South Park Fractured But Whole Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

South Park Fractured But Whole Indir

2014’ün ödüllü macerası South Park: The Stick of Truth’un devamı niteliğindeki South Park: The Fractured but Whole’ın suçlu göbekli göbeğine dalın. South Park yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone ile birlikte yaratılan The Fractured but Whole, oyuncuların bir kez daha South Park’ta Yeni Çocuk olmasını sağlayarak, komik, çirkin bir RPG macerasında Stan, Kyle, Kenny ve Cartman’a katılıyor.

South Park kırık ama tam sel indir

Bu kez, kendinizi Coon ve Arkadaşları olarak bilinen özel suç savaşçıları grubunun bir parçası bulacaksınız (Eric Cartman’ın süper kahraman alter-ego, Coon tarafından önü). Mysterion, Toolshed, Human Kite, Mosquito, Mint Berry Crunch ve Coon, ekibini tarihin en sevilen süper kahramanları yapmak için çabalarken, başkalarının kötülük güçleriyle savaşmak için bir dizi başka.

Download South Park: The Fractured But Whole Gold Edition, Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile artık daha kolay, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Karanlık, sessiz dağ şehri South Park’ın üzerine geldi, ancak bu kötülükle savaşmak için yeni bir güç ortaya çıkıyor. South Park topluluğunu temizlemek için yemin eden bir gece çöpçüsünün liderliğindeki bir süper kahraman ekibi ortaya çıkıyor. Bu öncül altında, South Park sunulmaktadır: Tehlikedeki Arka Koruma.

Oyunda South Park: Kırık ama Bütün South Park sessiz dağ kasabası karanlıkta kuşatıldı. Kötülükle savaşmak için yeni süper kahramanlar var – bir çöpçü tarafından yönetilen bir ekip, kentsel geleneklerin çöplüklerine düzeni geri getireceğine söz verdi.

Ubisoft, 2015 yılında, bilgisayar oyunu South Park The Fractured but Whole dahil olmak üzere çeşitli oyun projelerinin ortaya çıktığını duyurdu. Bu, “South Park Broken But Whole” olarak tercüme edildi. Bu serinin hayranları, yaratıcıların South Park’ın oyun serilerini yenilemelerini bekliyorlardı. kampanya sırasında, çünkü bundan bir yıl önce Gerçekler Çubuğu adında yeni bir bölüm sunuldu. Bir tanıtım videosu, ilgilenen herkes tarafından görüntülenebilir. Torrent’i indirin South Park The Fractured ama Whole 2016’da çok yakında satışa sunulacak.
South Park kırık ama tam sel indir

Projenin planına göre, oyuncular yeni bir kahramanın yönetiminde kendilerini test edebilecekler, “South Park” çizgi filminin kahramanları arasında yer alan Yeni Çocuk. Bu şirkette inanılmaz maceralar, sürprizler ve heyecanlar, heyecan verici geziler bekliyor. Tüm karakterler neşeli ve olumlu, espri anlayışı ile. Projenin bu bölümünün gelişimi, Amerikan stüdyosu Ubisoft San Francisco’yu temsil eden geliştiricileri içeriyordu.

Bu proje, 2014 yılında piyasaya sürülen bilgisayar oyunu South Park The Truth of Truth’u uzatacaktır. Rol geçişi sağlanmıştır. South Park The Fractured ama Whole torrent’i indirmeye karar verenler, dört arkadaşla bir yolculuğa çıkarak seyahatin tadını çıkarma fırsatı veriyor.

Projenin suç unsuru:
Bilgisayar oyununun konusu, suçun geliştiği South Park’ta gelişecek. Buradaki ana karakter Rakun, ama yalnız değil, arkadaşlarıyla. Bir insan ve bir rakun işaretlerini birleştiren bir süper kahraman gibi davranır. Daha önce kendi grubunu yarattı ve şimdi yönetiliyor ve yönetiliyor. Suç işlemlerine karşı çıkıyorlar. Karakteriniz, Yeni Guy, neredeyse herkes tarafından bilinen en iyi karakterlerin toplandığı samimi bir ekibin üyesi olacak. Kötülükle savaşmak için uzun bir yolculuğa çıkacaklar.

Yeni oyunun bir kısmı diğer franchise’larda bulunan unsurları içeriyordu. Ayrıca bu projede «Game of Thrones» dizisinde yer alan bazı detaylar olduğunu da belirtmek gerekir. Geliştiricilerin söylediği gibi, sadece South Park The Truth of Truth projesi üzerinde çalışmanın sonunda bilgisayar oyunları oluşturma becerilerini geliştirebildiler. Daha önce, bu projede çalışmaya devam etmeyeceklerini belirttiler, ancak aslında oldukça farklı çıktı. Daha önce oluşturulan oyunda kullanıcılar görünecek ve karikatürden yeni karakterler. Profesör Kaos, Rakun, Misterion ve diğerleriyle tanışabilirsiniz.

South Park kırık ama tam sel indir

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

İşletim Sistemi:  Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
İşlemci:  Intel Core i5 2400 / AMD FX 4320 veya eşdeğeri
Bellek:  6 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 560Ti / GTX 650 / GTX 750 / GTX 950 / GTX 1050 / AMD Radeon HD 7850 / R9 270 / R9 370 / RX 460
Depolama:  20 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  720p @ ~ 60FPS

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi:  Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
İşlemci:  Intel Core i5-4690K / AMD FX-8350 veya eşdeğeri
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 670 / GTX 750ti / GTX 960 / GTX 1060 / AMD Radeon R9 280X / R9 380 / RX 470
Depolama:  20 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  1080p @ ~ 60FPS

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...