Sniper 3D Indir

5/5 - (1 vote)

Tencent’s GameLoop, PC’nizde Android oyunları çalıştırmanıza izin veren bir araçtır. Bu yükleyici, kontrol sistemini klavyenize ve farenize uyarlayarak Windows’ta oynanabilen Sniper 3D video oyunu ile birlikte kendi emülatörünü indirir. Araç ihtiyacınız olan her şeyi otomatik olarak yüklediği için herhangi bir özel bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur.

Sniper 3D, kendinizi çok isabetli bir keskin nişancı yerine koymanız için size meydan okuyor. Mevcut farklı silahları kullanarak, tüm düşmanları uzaktan engellemek için yeteneklerinizi test edebilirsiniz. Neyse ki, her hedefi herhangi bir perspektiften gözlemlemenizi sağlayan çok etkileyici bir 3D grafik bölümü var.

Sniper 3D’deki kontrol sistemi çok basit. Tek yapmanız gereken, silahınızı veya tüfeğinizi ona doğrultmak için durdurmak istediğiniz kişiye dokunmak. Ayrıca neredeyse her seviyede, yörüngeyi hesaplamanıza ve doğruluğunuzu artırmanıza yardımcı olan bir gözetleme camı vardır. Ayrıca, bir görevi başarıyla tamamladığınız her seferinde etkileyici bir ağır çekim görünümüyle bir merminin yörüngesini göreceksiniz.

GameLoop için Sniper 3D, bu birinci şahıs nişancı oyununa kendinizi tamamen kaptırma şansı verir. Kontrollerin kolaylığı ve mekaniğin dinamizmi, farklı seviyelerde sizi bekleyen düşmanların her birine ateş açarken bir sürü heyecanlı anlara tanık olmanıza yardımcı oluyor.

Sniper 3D Indirs

Keskin Nişancı Olun!

Sniper 3D for PC oyunu, birinci sınıf, eğitimli ve ölümcül bir ayakkabıya adım atmanızı sağlar. Tüfeğiniz sizin arkadaşınız, dostunuz, sırdaşınızdır – şehirdeki suçluların veya insanların kafalarında bir bedel olan insanların izini sürün. Onları çıkarın, sözleşmeleri yerine getirin ve parayı daha iyi ekipman almak için kullanın. Zaman geçtikçe görevler zorlaşıyor, bu yüzden en iyi donanıma sahip olmanız gerekiyor. Yapabileceğini mi sanıyorsun?

Rehineyi Kurtar, Kahraman Ol

Polis şehirle sorunlar yaşıyor. Kanunsuz unsurlar sokaklarda koşar, para ve can çalar. Bu Sniper 3D çevrimiçi oyun, bir keskin nişancı olarak bu suçlulardan intikam almanızı sağlar. Düşüklerin en düşükleri, zayıflardan yararlananlardır – bu rehineleri ortadan kaldırma ve bir kahraman olma şansına sahip olursunuz! Bunu yapabilirmisin? Nefesinizi sabitleyin ve bu oyunda hedefi yakalayın!

Polise yardım et

Polisin de barışı korumaya çalışırken plakaları dolu. PC oyunu için bu Sniper 3D Gun Shooter’da tüfeğinizi çıkarın ve bu suçluların sokaklarını temizleyin! Onları polis tarafından tutulan bir veri tabanında bulun. Çıkardığınız her suçlu, sokaklarda daha az aşağılıktır. Hatta bunun için para alıyorsunuz! Bu ödemeler silahınızı iyileştirmek için kullanılabilir. Her yükseltme ile daha iyi bir keskin nişancı olursun!

Sniper v Sniper

Bu Sniper 3D indirme oyunundaki aksiyon, keskin nişancı ve keskin nişancı savaşlarının tanıtımıyla daha da güzelleşiyor! PVP modunda ya da yapay zekaya karşı, ikinizin arasında kimin daha iyi olduğunu bulmak için düşman keskin nişancısını çıkarın! Nefesinizi sabitleyin ve kapsamınızı ayarlayın – düşmanı dışarı çıkarın ve her yerde en iyi keskin nişancı elli tıklama olduğunuzu kanıtlayın! Ağzınızı temizleyin ve bu Sniper 3D çevrimiçi oyunda düşmanınızı ortadan kaldırın!

Nişancı Modunu Kullanırken Çekinmeyin

Her iyi keskin nişancı, istikrarın bir görevin anahtarı olduğunu bilir. Keskin nişancı oyunlarında nefesini tutabilen, nişan alabilen ve silahının ağzını sabit tutabilen keskin nişancı ölümcüldür. Sniper 3D Gun Shooter’da bunu yapmak için Shooter modunu kullanmalısınız. Nişancı modu, düşmana kolayca nişan almak için dürbünü hareket ettirmenize izin verir. Ayrıca bu şekilde ekstra bonus vesikalıkları daha hızlı alabilirsiniz!

Bu bir Sargı!

Polisten rüşvet alan ama gizli çalışan bir gazeteciyi ortadan kaldırmanız gereken zor bir görev var burada. Nasıl göründüğüne dair bir ipucu alamazsınız, sadece bir çanta taşıdığına dair. İşin püf noktası, enerjinizi dolu tutmak ve evrak çantasını alan adamı gördükten sonra görevi yeniden başlatmak! Hedefin kim olduğunu öğrendikten sonra, onları çıkarmak daha kolay olacak ve hatta bir bonus kafadan vuruş yapmayı bile deneyebilirsiniz.

Tekrar Görevi

Herhangi bir Sniper 3D çevrimiçi oyunda olduğu gibi, silahınız için iyileştirmeler satın almak için daha fazla para kazanmanın püf noktası tekrar etmektir. Bu iki şekilde çalışır – kendinizi atış ve hedef alıştırması konusunda eğitirsiniz, görevleri yeniden bitirmek için artan bonuslar alırsınız ve yeni geliştirmelerinizi denersiniz! Sadece her görevin bir enerji çubuğu tükettiğini unutmayın, bu yüzden enerjinizi koruyun!

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...