South Park Stick Of Truth Indir

South Park Stick Of Truth Indir

South Park Stick Of Truth Indir

Dördüncü sınıf oyun alanının tehlikeli savaş  alanlarından, South Park’ın kurtarıcısı olacak genç bir kahraman yükselecek. South Park, Trey Parker ve Matt Stone’un yaratıcılarından South Park: Doğrunun Sopa Ücretsiz İndir PC Oyunu Repack-Games.com olmak için epik bir macera geliyor  . güzel. South Park ™ ile tanışın: Gerçeğin Çubuğu. Bin yıldır  savaş  sürüyor. İnsanların ve elflerin hiç bitmeyen bir savaşta kilitli olmasının tek nedeni: Gerçek Çubuk.

Ancak savaşın gelgitleri, yeni bir çocuğun sözü karaya yayılırken değişecek , onun  yıldızları  tarafından unutulmaya başlanacak . Kehanetin hareketli kamyonetleri uzaklaştıkça maceranız başlıyor. Kol  yenilgi külot gnomes, hippiler ve şer diğer kuvvetlere efsanenin silahlarla kendinizi. Kayıp Gerçek Çubuk’u keşfedin ve Stan, Kyle, Cartman ve Kenny’nin yanında yeni arkadaşları olarak yerinizi kazanın. Başarılı olun,  South Park İlköğretim’deki sosyal statünüzü güçlendirerek South Park’ın kurtarıcısı olacaksınız  . Başarısız olun, sonsuza dek kaybeden olarak bilineceksiniz.

Dördüncü sınıf oyun alanının tehlikeli savaş alanlarından, South Park’ın kurtarıcısı olacak genç bir kahraman yükselecek. South Park’ın yaratıcılarından Trey Parker ve Matt Stone,… serin olmak için destansı bir arayış getiriyor. South Park ile tanışın: Gerçeğin Çubuğu. Bin yıldır savaş sürüyor. İnsanların ve elflerin hiç bitmeyen bir savaşta kilitli olmasının tek nedeni: Gerçek Çubuk. Ancak savaşın gelgitleri, yeni bir çocuğun sözü karaya yayılırken değişecek, onun yıldızları tarafından unutulmaya başlanacak. Kehanetin hareketli kamyonetleri uzaklaştıkça maceranız başlıyor. Külot cüceleri, hippileri ve diğer kötülük güçlerini yenmek için kendinizi efsane silahlarıyla donatın. Kayıp Gerçek Çubuk’u keşfedin ve Stan, Kyle, Cartman ve Kenny’nin yanında yeni arkadaşları olarak yerinizi kazanın. Başarılı olun, South Park’ın kurtarıcısı olacaksınız, South Park İlköğretim’de sosyal statünüzü güçlendirmek. Başarısız olursanız sonsuza dek bir kaybeden olarak bilinirsiniz.

South Park: The Stick of Truth, Obsidian Entertainment tarafından South Park Digital Studios ile birlikte geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan 2014 rol oynayan bir video oyunudur. Oyuncu, kurgusal Colorado kasabası South Park’ı araştırırken Yeni Çocuk’u kontrol eder. Hikaye belirli noktalarına ulaşılana kadar bazı alanlara erişilemese de, oyuncu kasabada serbestçe hareket edebilir. Serideki önemli karakterler – Cartman, Butters, Stan ve Kyle dahil – Yeni Çocuk partisine katılır ve görevlerinde ona eşlik eder, ancak her zaman yalnızca bir karakter aktif olabilir. Oyun, oyuncunun Timmy karakterini hızlı bir şekilde ziyaret ederek diğer ziyaret edilen hızlı seyahat istasyonlarına taşımasına izin veren hızlı bir seyahat sistemine sahiptir. Oyunun başında oyuncu dört karakter arketipinden birini seçer; Savaşçı, Hırsız, Mage (standart fantezi türlerini temsil eder) ve Yahudi. Yahudi sınıfı “Yahudi-jitsu” ve uzun menzilli saldırılarda uzmanlaşmıştır. Her sınıfın kendine özgü yetenekleri vardır; zırh ve silahlar sınıfla sınırlı değildir ve bir büyücünün savaşçı gibi yakın dövüş saldırılarına odaklanmasını sağlar.

