Sniper Ghost Warrior 3 Torrent İndir

5/5 - (1 vote)

Sniper Ghost Warrior 3 Indir

Bu en yeni askeri atıcıda düşmanın arkasına gideceksiniz. Rusya sınırında Gürcistan’a terk edilmiş bir Amerikan keskin nişancı olacaksınız. Hataları affetmeyen açık bir dünyada görevlerin nasıl gerçekleştirileceğini kendiniz seçebilirsiniz.

Oyuncu deniz kaptanı Jonathan “Jon” karakterini kontrol ediyor, kardeşi Robert ile birlikte biyolojik silah stokunu yok etmekle Rus-Ukrayna sınır bölgesine gönderildi. İki yıl sonra Jon gizli görevler yapmak ve kayıp kardeşini aramak için Rusya’ya döndüklerinde pusuya düşürüldü ve temaslarını kaybetti.

Keskin nişancı Hayalet Savaşçı 3 Torrent

Sniper Ghost Warrior 3  – sadece profesyonel bir keskin nişancı askeri maceralarını anlatan seriye devam etmek için değil, aynı zamanda AAA kalitesinde bir oyun olarak adlandırılmaya değer gerçekten yüksek kaliteli bir ürün olmak için tasarlanmıştır. Merminin yavaş çekim modunda uçtuğu oyunların sevgilisiyseniz ve kamera her yöne akan insan vücudunun karalamalarını titizlikle yakalarsa, bu proje sizin için özel olarak oluşturuldu.

Üçüncü “Hayalet Savaşçı” nın ana yeniliği, açık bir dünya ve içinde serbest hareket kavramıydı. Bu sayede görevlere yaklaşım temelden değişti. Önceki bölümlerde oyuncu A noktasından B noktasına doğrusal bir yol izlemeye zorlandıysa, hedefleri kaldırın ve sonra ortadan kaybolduysa, şimdi kullanıcıya hareket etme ve karar verme özgürlüğü verilir.

Oyun üç oyun tarzı içerir ve oyuncu geçmek için bir keskin nişancı, bir hayalet ve bir savaşçı puan alır. Birinci ve ikinci, iş için sessiz bir yaklaşım anlamına gelir ve üçüncü stil, oyuncunun Rambo olmasını ve gizlenmeye gerek kalmadan sağ ve sol düşmanları yok etmesini sağlar. Oyundaki ekipman bir dizi radikal değişikliğe uğradı. Cephanelik daha geniş hale geldi ve silahları değiştirmek ve sarf malzemeleri oluşturmak mümkün hale geldi – tüm bunlar hem ana görevlerin hem de ikincil görevlerin gerçekleştirilmesi sırasında yerde bulunan malzemelerin yardımıyla yapılır.

Oyun dünyası hakkında konuşursak, Sniper Ghost Warrior 3 evreni üç farklı insan habitatından oluşur: burada karla kaplı ovalar, dağ manzaraları ve Gürcü doğasının diğer unsurlarını bulacaksınız. Bu arada, oyunun olayları tam olarak zamanımızın Gürcistan’da gerçekleşiyor.

Sniper Ghost Warrior 3  , CI Games tarafından oluşturulan açık bir dünya birinci şahıs taktik atıcı. Sniper: Ghost Warrior serisinin üçüncü taksitidir. Oyun 25 Nisan 2017’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Sniper Ghost Warrior 3 Full Game Torrent indir.

Oyuncu, akrabası Robert’ın yanında, terörist tarafından çalınmadan önce terk edilmiş bir Sovyet zamanı biyo-silah stokunu yıkmak için Rus-Ukrayna çevresine gönderilen Deniz Kaptanı Jonathan “Jon” North rolünü dolduruyor. Ancak görevlerindeki iki galibiyet, onu dövmeden ve Robert’ı almadan önce Jon ile Rus ruleti seansı oynayan Vasilisk adında bir adam tarafından yönetilen olağanüstü nitelikte askerlerin tanımlanamayan bir topluluğu tarafından yakalandı. Sniper Ghost Warrior 3 Bedava İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

İki yıl sonra Jon, garip bir şekilde olağandışı bir finansman ve kaynak durumu elde ettiği temsil edilen yakın Gürcü Ayrılıkçı hücrelerin istikrarsızlaşmasına yardımcı olmak için Gürcistan’a gönderilir. Jon, teşebbüsün, kendisini bölgeye yerleştiren bilgi işitme duyusunun ardından, akrabası Robert’ı keşfetme konusundaki ilhamla tanındı. Ona, romantik bir ilişkide bir süre geri döndüğü Lydia adlı Gürcü Loyalist olağanüstü olağanüstü keskin nişancı JSOC işleyicisi Frank Simms ve İsrailli Mossad uzmanı Raquel yardım ediyor. Sniper Ghost Warrior 3 Bilgisayar Video Oyunu Bedava İndir.

Oyunun özellikleri:

Bir keskin nişancı ol: uzaktan hedeflere saldır. Yükseltme açısını, rüzgarın kuvvetini ve yönünü düzeltmeyi, nefes almayı kontrol edin, çekim için doğru pozisyonu alın, doğru silahı ve mühimmatı seçin.
Bir hayalet ol: düşmanı takip et ve çeşitli yollarla düşmanı gizlice yok et. Gizli geçit, bir drondan keşif ve dikey navigasyon içerir.
Savaşçı ol: çok çeşitli modern silahlar kullan. Kişisel tercihlerinize ve görev türlerinize göre farklı silah modifikasyonları kullanın. Seçim: saldırı tüfekleri, av tüfeği, makineli tüfek ve hatta patlayıcı.
Her üçünü de aynı anda yapın: Rusya sınırına yakın Gürcistan’a terk edilmiş bir Amerikan keskin nişancısınız. Acımasız savaş ağaları bu bölgeyi ele geçirdi ve sadece tüm ülkenin kaosa girmesini önleyebilirsiniz.
Gündüz ve gece değişimleri ve oyunu etkileyen kararları ve verdiğiniz kararları etkileyen devasa açık dünyayı keşfedin. Sniper Ghost Warrior 3 – bu, iç savaşın kanıyla sulanan, kardeşlik, inanç ve ihanet hakkında bir hikaye.

Yeniden paketleme özellikleri:

Oyun sürümü: 1.4
DLC’yi kesmeyin / yeniden
kodlamayın:
Season Pass;
Sabotaj;
Keskin Nişancı Tüfeği McMillan TAC-338A;
Arazi aracı;
Bileşik Yay;
Lydia’nın Kaçışı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...