Smart Switch Indir

5/5 - (1 vote)

Akıllı Anahtar İndir

Samsung Smart Switch, Samsung mobil cihazlarınızda ideal bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Bugünlerde Samsung Smart Switch uygulaması, tüm Android cihaz kullanıcıları için en iyi dosya aktarım deneyimini sunuyor. Çünkü bu akıllı uygulama hem Smart Switch APK hem de Smart Switch PC sürümleri olarak geliyor. Karışıklık yok, Samsung Smart Switch Windows / Mac PC sürümü, verileri PC’den Samsung cihazlarına aktarmak için kullanabilir. Ayrıca, tüm kişileri, mesajları, notları, fotoğrafları, müziği, videoları, takvimleri ve ayrıca önemli verileri sorunsuz bir şekilde herhangi bir Samsung Galaxy cihazına aktarabilirsiniz. Aynı şekilde, bu uygulamayı Google oyun mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak bu gerçeği aklınızdan çıkarmayın, dosya paylaşım deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz bir iOS sürümü için Samsung Smart Switch’iniz yok. Her halükarda, iOS verilerinizi yeni Samsung Galaxy cihazlarına aktarmak için iCloud veya OTG kablosunu kullanabilirsiniz.

Cihaz ve bellenim yoluyla çalışma çerçevesini ve uyumluluğu iyileştiren geliştiriciler, daha fazla Samsung Smart Switch sürümünü halka güncelledi. Eski sürümlerle karşılaştırıldığında, en son güncellenen sürümler geliştirildi ve stabilize edildi. Ancak, en uygun geri bildirim için uyumluluğu doğruladığınızdan emin olun.

Aracı indirme ve kurma prosedürü oldukça basittir ve hem Windows bilgisayar hem de Mac’ler için geçerlidir. Bağlantı için resmi Samsung Smart Switch web sitesine gidin. Doğru bağlantıyı (Windows veya Mac) indirin ve dosyayı başlatın. Paket yüklendikten sonra varsayılan olarak kendini başlatmalıdır. Aracı Galaxy telefonunuza bağlamak da kolaydır. Paket, SMS konuşmalarını ve genellikle çeşitli bulut hizmetleri tarafından senkronize edilmeyen diğer içerikleri senkronize etmede oldukça kullanışlıdır. Uygulama, bir iPhone’dan Android destekli Galaxy telefona geçiş yapmaya da yardımcı oluyor. Bir Galaxy telefonunuz yoksa, uygulamayı indirerek yine de kullanabilirsiniz.

Samsung Smart Switch, diğer akıllı telefonlardan Samsung mobil cihazlara içerik aktarmak için kullanımı kolay bir araçtır.

Sorunsuz, Zaman Kazandıran İçerik Aktarımı
Diğer içerik aktarım araçları zaman alıcıdır. Smart Switch, evde yükleyebileceğiniz basit, kendin yap bir taşıma aracı sunar. Smart Switch ile kişisel verilerinizi, medyanızı ve uygulamalarınızı birden fazla araç kullanmak zorunda kalmadan tek bir hizmetle aktarabilirsiniz.

Basit, Kendin
Yap Smart Switch’in kullanımı kolay, sezgisel içerik aktarım aracı ile, kişisel içeriğinizi kaybetme korkusu olmadan diğer akıllı telefon platformlarından geçiş yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Kişisel içeriği ve uygulamaları kendi evinizin rahatlığında ve istediğiniz zaman aktarabilirsiniz.

Yaşam Tarzınızın Kontrolünü Elinizde Tutun
Çoğu kişi Samsung’da bulunan uygulamalar evreninden habersizdir  akıllı telefonlar. Örneğin, Google Play’de 700.000’den fazla uygulama mevcuttur. Bu büyük uygulama evreninde Smart Switch, en sevdiğiniz uygulamaları bulmanıza yardımcı olur, böylece onları ayrı ayrı aramak zorunda kalmazsınız. Smart Switch, uygulamalarınızın aktarıldığına dair içinizin rahat etmesini sağlar.