South Park Gerçeklerin Sopa Indir

Yeni South Park karakteri ol 

Açık bir dünya rol oynama oyunu olarak geliştirilen Stick of Truth, kendinizi Colorado’nun South Park kasabasına tamamen kapma şansı sunuyor. Görünüşü ve sınıfı özelleştirilebilen (savaşçı, büyücü, hırsız ve Yahudi arasında seçim yapabilirsiniz) “acemi” (şehre yeni gelen ve ana karakter Cartman tarafından sevgiyle “Douchebag” olarak adlandırılan bir çocuk) oynuyorsunuz. Göreviniz, kabul etmeyi seçmeniz halinde, insanlığın kaderinin bağlı olduğu efsanevi bir eser olan “Gerçeğin Çubuğu” nu almak için diş ve çiviyle savaşmanızdır. Bütün bunlar, Kral büyücü Cartman’ın ve sadık müttefiklerinizin Stan, Kenny, Butters’ın emirleri altında gerçekleştirilir.

Serinin hayranları arsa ve oyun dünyasına hemen aşina olacaklar ve ilk andan itibaren kaçacaklar. Diğerleri için uyarılmalıdır: South Park  kaba, kışkırtıcı, bazen hakaret edici ve ağır bir şekilde tuvalet mizahına dayanıyor . Bu tür bir mizah sizin için çok fazlaysa bu oyundan kaçınmak en iyisidir!

Hikayenin ötesinde, South Park: Stick of Truth, her şeyden önce  Obsidian eğlencesi tarafından ustaca geliştirilen büyük bir rol oyunudur  . Komik ve saçma diyalog, South Park’ın keşfi (birçok sürpriz ve gizli görevi barındırıyor) ve yenilikçi olmaktan çekinmeyen iyi gelişmiş bir savaş sistemi ile birleştirildi.

Mükemmel bir savaş sistemi ancak PC’de kullanım daha iyi olabilir

Serinin kahramanlarından aynı anda iki karaktere kadar,  Final Fantasy veya Pokemon gibi Japon RPG’lerini anımsatan sıra tabanlı dövüş sahnelerinde rakiplerinizle (elfler, sürtükler, Moğol orduları …)  savaşırsınız. Ancak Stick of Truth orada durmuyor – savaş sisteminde büyük bir fark sunuyor: bir dönüşten diğerine verdiğiniz daha fazla sipariş, gücü artırmak için becerilerinizi kullanırken belirli düğmelere basmanız gerekiyor (örneğin Paper Mario serisinde).

Büyük zamanlama gerektiren bir saldırı, bazen yoğun ve heyecan verici anlar için savaşmanın gücünü çoğaltabilir. Ancak, yayıncının daha fazla zorluk modu sağlamadığı çok üzücü: Zorluğu arttırdıktan sonra bile, RPG’lere aşina olan oyuncular, en zorlu düşmanların bile üstesinden gelmek için gerçekten mücadele etmeyecekler.

Stick of Truth’un PC versiyonunun eksiklikleri daha rahatsız edicidir. İlk andan itibaren South Park’ın öncelikle oyun konsolları için geliştirildiği ve PC için tatmin edici kontroller sunmadığı açıktır  . İki eylem düğmesini (biri silahınızı kullanmak için diğeri çevrenize göre hareket etmek için) çabucak karıştırdık ve zamanımızı birini veya diğerini rastgele sıkarak geçirdik.

Menüler ve envanter de pratik değildir ve maksimum konfor için bir kontrol cihazı ile oynamanızı önemle  tavsiye ederiz  . Bununla birlikte, geliştiricilerin, istediğiniz zaman rüzgarı mutlu bir şekilde kırmanıza izin veren, şaşırtıcı ve çoğu zaman komik sonuçlar veren bir osuruk düğmesi eklemek için iyi bir fikre sahip olduklarını unutmayın!

Parlak, önemli bir başarı 

South Park: The Stick of Truth’u deneme fırsatı bulanlar hemen aynı sonuca vardılar:  karikatürde olma hissi inanılmaz . Grafikler diziyi kesintisiz sadakatle çoğaltır: önceki South Park oyunlarının serinin dünyasını 3D olarak yeniden yaratmaya çalıştığı Stick of Truth, kağıt tabanlı karakterleri ve arka planları çizgi filmden tamamen yeniden yaratmayı başarıyor. Sonuç nefes kesici ve eşsiz bir ses üretimi olarak iki katına çıkıyor!

Çoğaltma, orijinal dizinin aktörleri tarafından yapılır , diziden devasa bir bölümde yaşama izlenimi veren çok sayıda diyalog satırı vardır. Müzik gelince, bu oldukça iyi bir şekilde bir araya getirilmiş ??: pek çok geeklerin kalplerine (Skyrim’den Karayip Korsanlarına) seveceği temaların bir pastilini yaratır; gerçekten kulaklar için bir ziyafet.

