Sony Vegas Pro 11 Indir

5/5 - (1 vote)

Sony Vegas Pro 11 Indir

Video düzenleme yazılımı

VEGAS Pro profesyonel bir video düzenleme programıdır. Daha önce Sony VEGAS Pro olarak bilinen şirket, 2016 yılında şirketi satın alan MAGIX tarafından üretildi  . DVD ve Blu-ray yazma kapasitesine sahip bir dizi farklı video ürününü düzenlemek için araçlar sağlar  . Düzenleme paketi ileri düzeydedir, yani profesyonel sonuçlar verebilir.

Sony Vegas Pro 11 İndir

İş akışıyla başa çıkın

Düzenleme  Pro VEGAS yazılım için idealdir  film,  TV şovları , müzik videoları ve daha fazlası. Birçok profesyonel programda olduğu gibi, araçların da etkili bir şekilde kullanılabilmesi için bazı düzenleme deneyimleri ve bazı öğrenmeler gerekir. Neyse ki, bu programdaki iş akışı,  onu nasıl kullanacağınızı öğretmek için etkileşimli eğitimlere sahiptir  .

İş akışını ve arayüzü anlamaya başladığınızda VEGAS Pro’nun sezgisel bir program olduğunu göreceksiniz  . Yenilikçi araçlar sunar, kullanıcıyı akılda tutar ve çalışma alanınızı kişiselleştirme şansı verir  . İhtiyacınız olan araçlar tam ihtiyacınız olan yerde olacak şekilde yerleştirme alanına pencereler taşıyabilir ve ekleyebilirsiniz.

Çok çeşitli araçlar

Altyazı eklemek , filtreler  ve efektler kullanmak  ve görüntüleri optimize etmek gibi birçok araç vardır  . Özellikler  profesyonel editörlerin  video projelerinde çalışması için yeterlidir . Bu programı kullanarak, oynatma işlemini yavaşlatabilir,  chroma tuşunu kullanarak kompozit görüntüler oluşturabilir ve beyaz dengesini ayarlayabilirsiniz.

Görsel özel efektler ve diğer düzenlemeler eklemek, klibe  ayrı bir düzenleme penceresi yerine doğrudan zaman çizelgesinde yapılabilir  , bu da VEGAS Pro’yu  hızlı bir şekilde çalıştırabilir . Bu güçlü yazılım, çok kameralı düzenleme, maskeleme ve görüntü sabitleme ile kontrolü size sunduğundan, düzenlemenizin mevcut araçlarla sınırlı olması gerekmez  .

HD, 4K ve 8K çözünürlüklü çekimlerle çalışma kapasitesine sahipsiniz  ve size daha düşük çözünürlükte oluşturulan çekimleri geliştirme kapasitesi sunuyor. VEGAS Pro, görselin hikayenin sadece bir tarafı olduğunu takdir ediyor, bu yüzden   çok sayıda düzenleme aracı da var. Program bağımsız bir satın alma veya abonelik olarak gelir.

Eklentilerle genişletilmiş özellik

VEGAS Pro, Open FX eklentilerini destekler, yani özelliklerin sayısı büyük ölçüde artar. Bu yaratıcılık için hayati öneme sahiptir, çünkü elde edebileceğiniz şeyler neredeyse sınırsızdır. Sen edebilirsiniz  üçüncü taraf efektleri kullanmak istenilen sonucu elde etmek için 32 eklentileri kadar kullanan bir zincir oluşturarak,. Sinematik efektler ve renk derecelendirme için yararlı olan belirli bir eklenti, LUT’ları veya Arama Tablolarını içe ve dışa aktarma yeteneğidir.

Çalışmanız tamamlandığında, doğru biçimde teslim edilmesi gerekir, bu da bu programın yardımcı olabileceği bir şeydir. Oluşturduğunuz görüntüyü  özelleştirmenin yanı sıra en yaygın şablonlar veya biçimler arasından seçim yapabilirsiniz  . Yazılım  , oluşturma sırasında donanımın hızını artırmak için akıllı bir şekilde çalışır  , bu da onu hızlı bir işlem haline getirir. Blu-ray  veya DVD diskleri yazmak için VEGAS DVD Architect’i kullanarak projenizi sürükleyip bırakabilirsiniz  .

İhtiyacınız olan her şey tek bir pakette

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir program bulmak oldukça zor olabilir. VEGAS Pro, OFX ve diğer harika özelliklerle yakınlaşıyor. Bununla birlikte, fiyat etiketi, gerekli öğrenme eğrisi veya basitçe arayüzün stili sizin için daha rahat hissettiren bir program aramanızı sağlayabilir. Denemeniz için başka alternatifler de var.

Düzenlemede endüstri standartlarına aşina olan herkes Adobe Premiere Pro’yu duyacaktır  . Creative Cloud aboneliğinin bir parçası olarak gelen gerçek zamanlı bir editördür, yani  bir kerelik satın alma olarak satın alamazsınız . Çok sayıda özellik ve araç sağlar ve projelerde işbirliği yapmak için kullanışlıdır.

Profesyoneller arasında bir başka popüler araç  DaVinci Resolve . Orada  üzerinde 250 fonksiyonları  video stabilizasyonu ve renk düzeltme dahil seçmek için. İşbirliği söz konusu olduğunda özellikle  iyidir , yani bir üretim ekibi içindeki farklı uzmanlar bunu bitmiş ürüne ulaşmak için kullanabilirler.

Grafik düzenleme ve birleştirme ile çalışıyorsanız,  HitFilm Pro  itiraz edebilir. Video efektleri gelişmiş ve ses düzenleme araçları ve maç için etkileri ile birlikte geliyor. Daha geleneksel özellikleri korurken besteci etkilerine güçlü bir odaklanma vardır.

Yüksek kaliteli düzenleme

VEGAS Pro, profesyonellerin ihtiyaç duyduğu araçları sağlamaya dayanmayan karmaşık ve kapsamlı bir programdır. Yeni başlayanlara yazılımlarını kullanmalarında yardımcı olmak için öğreticiler sağlar ve bir dizi efekt sağlamak için eklentileri destekler. Bu, düzenleme ve oluşturma hızı ile birleştiğinde, profesyonel editörler için yararlı bir arkadaştır.

En son sürüm çok sayıda yeni özellik içerir. Artık birleştirilmiş renk derecelendirme, AVC / HEVC biçimleri için GPU hızlandırmalı kod çözme, iç içe geçmiş zaman çizelgeleri, HLG HDR renk desteği ve optik akış yavaş hareket görüyoruz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...