Sniper Elite 3 Indir

Sniper Elite 3 Indir

Sniper Elite 3 Indir

Oyuncu ajansı / seçimi ve farklı oyun stilleri için fırsatlarla dolu geniş ortamlara daha fazla odaklanan ve İkinci Dünya Savaşı sırasında egzotik ama ölümcül Kuzey Afrika bölgesinde yer alan Sniper Elite 3, Amerikan OSS ajanı Karl Fairburne’u Nazi çizgilerinin derinliklerinde görüyor Müttefikler Almanya’nın Batı Çölü boyunca korkunç Tiger tanklarıyla savaşırken önemli keskin nişancı becerileri sağlıyor.

Ama Karl’ın endişelenmesi gereken ünlü Afrika Korps’u değil. Yakında Alman, yolundaki herhangi bir Müttefik kuvvetini ezme ve tüm savaşın gelgitini değiştirme gücüyle bir “wunderwaffe” – harika silah oluşturma planlarını ortaya çıkarıyor.

Sniper Elite 3 İndir

Ana Özellikler

Gözlemek. Plan. Yürütün. Adapte olmak.

Geniş ortamlar, oyuncunun görevi nasıl tamamladığını seçmesine izin verir, doğrusal olmayan çoklu yollar ve her zamankinden daha fazla dikeylik sunarak, düşmanı kendi tasarımınızla çıkarma özgürlüğü sunar.

Taşınma

Bir keskin nişancı her zaman bir çıkış stratejisine ihtiyaç duyar. Oyun tarzınıza uygun fırsatlar yaratmak ve keşfetmek için çeşitli ortamlarda arama yapın: keskin nişancı yuvaları, pusu yerleri, alternatif yaklaşımlar, ses maskeleme ve tuzak kurulumu. Avantajınızı en üst düzeye çıkarmak için hedeflerinize öncelik verin ve Afrika Korps tarafından görünmemek için gölgeleri ve karanlığı kullanın veya avınızı tahmin etmek için yerini değiştirin.

çevre

İkinci Dünya Savaşı’nın Kuzey Afrika savaş alanları, daha önceki menzilli herhangi bir oyundan önemli ölçüde farklı olan ve çok daha uzun menzilli çekimlere izin veren harika görsel varyasyon sağlar. Dağ sıraları ve devasa düz ovalar arasında oynayın; hareketli kasabalar ve şehirler ve uzak köy yerleşimleri.

Geliştirilmiş Afrika Birliği AI

Nişan ve tespit için net ipuçları ve takım rollerini ve taktiklerini vurgulayan yeniden oluşturulmuş bir AI sistemi, Afrika Korps’u daha akıllı ve daha zor hale getirirken, oyuncuya daha anlamlı seçenekler sunuyor. Jeep’lerden Panzer Tanklarına kadar çeşitli araçlarla desteklenen Afrika Korpları, …

Silah ve Karakter Özelleştirme

40’tan fazla yeni ve benzersiz özelleştirme parçasının kilidini açmak ve görevinize ve oyun tarzınıza en uygun nihai tüfeği oluşturmak için XP ve keskin nişancı hem tek hem de çok oyunculu ilerlemelerden yararlanın. Bireysel yüklemeleri özelleştirin ve hem çok oyunculu hem de tek oyunculu etkileşimler için saklayın.

Geliştirilmiş Human Kill-Cam

Artık insan dolaşım sistemi ve tam kas tabakası da dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı gösteriyor.

Yeni Araç Kill-Cam

Zırhlı arabalar ve tanklar gibi mekanik ekipmanlara genişletilen çok aşamalı imha, öldürme atışını yapmadan önce bir araçta kendi fırsatınızı yaratmanıza olanak tanır; sürücü görüş portu aracılığıyla tanklara ateş edin; içeriye alınan mürettebata bakın.

