunun yerine uzay ve gezegenlerde hayatta kalmak için savaş makineleri ve istihkâmlar inşa etmek için yaratıcılık ve mühendislik becerilerini kullanmasını bekliyoruz. Uzay Mühendisleri birliklerle ilgili olmamalı; inşa ettiğiniz makinelerle ilgili olmalıdır.

Uzay Mühendisleri, yaratıcılık ve keşifle tanımlanan açık bir dünya sanal oyunudur.

Uzayda ve gezegenlerde mühendislik, inşaat, keşif ve hayatta kalma hakkında bir sanal oyun. Oyuncular uzay gemileri, tekerlekli araçlar, uzay istasyonları, çeşitli boyutlarda ve kullanımlarda (sivil ve askeri) gezegen karakolları, pilot gemiler inşa eder ve gezegenleri keşfetmek ve hayatta kalmak için kaynakları toplamak için uzayda yolculuk yaparlar. Hem yaratıcı hem de hayatta kalma modlarına sahip olan, neyin inşa edilebileceği, kullanılabileceğinin ve keşfedilebileceğinin bir sınırı yoktur.

Uzay Mühendisleri gerçekçi, hacimsel tabanlı bir fizik motoruna sahiptir: oyundaki her şey monte edilebilir, sökülebilir, hasar görebilir ve yok edilebilir. Oyun tek veya çok oyunculu modlarda oynanabilir.

Hacimsel nesneler, bir ızgarada birbirine kenetlenmiş blok benzeri modüllerden oluşan yapılardır. Hacimsel nesneler, kütle, atalet ve hıza sahip gerçek fiziksel nesneler gibi davranırlar. Bireysel modüller gerçek hacim ve depolama kapasitesine sahiptir.

Space Engineers, uzay ve gezegenlerde mühendislik, inşaat, keşif ve hayatta kalma hakkında bir sanal oyun. Oyuncular uzay gemileri, uzay istasyonları, çeşitli boyutlarda ve kullanımlarda (sivil ve askeri) gezegen karakolları, pilot gemiler inşa eder ve gezegenleri keşfetmek ve hayatta kalmak için kaynakları toplamak için uzayda yolculuk yaparlar. Hem yaratıcı hem de hayatta kalma modlarına sahip olan, neyin inşa edilebileceği, kullanılabileceğinin ve keşfedilebileceğinin bir sınırı yoktur. Uzay Mühendisleri gerçekçi, hacimsel tabanlı bir fizik motoruna sahiptir: oyundaki her şey monte edilebilir, sökülebilir, hasar görebilir ve yok edilebilir. Oyun tek veya çok oyunculu modlarda oynanabilir. Hacimsel nesneler, bir ızgarada birbirine kenetlenmiş blok benzeri modüllerden oluşan yapılardır. Hacimsel nesneler, kütle, atalet ve hıza sahip gerçek fiziksel nesneler gibi davranırlar. Bireysel modüller gerçek hacim ve depolama kapasitesine sahiptir. Uzay Mühendisleri, gerçeklikten ve işlerin nasıl işlediğinden ilham alır. 60 yıl boyunca geleceğe yönelik modern NASA teknolojisini düşünün. Uzay Mühendisleri fizik yasalarına uymaya çalışır ve yakın gelecekte mümkün olmayacak teknolojileri kullanmazlar.

Uzay Mühendislerini İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Space Engineers indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Space.Engineers.Sparks.of.the.Future.v1.195.018.zip” dosyasına tıklayın (Bunu yapabilmek için WinRAR’a sahip olmalısınız.  burada ).
 4. Space Engineers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Microsoft Windows 7 (latest SP) 64-bit
 • İşlemci:  Intel i5 @ 3.0 GHz veya daha yüksek (veya AMD eşdeğeri)
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Geforce 750 / Radeon R9 270X ya da higher
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX® uyumlu yerleşik
 • Ek Notlar:  Tek oyuncu için internet bağlantısı gerekmez, ancak çok oyunculu için 5Mbit / s veya daha fazlasını öneririz
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...