Slender The Arrival Indir

Slender The Arrival Indir

Slender The Arrival Indir

Slender: The Arrival, Blue Isle Studios tarafından Parsec Productions ‘Slender: The Eight Pages’ın tamamen gerçekleştirilmiş, ticari bir versiyonu olarak geliştirilen bir hayatta kalma korku video oyunudur. Oyunun çoğunluğu, her biri farklı amaçlara sahip olan terk edilmiş alanlarda (ev, ölü mayın, vb.) İnce: Varış, selefi Sekiz Sayfa ile benzer mekanikler kullanır. Karakter sadece bir el feneri ile silahlandırılmıştır. Bu sınırlı savunma çaresizlik duygusunu zorlar, çünkü oyunda hayatta kalmanın en iyi yolu tehlikede olduğunda koşmaktır. İnce Adam’ın davranışı seviyeler arasında biraz değişir. Birinci seviyede, İnce Adam pencerenin dışında görülebilir ve dışarıdaki kapıdan geçtikten sonra, oyuncudan uzakta tepelerin üstünde görülebilir. İkinci seviyede,

Kendi başınasın. Kimse senin için gelmeyecek. Sana yardım edecek kimse yok. Çığlık attığını duyan kimse yok. Slender: The Arrival, Mark Hadley ve Blue Isle ile dünyadaki meraklı fikirleri dehşete düşüren paranormal fenomenin yaratıcısı Eric “Victor Surge” Knudson ile işbirliği içinde geliştirilen Slender Man’ın resmi video oyunu uyarlamasıdır. stüdyolar. İnce: The Arrival, Mark Hadley tarafından yaratılan orijinal oyunun resmi yeniden hayal edilmesi ve genişletilmesidir, Marble Hornets serisinin arkasındaki yazarlarla ve Blue Isle Studios’daki geliştirme ekibiyle bir araya getirilmiştir. Arrival’da yepyeni bir hikaye, geliştirilmiş görseller, mükemmel tekrar değeri ve en önemlisi hayatta kalma korkusu en iyi şekilde.

İnce Varış İndir

Slender’ın devamı şimdi daha büyük ve daha iyi

İnce: Varış  , 2012 yılında viral hale gelen hit şut Slender’ı oynamak için ücretsiz devamıdır. Halloween 2013 için, Slender The Arrival’ın orijinal Blue Island Studios sürümü, daha iyi bir oyun oluşturmak için Midnight City’deki geliştiriciler tarafından geliştirildi. daha derin. Orijinalin aksine, İnce: Varış ücretsiz değildir, ancak Steam mağazasından mütevazı bir ücret karşılığında kullanılabilir.

Slender’ın çok daha ayrıntılı ve kapsamlı bir versiyonu

Hem İnce hem de İnce: Varış, orada bir yerde, sadece insanları kaçırmakla kalmayıp (esas olarak çocuklar gibi) değil, aynı zamanda insanların beynini telepatik olarak ezen, “Slenderman” adında uzun, ince, yüzü olmayan bir ucubeye sahip olduğu belirsiz efsaneye dayanıyor. yaklaştığında. Delilik gibi gelebilir, ancak Blair Cadı Projesi gibi düşük bütçeli korku filmleriyle yıllar boyunca giderek daha popüler hale gelen bir efsane.

Slender, buna dayanan ilk oyunlardan biriydi ve 2012’de birkaç spin-off’a ve sayısız “Yetişkin bir bebek bezi giyerken gece yarısında Slender oynadığımdan ne kadar korktuğuma dikkat et” YouTube videoları için bir fenomen olmaya devam etti.

En kısa sürede başlarsanız: Slender: The Arrival, açık olması beklenen orijinalden daha parlak bir oyun. İnce: Arrival, orijinal oyun aynı kalmasına rağmen, orijinal Slender’dan çok daha sinematik bir sunuma ve yuvarlak bir oyuna sahiptir. Slender: The Arrival’nın Midnight City revizyonunda orijinal Slender’ın temel dayanağı (yani, “Bakma, seni götürür”, “O dışarıda” ve “Çok büyük var” gibi ürpertici, şifreli şeyler söyleyerek sekiz sayfa topla uzuvlar “) revize edilmiştir.

Şimdi keşfedilecek çok daha büyük bir oyun, daha iyi grafikler ve korkulan yeni bir “yaratık” var, ancak tam olarak açık olmasa da (Slenderman’ın uzun boylu rabied köpeği belki?). Ortam müziği daha sinematik ve atmosferik olmak için canlandırıldı ve oyuna daha fazla genel derinlik ve terk edilmiş bir Ev, Taş Ocağı, Bahçe ve çok daha fazlası gibi sizi bulmaca edecek şeyler var. Slenderman aslında Slender: The Arrival’da karşılaşmaktan çok daha zor çünkü incecik uyluklarının bir inç içine girmeden önce bir dizi görevi tamamlamanız gerekiyor.

Basit klavye kontrolleri

Karakterinizi kontrol etmek için klavye kontrolleri İnce ile hemen hemen aynı:

Etrafınıza bakın – Farenizi
hareket ettirin İleri hareket ettirin – Yukarı tuşu
Geri – Aşağı tuşu
Sol – Sol tuşu
Sağ – Sağ tuşu
Yakınlaştır – Q
Uzaklaştır – E
Çalıştır – Hareket halindeyken shift tuşunu basılı
tut – Sol tıklama
Feneri Aç / Kapat – Sağ Tıklayın

En başından beri bir El Fenerinizin olmadığını unutmayın. Macera gerçekten başlamadan önce onu bulmalısın (ipucu: terk edilmiş evde). İnce’de olduğundan daha kullanışlı olmalarına rağmen alınacak birçok not vardır. Hepsi, arkadaşınız Kate’in ve bir çocuğun ortadan kaybolmasına odaklanan arsaya bağlanır.

İnce: Varış, orijinal İnce’den çok daha iyi bir oyundur, ancak aynı kolay oynanabilirliğe sahiptir. Keşfetmek ve araştırmak için orijinalinden çok daha fazlası var ve Slenderman olan hasta hantal fenomenden kaçınırken rastgele notlar bulmak için dolaşmaktan çok daha ilginç. Ortam gürültüsü bazen sizi çıldırtabilir – genellikle burada ve orada garip çığlık veya ayak sesleri ile çağlar için ses çıkarır, ancak genel olarak orijinalden daha iyidir.

İnce İndirme ve Yükleme: Varış

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Slender için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz: 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Slender: Arrival indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Slender: The Arrival Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP, Windows Vista, Windows 7
 • İşlemci:  Çift çekirdekli CPU @ 2GHz (Pentium D veya daha iyisi)
 • RAM:  1 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Intel HD 4000, GeForce 8800, ATI 1950 veya daha iyisi
 •  Yığın hafıza / Bellek: 2GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Dört Çekirdekli Intel veya AMD
 • RAM: 3  GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce 260 1GB veya AMD HD4850 ​​1GB
 •  Yığın hafıza / Bellek: 2GB

Leave a Reply