Sleeping Dogs Torrent

5/5 - (1 vote)

Sleeping Dogs Indir

Uyuyan Köpekler – Bu, Hong Kong’da gerçekleşen açık bir oyun dünyası ile bir eylemdir. Vahşi el ele savaşlar, heyecan verici sokak yarışı ve ilgi çekici bir komplo bekliyorsunuz. Definitive Edition, yeni nesil PC’ler ve konsollar için tamamen yeniden tasarlanan oyunun özel bir versiyonudur ve daha önce mevcut olan tüm içeriğin yanı sıra yeni teknolojik iyileştirmeleri içerir. Uyuyan Köpeklerde, Hong Kong Triadını içeriden yok etmekle suçlanan gizli bir polis olan Wei Shen rolüne sahipsiniz. Şiddet içeren cezai operasyonlarda yer alan bu örgütün tepesine doğru olan yolunuzu kanıtlayın, ancak suçluların kendilerini ifşa etmesine izin vermeyin. Polis rozetine bağlılık ile gangsterlerin şeref kurallarına ayrılmak,

uyku köpekleri torrent

Oyunun ünlü analogunun (GTA) aksine, Sleeping Dogs Free Download’da, oryantal dövüş sanatlarına vurgu yapılmaktadır. Ateş edebilirsin ve ateş etmelisin, ama oyunda daha fazla kavga var. Karakteri üç yönde pompalayabilirsiniz: Polis, Triad ve Otorite. Polis kolunun pompalanması, atış geliştirmenin ve dublör numaralarının gerçekleştirilmesinden sorumludur. Triad’ın kolu yeni elden savaş tekniklerinden sorumludur. Oynamayı kolaylaştıran ek becerilerden bir otorite sorumludur.
Video oyunu, John Woo tarafından yönetilen militanların en iyi geleneklerinde sunulmaktadır. Oyunun kahramanı Hong Kong polisinin ajanı – Wei Shen, kisvesi altında çalışıyor. Dövüş sanatları tekniklerinin ustasıdır, mükemmel sürüş becerilerine sahiptir ve herhangi bir ateşli silahtan mükemmel bir şekilde ateş eder, genel olarak ideal bir polistir. San Francisco’dan Hong Kong’a geri döndüğünde, ona görev verilir – Hong Kong’un en büyük çete gruplarından birine yerleştirilmesi – Triadlar ve onu yok etmek. Bu görev sırasında Wei, rozetine sadakat ile arkadaşlarına ve hatta kıza sadakat arasında sürekli olarak ahlaki bir ikilemle karşı karşıya kalacak.

uyku köpekleri torrent

Klasik Hollywood ve Asya sineması tarzı aksiyon gerilim filmlerinden esinlenen Sleeping Dogs, hareketli Hong Kong şehrinde geçen cesur bir açık dünya polis dramasıdır. Uyuyan Köpekler, oyuncuları, dünyanın en korkunç suç örgütlerinden birini Hong Kong Triad’larından aşağı çekmekle görevlendirilen gizli polis Wei Shen rolüne fırlattı. Oyuncular, kalabalık ve kalabalık Hong Kong adasını, neon aydınlatmalı yan sokakları ve genişleyen sokak pazarları aracılığıyla keşfederken, inanılmaz bir hikaye, Wei’nin hayal edebileceğinden daha derin emilirken kendi motiflerini sorgulamaya başladığı sadakat ve ihanetten kaynaklanıyor. .

uyku köpekleri torrent

Sleeping Dogs, United Front Games tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyuncu, gizlenen ve Sun On Yee Triad organizasyonuna sızan Çinli-Amerikalı bir polis memuru olan Wei Shen’i kontrol ediyor. Oyunun ilk görevleri, karakteri kontrol etmek için doğrusal bir öğreticidir. Bu görevlerden sonra, oyuncunun oyunun dünyasını keşfetmesine ve yan görevlerde ve diğer etkinliklerde yer almasına izin verilir. Shen koşarak, zıplayarak, engelleri aşarak, yüzerek ve araba, tekne ve motosiklet sürerek dünyayı dolaşıyor. Head-up display (HUD) arayüzünde hedefleri, kilit konumları (güvenli evler ve temas noktaları) ve Shen’in mevcut konumunu gösteren bir mini harita bulunur. Mini harita iki metre içeriyor: biri Shen’in sağlığını diğeri yüzünü gösteriyor. Yüz ölçer dolduğunda, sağlık yenilemesi, iyileştirilmiş muharebe yetenekleri ve düşük ekipman maliyetleri gibi yükseltmelerin kilidi açılır. HUD ayrıca taşınan silahı ve mühimmat sayısını da gösterir.

uyku köpekleri torrent

Bu tanınmış oyun Sleeping dogs, tanınmış geliştirici “United Front Games” tarafından geliştirilen ve Square Enix London tarafından yayınlanan tam bir aksiyon dolu açık dünya macera oyunudur. 14 Ağustos 2012’de dünya çapında farklı platformlarda PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, PC oyunları için Xbox One Microsoft Windows’da piyasaya sürüldü. Temel olarak oyun Hong Kong’da gerçekleşti. “Üçlüler” adlı en güçlü ve tehlikeli suç örgütünün gizlendiği oyuncu (siz). Bu oyunda “Wei Shen” olarak görevi Triad’ları içeriden aşağı çekmek olan gizli bir polis olarak oynuyorsunuz. Örtünüzü havaya uçurmadan kendinizi kanıtlamak zorundasınız, bu yüzden suç faaliyetlerine katılmak zorundasınız.

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Core 2 Duo 2,4 GHz veya Althon X2 2,7 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista Service Pack 2
 • VİDEO KARTI: DirectX 10 veya 11 uyumlu Nvidia veya AMD ATI kartı, ATI Radeon 3870 veya üstü, Nvidia GeForce 8800 GT veya üstü
 • PİKSEL SHADER: 4.0
 • VERTEX SHADER: 4.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 256 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Dört çekirdekli Intel veya AMD CPU
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • VİDEO KARTI: DirectX 11 Nvidia veya AMD ATI kartı, Nvidia GeForce GTX 560 veya ATI Radeon 6950
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...