Smart Defrag Indir

5/5 - (1 vote)

Smart Defrag Indir

Smart Defrag  ,  maksimum sabit sürücü performansı için tasarlanmış ÜCRETSİZ, hafif ve kararlı bir  disk birleştirme aracıdır . IObit’in en son disk birleştirme motoru ve “Boot Time Disk Defrag” teknolojisine dayanan  Smart Defrag  , herhangi bir tipik disk birleştiricinin yapabileceği gibi yalnızca birleştirme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dosyalarınızı frekansı temel alarak akıllıca düzenler ve böylece daha hızlı veri erişimi için disk hızını artırır!

Benzersiz Deep Analyze teknolojisi ile, sizin için daha fazla disk alanı kazanmak için gereksiz dosyaları birleştirmeden önce akıllıca temizler. Windows 8 / 8.1 / 10 Metro Uygulamalarını tam olarak destekleyen ilk Disk Birleştiricisi olan Arka planda hızlı, otomatik ve sessiz çalışır ve büyük sabit sürücüler için uygun bir disk birleştiricidir.

Smart Defrag  ,  sabit disklerinizde birleştirme işlemlerini planlamanıza ve gerçekleştirmenize olanak tanıyan bir araçtır  . Bu, sürücülerin performansını artırarak dosyalara daha hızlı erişilmesini sağlayabilir  .

 Smart Defrag  ,  sabit disklerinizde birleştirme işlemlerini planlamanıza ve gerçekleştirmenize olanak tanıyan bir araçtır  . Bu, sürücülerin performansını artırarak dosyalara daha hızlı erişilmesini sağlayabilir  .

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Daha Yüksek Dosya Erişim Hızı
Disk parçalanması, genellikle yavaş ve dengesiz bilgisayar performansının ana nedenidir. Daha hızlı veri erişimi ve olağanüstü disk performansı için sabit sürücünüzü hızlandırmak amacıyla, araç, çok iş parçacıklı birleştirme kullanarak sabit sürücülere ve SSD’ye verimli birleştirme teknolojisi sağlarken, aynı zamanda boş alanı birleştirir ve büyük dosyaları birleştirir. Böylece daha hızlı oyun başlatma hızının, yarı zamanda dosya kopyalamanın, vb. Keyfini çıkarabilirsiniz.

% 100’e Kadar Daha Hızlı Bilgisayar Başlangıcı
Sistem diskindeki belirli önyükleme dosyalarının Windows çalışırken güvenli bir şekilde taşınmasına izin verilmez, bu da daha yavaş ve daha yavaş bir sistem başlatılmasına neden olur. Aracın Boot-time Defrag özelliği bu işi sizin için kolayca yapacak, HDD’deki dosyaları güvenli bir şekilde birleştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, IObit’e özgü bir özelliği kullanarak, sistem yükseltme sırasında belirli dosyaları birleştirmenizi sağlar. Bundan sonra, daha hızlı bir bilgisayar başlangıcının  ve bilgisayarınızda en yüksek kararlılıkla en yüksek çalışma hızının keyfini çıkarabilirsiniz  .

Güvenli ve Otomatik Disk Birleştirmesi
Smart Defrag for Desktop, diğer herhangi bir aracın yaptığı gibi yalnızca disk birleştirme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dosyalarınızı frekansı temel alarak akıllıca düzenleyerek bunu optimize eder. IObit’in en son disk birleştirme motoruyla, dosyalarınız için Windows kullanmak kadar güvenlidir. Ve sadece yüklemeniz ve unutmanız gerekiyor. Hiçbir veri kaybı olmadan sizin için otomatik olarak çalışacaktır.

Daha Hızlı Bilgisayar ve Daha Hızlı Erişim Hızı
Disk parçalanması, yavaş bir bilgisayarın ana nedenidir. Geliştirilmiş çoklu iş parçacığı birleştirme motoru ve iyileştirilmiş birleştirme hızı ile, daha hızlı veri erişimi ve olağanüstü disk performansı için daha iyi bir çözüm sağlar. Daha sonra, daha hızlı oyun başlatma hızının, dosyaları yarı zamanda kopyalamanın, vb. Keyfini çıkarabilirsiniz. Daha

Hızlı Sistem Önyükleme Süresi
Bilgisayarınız yaşlandıkça, bilgisayarınızı açmanız daha uzun sürer ve çalışmaya başlar. Uygulama, bu sorunu kolayca çözmenize yardımcı olur. Önyükleme Zamanını Birleştirme özelliğini yapılandırarak, HDD’deki sistem çalışırken taşınamayan dosyalar, daha hızlı başlatma için hızla birleştirilebilir.

Gelişmiş Oyun Performansı
Kimse uzun bir oyun yükleme süresi yaşamak istemez. SmartDefrag’daki Game Optimize, oyun deneyiminizi ultra hızlı bir motorla hızlı bir şekilde optimize edebilir ve tek yapmanız gereken, birleştirmek istediğiniz oyunu seçmektir.

Smart Defrag’daki Yeni ve Önemli Değişiklikler:

Defrag Motoru
Yeni Defrag Motoru, ultra hızlı, kararlı ve verimli birleştirme için çoklu iş parçacığını destekler.

Büyük Dosya Birleştirme
Disk okuma / yazma hızını artırmak ve disk dayanıklılığını artırmak için büyük dosyaları birleştirin.

Disk Sağlığı
Disk durumunu gerçek zamanlı olarak izleyin: Sıcaklık, Kullanım, Kendi kendini izleme analiz raporu, vb.

Smart Defrag / Optimize
En yüksek performansa ulaşmak için farklı diskler için en uygun birleştirme / optimize etme yöntemini akıllıca uygulayın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...