Smart Switch Indirs

 

Ücretsiz İçerik Aktarım Hizmeti, Kolay İndirin
Hemen İndir, Tıkla ve Git: Smart Switch, içeriği kolayca ve hiçbir ücret ödemeden aktarmanıza olanak tanıyan saniyeler içinde çalışır ve çalışır.

Hızlı ve kolay içerik aktarımıyla Samsung Galaxy telefonunuzu yükseltin
Smart Switch Mobile,  eski Galaxy akıllı telefonunuzdan eski akıllı telefonunuza veri aktarmanın en kolay, en hızlı ve  en güvenli yolunu sunar . Telefonunuzda kayıtlı müzik, video, fotoğraflar, notlar, mesajlar, kişiler, takvim ve diğer belgeler gibi içerikleri aktarabilirsiniz.

Ne var ne yok:

 • 3.7.07.6’ya güncellendi Android sürümü
 • macOS sürümü 4.3.1.20024_3’e güncellendi
 • Windows sürümü 4.2.20013_2’ye güncellendi

Android için:

Smart Switch Mobile, GALAXY telefonlar arasında kolaylıkla veri aktarmanızı sağlar. Cihazları birbirine yakın yerleştirin (20 cm içinde), uygulamayı her iki telefonda da açın ve cihazlardan yalnızca birinde Bağlan düğmesine dokunun. Kişisel verilerinizi GALAXY telefonlar arasında anında aktarabilirsiniz.

Bu uygulama, cihazlar arasında bağlantı kurmak için yüksek frekanslı ses kullanır. Uygulama açık değilse veya cihazlardan birinde düğme basılı değilse ya da cihaza bir çift kulaklık veya Bluetooth kulaklık bağlıysa bağlanamayabilirsiniz.

Samsung olmayan bir cihazdan desteklenen bir Samsung cihazına geçmek istiyorsanız, lütfen PC yazılımı olan “Smart Switch PC” yi kullanın. Daha fazla bilgi için buraya gidin.

Desteklenen GALAXY Cihazı:

 • Donanım:  Galaxy S7 Galaxy S7 Edge Galaxy S6 Galaxy S6 Active Galaxy S6 Edge Plus , Galaxy S2, S2-HD, S3, S3-mini, S4, S4-mini, S4-Active, S4-Win, Premier, Not 1, Not 2, Not 3, Not 8.0, Not 10.1, Büyük, Ekspres, R stili, Mega, Galaxy Tab3 (7 .8, 10 ), Galaxy Tab2(10)
 • Yazılım: üst Android OS ICS (4.0)

Desteklenen Veriler:

 • İletişim, Program, Kısa Not, Mesaj, Fotoğraf, Müzik, Video, Belge, Uygulama Listesi, Duvar Kağıdı, S-Health, Hikaye albümü, Kilit ekranı, Çağrı kayıtları, WIFI Ayarı
 • (Duvar kağıdı, S-Health, Hikaye albümü, Lockscreen, Çağrı günlükleri, WIFI ayarı OS JellyBeanPlus (4.2) ‘de mevcuttur) Belge türü – DOC, DOCX, PPT, PPTX, XLS, XLSX, PDF, HWP, GUL
 • Kısıtlama
 • Desteklenmeyen alan
 • İletişim – Zil sesi, Mesaj uyarısı, Titreşim kalıbı
 • Program – Etiket, S-Memo, Görüntü, Alarm, Grup
 • Cihazlara bağlı olarak MMS aktarılmaz.
 • Yalnızca Yerel Veriler (Google ve Samsung Hesabı verileri aktarılmaz.)
 • Bu, Galaxy S2 OS 4.0.4 sürümünde çalışmazsa, diğer cihazın WIFI’si bağlandıktan sonra tekrar deneyin.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...