Sniper Ghost Warrior 2 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Sniper Ghost Warrior 2 Indir

City Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan 12 Mart 2013’te piyasaya sürülen taktiksel bir shooter video oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyun, gizli, elden ölümler ve ana öldürme yöntemlerini kullanan stratejik bir nişancı oyunudur. Devam eden etkileşim, hedefleri öldürürken değişkenlerin ayrılması, rüzgar ve mermi düşmesi gibi makul atış malzemesi bilimini vurgular. Bu oyunda, oyuncu Filipinler’deki ABD Deniz Kaptanı Cole Anderson’ın sorumluluğunu kontrol ediyor, CIA Özel Ajan Diaz, birkaç işe alınan askerin orada topladığı bir ipucunda parçalanırken onu yıkmak için eski bir Rus radar direğine doğru ilerliyor. biyolojik bir silah düzenlemesini kolaylaştırır. Oyun, oyuncuyu heyecanlandırmak için çeşitli ilginç silahlara ve özelliklere sahiptir ve destansı bir tema ile geliştirilmiştir. Oyun verimli görseller ve ses efektleri ile geliştirilmiştir.

keskin nişancı hayalet savaşçı 2 torrent indir

Acımasız tek bir asker yine savaş yolunda. Popüler aksiyon oyununun ikinci kısmı, dünyadaki oyuncuların tanınmasını kazandı, geçilmez ormanlar, dağ sıraları ve şehir enkazları arasında ilerliyor. En son ekipmanların etkileyici bir seçimi, termal görüntüleme ve düşmanı ortadan kaldırma yeteneğinizi büyük ölçüde artıracak bir gece görüş cihazı içerir.
Oyunun ilk bölümü gibi, “Sniper. Warrior-Ghost 2” de bu hedefe ulaşmak için çeşitli yollar sunacak. İster uzun mesafelerde bir keskin nişancı tüfeğinden ölümcül bir ateş, ister yakın dövüşte gürültüsüz cinayetler olsun, zafer yolunu seçmelisiniz. Ancak her durumda, inanılmaz derecede gerçekçi hava koşullarını ve gelişmiş balistikleri dikkate almalısınız. Ve unutmayın: bir atış bir cesettir! Sonuçta, keskin nişancılar, elçiler gibi, sadece bir kez yanılıyorlar …

Sniper: Ghost Warrior 2, sadece keskin nişancı deneyimi etrafında tasarlanmış tek platformlu, birinci şahıs, modern nişancı oyunudur. Selefinin boğa gözü hassasiyetini yeni ve heyecan verici yüksekliklere taşıyarak daha çeşitli keskin nişancı zorlukları sunuyor; yeniden oluşturulmuş bir AI sistemi ve orijinali dünya çapında 3 milyon kopya satan heyecan verici “tek atış, tek öldürme” hassasiyeti. CryENGINE3’ün gelişmiş özelliklerinden yararlanan Sniper: Ghost Warrior 2 aynı zamanda çarpıcı grafik ortamları da sunuyor.

