Sniper Elite V2 Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Sniper Elite V2 indir

Sniper Elite 2 torrent bilgisayarını ücretsiz indirin. Sniper Elite 2 – stüdyo İsyanının duvarlarında yaratılan Sniper Elite adlı oldukça ustaca saygı duyulan taktik eylemin devamıdır. Oyuncular bir kez daha işlerini doğrudan İkinci Dünya Savaşı’nın düşüşüne sürükleyen keskin nişancı ve yetenekli gizli ajan Charles Feyrborna’nın ağır ve çok güvensiz rolünü üstlenecekler.

keskin nişancı elite v2 torrentle indir

Sniper Elite V2 – FPS / Strateji ve gizli geliştiriciler Rebellion stüdyolarında üretilen bir oyundur ve ilk bölümün mantıklı bir devamıdır. Bu oyunda, II.Dünya Savaşı’nda bir keskin nişancı rolünü üstlenecek ve düşman ordusunun kilit görevlilerini ve Alman ordusunun diğer üst düzey yetkililerini ortadan kaldırmak zorunda kalacağınız için ordunuz, denizciler için güvenilir bir destek olacaksınız. . Bu arada, bu formattaki oyunları beğendiyseniz, cesur keskin nişancıların eşsiz bir şirketini almak için bilgisayarınızda Sniper Elite V2 torrent indir oyununu öneriyoruz.

Bu oyunun ana özelliği – en gerçekçi. Keskin nişancıların kolay olduğunu mu düşünüyorsun? Vurdu ve uyudu mu? O kadar basit değil. Birçok faktörü hesaba katmanız gerekir – sizden düşman mermilerine uçuş hızı, rüzgar hızı ve yönü ve işinizde başarı için gerekli olan diğer birçok koşul arasındaki mesafe basit değildir. Birçok oyuncu, Sniper Elite V2’den daha iyi bir keskin nişancı simülatörünün veya bu oyunun ilk bölümünün bulunamayacağına inanıyor, bu yüzden Sniper Elite V2 torrent’i, gizemli ve strateji unsurlarıyla taktik nişancıyı seven herkese indir.

İlk bölümde olduğu gibi, oyuncu bir keskin nişancı gibi hissedecektir. Ve bu, bir keskin nişancı tüfeği kullanırken, göz önünde bulundurmanız gereken anlamına gelir: mermi ağırlığı, rüzgar hızı ve yönü, nabız, yerçekimi, vb.Ayrıca Sniper Elite V2 Free Download oyununun hayranları çip gibi olacak – bu mod oyuncu “şanslı bir atış” yaptığında kartuşun gecikmeli uçuş. Dahası, ona yeni bir efekt eklendi – X-Ray modu. Şimdi, başarılı bir atışla, röntgende merminin kalbi, akciğeri, düşmanın kemiğini nasıl ezdiğini vb. Görebilirsiniz. Oyunun “gizli eylem” olarak konumlandırılmasına rağmen, otomatik silahlar, tabancalar, vb. ile kolay ve standart zorluk seviyesinde kolayca ateş etmek mümkün olacaktır.
Oyunun devamı olan oyuncuya yine USS Carl Fairbairn’in menajeri için oynama teklif ediliyor. Eylemler 1945 yılında Berlin’de gerçekleşiyor. İkinci Dünya Savaşı yakında sona erecek, ancak Nazilerin seyrini değiştirebilecek silahlara sahip olabileceği ortaya çıktı. Roket bilim adamları ekibiyle Doktor Wolf, dünyanın ilk balistik füzesi olan FAU2’yi yarattı ve Londra’ya yöneldi. Kahramanı felaketi durdurmak zorunda kalacak, ancak Almanlara ek olarak, liderliği Nazi gelişimiyle de ilgilenen Sovyet askerleri tarafından engellenecek.

keskin nişancı elite v2 torrentle indir

Sniper Elite V2, Rebellion Developments tarafından geliştirilen ve 2012 yılında 505 Games tarafından yayınlanan üçüncü şahıs taktik nişancı gizli video oyunudur. Sniper Elite V2, oyuncuyu gizli bir keskin nişancı olarak kullanmaya ve düşmandan uzak kalmaya teşvik etmek için daha az doğrudan bir yaklaşımı vurgular. askerleri. Tek oyunculu seviyelerin çoğu, çok katlı binalar ve yan sokaklar da dahil olmak üzere, oyuncu puanları almak ve doğrudan yangın söndürme olaylarından kaçınmak için oyuncuların birden fazla rotaya izin verir. II. Dünya Savaşı’nda geçen oyuncu karakteri döneme uygun silahları kullanır. Keskin nişancı tüfeği oyun boyunca birincil silahtır, ancak duruma bağlı olarak sessiz veya değil, hafif makineli tüfekler ve tabancalar da dahil olmak üzere ek yan kollar mevcuttur.

Sniper Elite V2, 2012 yılında Rebellion Developments tarafından oluşturulan ve dağıtılan üçüncü şahıs taktik nişancı gizli video oyunudur. Eşdeğer zaman diliminde ve Berlin Savaşı’nda gerçekleşen 2005 ata Sniper Elite’in ayrılmasıdır. Nisan – Mayıs 1945 — ancak değiştirilmiş bir hikayeyle. Oyunun öyküsü, Kızıl Ordu saldırısı sırasında Alman V-2 roket programı ile ilgili araştırmacıları yakalaması veya öldürmesi gereken bir Amerikan Stratejik Hizmetler Ofisi subayını takip ediyor. Sniper Elite V2 Remastered PC Oyun Torrent Ücretsiz İndir.

Haçlı seferi, başlangıçta Sovyetlere kaçmak için çaba harcayan Alman Büyükgeneral Hans von Eisenberg’i öldürmek için Berlin’e gönderilen Fairburne ile başlar. Kısa bir süre sonra, bir nöbetçi olarak şehir dışına sürülen Nazi araştırmacısı Doktor Gunther Kreidl’i görevden alma görevi verildi. Bir tuzak atmanın ardından Fairburne, farklı araştırmacıların alanı da dahil olmak üzere V-2 roket programı hakkında ek verileri ortaya çıkaran uzmanın kişisel raporlarıyla kaçar. Bölgedeki ana Amerikalı olarak, başka bir araştırmacı Dr. Schwaiger’i aramak için bir V-2 nesil ofisine nüfuz etmek için şehrin kenarlarına gönderilir.

keskin nişancı elite v2 torrentle indir

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU:  Intel CPU Core i3-2100 veya AMD A8-5600K
 • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1, 64-bit
 • VİDEO KARTI:  AMD Radeon HD 5570 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB)
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.0
 • VERTEX SHADER:  5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  2 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci:  AMD Ryzen 5 1500X veya Intel CPU Core i7-3770
 • Rastgele erişimli hafıza:  8 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 10 64-bit
 • VİDEO KARTI:  AMD Radeon RX570 veya Nvidia GPU GeForce GTX 1070
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.1
 • VERTEX SHADER:  5.1
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  4096 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...