Son olarak, büyük oyun haritasının South Park kasabasından sadakatle yazıldığını unutmayın (hatta Kanada’ya bir baskın bile!) Dizideki tüm konumlar ve karakterler mevcut. Görüntü yenileme hızı sınırlı olsa bile (oyun konsollarının televizyon ekranlarına uyum sağlamak için saniyede 30 kareyle sınırlıdır) ve South Park kasabasını noktalayan görünmez duvarlar zorlansa da detaylara dikkat edilir önceden belirlenmiş belirli yolları seçmeniz gerekir. “Açık dünya” oyunu için (bunun dışında) büyük bir özgürlük hissi sunan talihsiz bir ayrıntı.

Mükemmel RPG veya nihai South Park oyunu?

Bu South Park’ın cazibesi, kısmen, serinin fikrine bağlıdır. Eğer kaba, kışkırtıcı gagların orgyine dayanamıyorsanız, bu oyunu rafta bırakmanız tavsiye edilir. Dizi sizi kayıtsız bırakırsa, ancak iyi bir RPG’yi seviyorsanız, Stick of Truth, birçok özelliği ile sizi cezbetmek için yeterli olacaktır. Ve son olarak, dizinin hevesli bir hayranıysanız, neden hala bu incelemeyi okuyorsunuz? Bir dakika daha harcamayın – “indir” düğmesine tıklayın ve efsanevi bir karikatürün bu mükemmel uyarlamasında maceranıza başlayın.

Dördüncü sınıf oyun alanının tehlikeli savaş alanlarından, South Park’ın kurtarıcısı olacak genç bir kahraman yükselecek. South Park’ın yaratıcılarından Trey Parker ve Matt Stone,… serin olmak için destansı bir arayış getiriyor. South Park ™ ile tanışın: Stick of Truth ™. Bin yıldır savaş sürüyor. İnsanların ve elflerin hiç bitmeyen bir savaşta kilitli olmasının tek nedeni: Gerçek Çubuk. Ancak savaşın gelgitleri, yeni bir çocuğun sözü karaya yayılırken değişecek, onun yıldızları tarafından unutulmaya başlanacak. Kehanetin hareketli kamyonetleri uzaklaştıkça maceranız başlıyor.

Külot cüceleri, hippileri ve diğer kötülük güçlerini yenmek için kendinizi efsane silahlarıyla donatın. Kayıp Gerçek Çubuk’u keşfedin ve Stan, Kyle, Cartman ve Kenny’nin yanında yeni arkadaşları olarak yerinizi kazanın. Başarılı olun, South Park İlköğretim’deki sosyal statünüzü güçlendirerek South Park’ın kurtarıcısı olacaksınız. Başarısız olursanız sonsuza dek bir kaybeden olarak bilinirsiniz.

Ana Özellikler

 • Kesin South Park Deneyimi
  Trey Parker ve Matt Stone tarafından yazılan ve seslendirilen Stick of Truth, benzersiz mizah markasını video oyunlarına getiriyor.
 • Olmak İçin Destansı Bir Görev… Havalı
  Stan, Kyle, Cartman ve Kenny ile birlikte yerinizi kazanın ve South Park’ı kurtarmak için histerik bir maceraya katılın.
 • Avantajlı Arkadaşlar
  Davanıza klasik South Park karakterleri alın.
 • Yoğun Savaş
  Büyülü silah ve mistik zırh cephaneliği ile kendinizi dişlere tutun.
 • South Park Kişiselleştirme
  Bir milyar karakter, kıyafet ve silah kombinasyonları ile kendinizi South Park’a yerleştirin.

Nasıl South Park indirmek ve yüklemek için: Stick of Truth

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. South Park kere: Truth Çubuk bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve (bu alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır yapmak için “Truth.zip ait Southpark Stick Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. South Park: The Stick Of Truth klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  WindowsXP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 (her ikisi de 32 / 64bit sürümleri)
 • İşlemci:  Intel Pentium Çift Çekirdekli E2180 @ 2.0 GHz veya AMD Athlon64 X2 3800+ @ 2.0 GHz
 • Bellek:  2 GB GB RAM
 • Ekran  Kartı : nVidia GeForce 8800GT veya AMD Radeon HD2600XT (Shader Model 4.0 veya üzeri 512MB VRAM)
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı

Leave a Reply