Çok

Önceki oyunların çok oyunculu soyağacına dayanan SE3, hem kooperatif hem de rekabetçi oyuncular için içerikle doludur. Mesafe Kralı ve Haç Yok, başlangıçta çeşitli haritalar içeren takım veya yalnız kurt oyununu destekleyen 5 rekabetçi mod modu. Daha büyük ve daha açık ortamlar, daha yetenekli Sniper için daha fazla hareket özgürlüğü ve daha uzun mesafeler sağlar. Nihai Keskin Nişancı olmak için Madalya ve Kurdelalarınızı kazanın!    

Kooperatif

En sevdiğiniz modların geri dönüşü, Kooperatif oyuncularının Overwatch görevleri ve yeni Survival Görevleri arasından seçim yapabildiğini görür. Overwatch’da oyuncular Sniper ve Operative’ın farklı rollerini üstlenirler ve görevlerini yerine getirmek için bir takım olarak oyun tarzlarını yakından seçmelidirler. Survival oyunu için Alman Afrika Korps’un size karşı atabileceği her şeye karşı dayanıklılık mücadelesine katılıyorsunuz!

Örtmek

Daha geniş bir hareket ve çeviklik aralığı, Snipers’ın çevrede hızlı bir şekilde gezinebileceği ve avlarından bir adım önde olabileceği anlamına gelir.

Geliştirilmiş Savaş

Oyuncuya daha iyi geribildirim verilir, böylece hem uzun menzilli hem de kısa menzilli dövüşle en iyi nasıl başa çıkılacağına karar verebilirler. Geliştirilmiş gizli yakın dövüş savaşı, düşmanınızı görülmeden çıkarmak için ek yollar sağlar.

Ultimate Edition

Bu ULTIMATE EDITION, heyecan verici ana oyunun yanı sıra henüz ‘KİLİSELİ KAYDET – Parça 1, 2 ve 3’ ve 6 SİLAH PAKETİ – KAMUFLAJ, KESKİN NİŞANCI, DOĞU ÖN, AVCI, EKSEN ve PATRIOT dahil olmak üzere 9 ek DLC paketi içeriyor . Ana oyunda ücretsiz güncellemeler içerir – 6 yeni ÇOK OYUNCULU HARİTA, BAYRAK YAKALA modu, ‘TWILIGHT STRIKE’ İşbirliği Görevi ve ‘ÇEKİM ARALIĞI’.

Sniper Elite III nişancılık ve sızmaya odaklanan bir aksiyon oyunudur. Serideki diğer bölümler kaliteleri nedeniyle nadiren alkışlandığından, geliştirici yeni bir yeniden tasarlanmış sürümle savaşa tekrar girmeye karar verdi. Önceki oyunlardan ana fark  , seviyelerin genişletilmiş ve şimdi daha az sıkışık olmasıdır .

Genel olarak, önemli bir esneklik unsuru ekleyerek, görevleri bitirmek için çeşitli yollar sunulur. Ancak, bir mucize beklemeyin: Sniper Elite III hala oldukça sınırlı, ortalama aksiyon oyunundan ve deneyimi bozan görünmez duvarlardan çok daha küçük seviyelerle.

Oyunun yönüne gelince, geliştiricilerin beyinlerini tam olarak bozmadıklarını itiraf etmeliyim. Görevler arasında dağılmış birkaç cutscenes var, ancak çoğunlukla ilgisiz ve kötü yapılmışlar. Sniper Elite’de her şey minimalist görünüyor ve özel efektler işleri farklı yapmıyor. Bir rakibi her vurduğunuzda, merminin yörüngesini yavaş çekimde takip edersiniz  ve  bir kan patlamasına maruz kalır ve çarpma üzerine bağırırsınız.

Artıları

  • Çok oyunculu mod
  • Sniping oynanışı
  • Eğlenceli oyun

EKSİLERİ

  • Animasyonlar
  • Sınırlı seviye tasarımı
  • Zorluk ve gerçekçilik eksikliği
  • Düşman AI

Leave a Reply