Sniper Ghost Warrior Torrent Indir

Sniper Ghost Warrior Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Sniper Ghost Warrior Indir

24 Haziran 2010’da yayınlanan ve City Interactive tarafından yayınlanan ve geliştirilen bir taktik atıcı video oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 3, Android, Xbox 360 ve Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Oyun oyuncu heyecanlandırmak için modern ekipman özellikli. Oyunun büyük bir kısmı gizli, hedefleri belirleme ve keskin nişancı tüfekleri içeriyor. Sniper Elite’teki gibi, oyun da pratik balistik bileşenini birleştiriyor. Slug yönleri, oyuncuların şut çekerken kaydetmesi gereken rüzgar kalitesi, yerçekimi, nefes alma ve uçuş süresine tabidir. Bu stratejiyi geliştirmek için daha basit sorun ayarları, rakipleri öne çıkaran ve kesinlikle bir vuruşun nereye vuracağını gösteren işaretçiler içerir. Oyun, oyuncunun amacı tamamlamak için bir parkuru takip etmesi gereken bir orman ortamı temasına sahiptir.

Sniper Ghost Warrior Torrent Indir

Hayalet Savaşçı – güçlü özel efektler ve ekranda inanılmaz bir gerçeklik hissi ile modern bir askeri birinci şahıs nişancı. Gerçek bir dövüşün tüm gerginliğini tamamen aktarır. Yaratıcıların dikkatinden özel operasyonların en küçük ayrıntılarından bile kaçmadı. Elinizde bir keskin nişancı tüfeği mutlak bir silah haline gelecektir. Pusu düzenleyin, rüzgar için düzeltin, havanın etkisini ve hedefe olan mesafeyi dikkate alın. Size doğru akılsız et orduları yoktur – bu adada her düşman ölümcül tehlikelidir ve bir çift iyi hedeflenmiş atışla bir sonraki dünyaya bir kahraman gönderebilir. Stratejinizi ve savaş taktiklerinizi geliştirin, gölgelere saklanın ve kaçırmadan dövün!

Keskin Nişancı: Hayalet Kahraman, bugünün savaşının patlayıcı sevincini şiddetli keskin nişancıların heyecanıyla değiştiren ilk atıcı. Bu dört zorluk seviyesi indirmenize izin veren tamamen oynanabilir bir demo. Sniper: Ghost Hero gerçek bir sanal simülatör olabilir. En zor durumlarda, herhangi bir yardım almadan rüzgarı ve mesafeyi dikkate almanız gerekir. Aşağıdaki ayarlar hedeflemenize yardımcı olur. Demoda üç silah var: bir bıçak, sessiz bir blok ve elbette uzun menzilli bir keskin nişancı (function () {(‘önizleme-uygulama-sayfa-masaüstü’);}); Snipers: Ghost Demo Hero oynamanın zorluğundan geçerek, ışıklara sessiz bir bekçi getirmelisiniz. Tespit etmekten kaçınmak iyi bir atış kadar önemlidir ve tüm silahları ateşe atmak 80’lerin geriliminden gelebilecek hikayelere ve hislere neden olur, ancak bu kötü bir şey değildir ve Sniper: Hayalet Kahraman lezzetli bir kontrast. Aşağıdaki görüntü oldukça iyi, ama ses, özellikle de düşman korumalarının sesi de: Ghost Hero, FPS oyunlarının hızını kökten değiştiriyor, ancak bu demoyu çok güzel kılan hava ve atmosfer.

Sniper Ghost Warrior Torrent Indir

Muhteşem bilgisayar oyunu “çekim” çeşitli simbiyoz oluşturulan – hızlı tempolu atıcı ve düşünceli keskin nişancı simülatörü ve kaotik “ateş” için bir yer var. Bu yüzden, macerayı seviyorsanız – gişe rekorları kıran, ayrıntılı birinci şahıs atıcılar, burada “ince” keskin nişancı işi yapmak zorundasınız, o zaman size bu oyun portalı üzerinden Sniper: Ghost Warrior, torrent indirmenizi öneririm. Ve şimdi bu oyuna daha yakından bakalım. Birincisi, oyuncaktaki görselleştirme gerçekten yüksek düzeyde ayrıntılı bir doku, atmosferik yerler, gelişmiş HUD arayüzü, iyi animasyon ve fiziğe sahip karakterlerin çizilmiş modelleri. İkincisi, oyun keskin nişancı düşünceli ve gerçekten iyi simülatörü ile bir birinci şahıs nişancı “kasırga” birleştiren mükemmel bir oyun var. Oyun doğrusal olmayan ve oyuncu için büyük özgürlük sunuyor. O zaman hiç kimse sizi “yönlendirmeyecektir” ve sorunları çözmek için “askerin keskinliğini” gösterecek şekilde kendi sorunları olacaktır. Ancak, oyun senaryosu aşırı derecede banal – yalnız kahramanımız “despotizm ateşi” kapsamında bir ülkeye gönderildi ve tiranı devirmek için herhangi bir maliyetiniz var.

Uzaktaki Ada adası Isla Trueno’daki bir darbenin küresel krize neden olabileceğini kim düşünebilirdi? Neyse ki, bu kriz henüz gelmedi, ancak gerçek bir tehdit var, bu yüzden ABD hükümeti seçkin savaşçılarını oradaki düzeni yeniden sağlamak için gönderiyor. Isla Trueno’da ne oldu? Ordu demokratik hükümeti devirdi, katı bir rejim kurdu ve ayrıca uranyum yatakları buldu ve şimdi teröristlere satmaya hevesli … Evet, bu gerçekten ciddi bir konudur. Harekete geçme zamanı!

Sniper Ghost Warrior veya “Sniper: Ghost Warrior” oyunundaki oyuncular, işgalcileri ortadan kaldırmak için gizlice çeşitli görevleri yerine getirecek deneyimli bir keskin nişancı rolünü oynayacak. İki temel görev: göze çarpmayan ve doğru çekim yapmak. Bu arada, her zaman ateş etmek gerekli değildir – bazen bıçak atmaya şımartabilirsiniz ve bazen tahkimatı havaya uçurmanız gerekir.

Sniper Ghost Warrior Torrent Indir

Genel olarak, oyun çeşitli ve aynı zamanda gerçekçi: görüş ve çekim sırasında, birçok farklı faktörü hesaba katmak gerekir – rüzgarın yönü, yağmur ve sis varlığı, mesafe, vb – böylece mermi hedefine ulaşır. Sniper Ghost Warrior’ı torrent aracılığıyla indirmeniz gerekiyor, çünkü oyun 12 oyuncu için tasarlanmış ve 6 benzersiz harita sunan heyecan verici bir çevrimiçi mod sunuyor.

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+
 • CPU HIZI: Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+
 • RAM: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (VISTA / 7)
 • İşletim Sistemi: Windows XP / VISTA / 7
 • VİDEO KARTI: 256 MB grafik kartı, DirectX 10.0 veya 9.0c uyumlu, Shader Model 3.0 (NVIDIA GeForce (6800 / 7600-7950 / 8600-8800 / 9600- 9800 / GTX 260-280) veya ATI Radeon (X1650-1950 / HD 2400-2900 / 3650-3870 / 4650-4870)
 • TOPLAM VİDEO RAM: 256 MB
 • DONANIM T&L: Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 6,5 GB boş sabit disk alanı

Leave a Reply