Sniper Elite 4 Torrent indir

5/5 - (1 vote)

Sniper Elite 4 Torrent indir

Ödüllü selefinin ardından yer alan Sniper Elite 4, güneşin battığı Akdeniz kıyı kasabalarından devasa Nazi mega yapılarına, göz korkutucu ormanlara ve baş döndürücü dağa kadar oyuncuları güzel İtalyan yarımadasında taşıyarak ‘İkinci Dünya Savaşı’nın mirası’ dizisine devam ediyor Monte Cassino’dan esinlenen manastırlar.

keskin nişancı elite 4 torrent

Gizli ajan ve seçkin nişancı Karl Fairburne, ülkelerini Faşizmin boyunduruğundan kurtarmak için İtalyan Direnişinin cesur erkekleri ve kadınları ile birlikte savaşmalı ve Avrupa’daki Müttefik kavgasını durdurma potansiyeli ile korkunç yeni bir tehdidi yenmelidir. .

Görevi başarısız olursa, Overlord Harekâtı, D-Day inişi ve Avrupa’da Zafer olmayacak.

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Sniper Elite 4 Deluxe Edition’ı şimdi indirin, şimdi indirin ve güncellenmiş sürümü 1.5.0 edinin.
Kendinizi şimdiye kadar oluşturulmuş en gerçekçi II. Dünya Savaşı atıcısında bir keskin nişancıya koyun. Üçüncü kişide büyük özgürlük, taktik savaş yaşayın ve faşizmin boyunduruğundan savaşta bir İtalya’yı kurtarmak zorunda kalacağınız devasa seviyelerde destansı uzun mesafeli atışlar yapın.

Sniper Elite 4 PC Oyunu Bedava İndir. Bu Rebellion Developments tarafından oluşturulan bir üçüncü şahıs taktik atıcı gizli video oyunu.

Sniper Elite 4  , Rebellion Developments tarafından oluşturulan üçüncü şahıs taktik nişancı gizli video oyunudur  .  Sniper Elite III’ün devamı, oyun 14 Şubat 2017’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Sniper Elite 4 Full Game Torrent indir.

keskin nişancı elite 4 torrent

Üçüncü tekil bir bakış açısıyla oynanan, gizli bölümleri olan taktik bir atıcıdır. Tam olarak oyuncular uzun bir bölümden bir keskin nişancı tüfeği kullanarak bir düşmanı kasapladığında, yeniden yönlendirme kamerasının keskin nişancı tüfeğinden hedefe doğru atıştan sonra aldığı ve vücut parçalarını, kemikleri veya içerisini gösterdiği X-Ray kill kam yapısı aktive olacaktır. vücut organlarının atışla kırılması veya patlatılması. Ayrıca şarapnel kasaplarına katılmak, infazlar ve gizli cinayetlerle karşılaşmak için yapıya ulaşıldı. Sniper Elite 4 Bedava İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Meşguliyetin sahte farkındalığı yükseltilir ve rakipler oyuncuların eylemlerine daha duyarlı tepki gösterebilir. Tam olarak bir düşman kasaplandığında, kendine özgü düşmanlar onları avlamaya başlayacak. Oyuncu, oyunculara düşmanların nerede olduğunu ve hangi silahları geçtiklerini gösteren iki veya üç dürbünle donatılmıştır. Beguilement “subaylar” derecesini vurgular. Sniper Elite 4 Bilgisayar Video Oyunu Bedava İndir.

 

Yeniden Paketleme Özellikleri

 • SNIPER.ELITE.4.DELUXE.EDITION.V1.5.0-STEAMPUNKS & SNIPER.ELITE.4.DEDICATED.SERVER.V1.5.0-STEAMPUNKS ISO sürümleri: stp-se4v150.iso (56,068,876,288 bayt) ve stp-se4v150ds. iso (12.495.489.024 bayt)
 • Serbest bırakılan tüm DLC’ler dahil ve etkinleştirildi
 • Kedere göre Sniper Elite 4 Dil Seçici V1 (SE4LS) dahil
 • % 100 Kayıpsız ve MD5 Perfect: kurulumdan sonra tüm dosyalar orijinallerle aynı
 • NOTHING yırtık, NOTHING yeniden kodlanmış
 • Seçici indirme özelliği: Çok Oyunculu / Özel Sunucu dosyalarının ve ihtiyacınız olmayan dillerin indirilmesini ve yüklenmesini atlayabilirsiniz (İngilizce / Lehçe ve her iki Chineses varsayılan olarak dahil edilmiştir)
 • DİKKAT! Solo Survivor SP modu, MP dosyaları kurulmasını gerektirir, bu nedenle bu dosyaları indirmeye karar verirken (değil) bunu göz önünde bulundurun
 • Belirgin derecede daha küçük arşiv boyutu (seçilen bileşenlere bağlı olarak 63,9 ile 24,3 ~ 26,5 GB arası kümülatif olarak sıkıştırılmıştır)
 • Kurulum 40-60 dakika sürer (sisteminize ve seçilen bileşenlere bağlı olarak)
 • Her şeyin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için yükleme sonrası bütünlük denetimi
 • Kurulumdan sonra HDD alanı: 67 GB’a kadar (kurulum sırasında ~ 67 GB)
 • Oyunu İngilizce olmayan bir dilde yüklediyseniz ve İngilizce oynamak istiyorsanız oyun dilini değiştirmek için oyun kökünde “Language Changer.bat” kullanın
 • Bu yeniden paketi yüklemek için en az 2 GB boş RAM (sanal dahil) gerekir

keskin nişancı elite 4 torrent

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU:  Intel CPU Core i3-2100 veya AMD eşdeğeri
 • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
 • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
 • Ekran Kartı:  AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU:  Intel CPU Core i7-3770 veya AMD eşdeğeri
 • Rastgele erişimli hafıza:  8 GB
 • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
 • Ekran Kartı:  Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

Sniper Elite 4 PC Game’i PCGamesLab web sitemizden indirdiğiniz için teşekkür ederiz, yüksek kaliteli, test edilmiş ve çalışan PC oyunları sunuyoruz. Ayrıca, beklemeden ve yavaşlamadan oyunları tam ve hızlı indirme hızında indirebilmeniz için kullanıcılarımıza yüksek hızlı sunucular sağlamaya çalışıyoruz. Lütfen web sitemizi ziyaret etmeye devam edin ve bu web sitesini arkadaşlarınızla paylaşın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...