keskin nişancı hayalet savaşçı 2 torrent indir

Temel Özellikler
– Motion Sense Tetikleme Sistemi: Oyuncunun denetleyiciye dokunma şeklinin ekran görüntüsünü etkilediği yenilikçi bir ilk. Gerçek dünyadaki keskin nişancılarda olduğu gibi, oyun içi çekim de, raket ateşlendiğinde tüfek daha doğru olacak şekilde pedin tetiğinin sabit bir şekilde sıkılmasını gerektirir. Tetiği sarsın ve tur atılır, böylece hedefi kaçırır ve varlığınız için motivasyonu yüksek bir düşmanı uyarır.
– Gerçekçi Balistik: Sniper serisinin en önemli özelliği çekim dinamiklerinin gerçekçiliğidir. Rüzgar hızı, mesafe, yerçekimi ve mermi düşürme, atışınızın performansında kritik roller oynar.
– Rafine Atış Mekaniği: Kalp atış hızınızı sabitlemek için uygun bir nefes tekniği, turunuzun hedefindeki zamanı hesaplamak kadar önemlidir ve en iyi keskin nişancılar hem kalplerini hem de kafalarını kontrol eder. Hedef alınmasından yavaş sabit tetik çekmeye kadar, bir keskin nişancı ideal “tek atış; bir ölüm. ”
– Geliştirilmiş Düşman AI: Yapay Zeka (AI) sistemi tamamen yeniden tasarlandı ve sıfırdan tasarlandı. İyileştirmelerin çoğu CryEngine 3’e geçişten mümkün oldu. Düşman tüfeğinizin daha az etkili olduğu yakın mahallelere girmeye çalışırken, kanat hareketlerinden önden saldırılara kadar her şeyi bekleyin.
– Yeni Hedef Zengin Ortamlar: Keskin Nişancı Hayalet Savaşçı 2, Saraybosna ve hain dağlık arazi gibi yeni kentsel ortamlar ekliyor.
– Çeşitli Zorluk Seviyeleri: Oyunu çeşitlendirmek ve en geniş oyuncu grubuna erişilebilir kılmak için CI Games, oyunun doğasını tamamen değiştiren üç zorluk seviyesi sunuyor. Nasıl oynayacağınıza siz karar verin – rahatlayın ve nihai yırtıcı olun veya becerinizi test edin ve oyunu Uzman Modunda yaşayın.
– Bullet-Cam: Herkesin en sevdiği özellik, uzman çekimleri ödüllendirmek ve savaş alanını tamamen yeni bir bakış açısıyla göstermek için geri döner. Bir merminin gerçek durma gücü olan kinetik enerjinin transferinin 1000 metreden daha fazla düşmana neler yapabileceğini görün!
– Mermi Penetrasyonu: gizlenme mutlaka koruma anlamına gelmez. Keskin Nişancı: Hayalet Savaşçı 2’de mermiler gerçek hayatta olduğu gibi davranır ve çeşitli kapak türlerinin arkasına saklanan düşmanları gönderebilir. Ayrıca düşmanlarınızı hizalamaya çalışabilir ve tek bir turun tüm bir kadroyu ele geçirmesine izin verebilirsiniz. Bunu Bullet Cam’da görene kadar bekleyin!
– Genişletilmiş Keskin Nişancı Tüfeği Listesi: Günümüzün savaş alanlarında bulunan modern silahları doğru bir şekilde taklit etmek için her biri titizlikle yeniden yaratılmış dünyanın en gelişmiş keskin nişancı tüfeklerini deneyin.
– Yeni Vites: termal ve gece görüş optiklerinin tanıtılması ve düşmanın sizi tespit etmeden önce bulunması için kritik olan bir çift güçlü dürbün ile geceye sahip olun.

keskin nişancı hayalet savaşçı 2 torrent indir

Keskin nişancı hayalet savaşçı 2 Sibirya grev

Bu DLC içeriği izole bir Sibirya bölgesinde yer almaktadır ve misyonları çözmek için daha açık bir dünya deneyimi sunacaktır. Oyuncular yol göstermeyecek ve yeni konumdan geçmenin yolunu bulmanın tek yolu haritayı kullanmak.

Uzak terk edilmiş Sibirya şehri Birsovik’te, Rus hükümeti silah Ar-Ge’sine odaklanan çok gizli bir askeri tesis kurdu. Amerikan istihbaratı, tesisin odağını son zamanlarda kitle imha silahlarına kaydırdığını söyler. Bir CIA operatörü olan M. Diaz, gerçeği ortaya çıkarmak için gizli bir şekilde laboratuvar personeli olarak poz verdi. Rapor göndermeyi bıraktığında, bir arama görevi hızla bir araya getirilir.

Oyuncu, deneyimli bir özel ops keskin nişancısı olan Cole “Sandman” Anderson’ın ayakkabılarına adım atıyor, şimdi Görev 121 – Asya-Pasifik bölgesindeki herhangi bir WMD’ye aç savaş ağacının kaprisine karşı koymak için bir grup. Anderson’a Diaz’ın GPS sinyalini bulması ve yerdeki durumu değerlendirmesi, sonra bulmuş olabileceği zekayı çıkarması emredildi.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...