Skyrim Torrent For Pc

Skyrim Torrent For Pc Indir

Skyrim Indir

Bu kapsamlı inceleme, bir tür ürün ‘satın alma rehberi’ ve aynı zamanda söz konusu oyun ve içerik için gerçek bir inceleme olarak hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Bunca zaman beklediyseniz, Bethesda’nın destansı unvanını almaya devam ederseniz, esasen Yılın Oyunu sürümünü tüm yan içeriklerle birlikte alabilmeniz için şanslısınız demektir. Efsanevi Baskı kesinlikle size göre. Bu uzun incelemede, önce ana oyunun kendisini gözden geçireceğim ve daha sonra yan içeriği, Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn arasında bölünmüş üç büyük indirilebilir pakete ayıracağım. Size esas olarak dört inceleme vereceğim ve size neden bu kapsamlı başlığın kalite ve eğlence açısından bu kadar mükemmel bir puana yakın olduğunu düşündüğümü göstereceğim, sadece 10’dan 9.75’i vermemi sağlıyor. ilk çıkışından bu yana son iki yıldır belirtildiği gibi, başlık ara sıra hıçkırık olmadan değil, bu yüzden inanıyorum uygun puanlama ile daha adil oldum. Umarım bu incelemenin keyfine varacaksınız, özellikle de bir zamanlar Hearthfire’ımdan ve aslında teknik zorluklar nedeniyle hiç gönderilmemiş Dragonborn incelemelerinden geçmeye çalıştığımdan beri. Merak ediyorsanız, tek başına içerik giderken, Dawnguard’a 8.25, Hearthfire’a 7.0 ve Dragonborn’a 10 üzerinden 8.5 verdim. Daha fazla gecikmeden, ana başlık genel bakış ve incelememe başlayacağım. ve teknik zorluklar nedeniyle hiç yayınlanmayan Dragonborn incelemeleri. Merak ediyorsanız, tek başına içerik giderken, Dawnguard’a 8.25, Hearthfire’a 7.0 ve Dragonborn’a 10 üzerinden 8.5 verdim. Daha fazla gecikmeden, ana başlık genel bakış ve incelememe başlayacağım. ve teknik zorluklar nedeniyle hiç yayınlanmayan Dragonborn incelemeleri. Merak ediyorsanız, tek başına içerik giderken, Dawnguard’a 8.25, Hearthfire’a 7.0 ve Dragonborn’a 10 üzerinden 8.5 verdim. Daha fazla gecikmeden, ana başlık genel bakış ve incelememe başlayacağım.

Skyrim Torrent For Pc

Birincisi, hala yan ve ana içeriğin The Elder Scrolls IV destanı için kalbimde sevgili bir yer tutuyorum, bu yüzden sadece daha büyük, daha hırslı kardeşi için de aynı şeyi hissedeceğim. Skyrim, özünde ve doğasında gerçekten modern bir rol yapma oyunudur. Şimdi yenilenen sağlıktan grafiklere ve devasa dünyaya, sadece Oblivion’u doğada ve hikayede zaman zaman cüce değil, aynı zamanda daha eski, daha parlak ve daha iyi bir kış postu için arkaik RPG cildi döküyor. Skyrim, neyin işe yaradığını korur, az olmayan şeyleri ortadan kaldırır ve formülü, en vahşi rüyalarımın yayınlanmadan önce umduklarının ötesine geçirir. Skyrim’in başlangıcının Oblivion’un başlangıcını – bir esir olmak ve kaçmak ve her şeyi – hatırlamakla caydırmayın. Tamamen çok fazla yıkmadan, karakteriniz olan Dovahkiin, büyük ölçüde herkesin en büyük düşmanı olan ejderha (lar) sayesinde kaçarken, komik / dramatik karışımlarda büyük bir ironi sesi başlıyor. İronik, değil mi? Bir saniye, politik olmayan bir mahkumsunuz, asi bir sonla karşılaşmak üzeresiniz ve bir sonraki, yılan nefesleri, dolambaçlı pasajlarla ateş püsküren bir devinim tarafından kovalanıyorsunuz. Kesinlikle patlayıcı bir tanıtım dizisi varsa.

Böyle harika bir oyunun başlangıcı, ilk birkaç anı birleştiren çeşitli teknik ve grafiksel ve anlatısal konular tarafından önemsenmez, ancak bunun yüzlerce saat boyunca yürekten zevk almanızı engellemesine izin vermeyin. İlk birkaç bebek adımınızı attığınızda, işler çok daha iyi hale gelir ve on katını kolayca geliştirir. Sıradan bu dönüşüm – sıradan mahkumdan kaçmaya başladığınız bu an, geçişinizi ve maceranızı, tüm içeriği tükettiğinde ve dilediğinizde, oyunun azalan anlarında hayret etmek ve daha sonra bakmak için gerçekten muhteşem kılan bu an yeniden başlamak. Bu ilk yanlış adımlardan sonra, Skyrim, tam olarak sizin gibi, ne sunabileceğini deneyimledikten ve “kool yardımını içtiğinde” gerçekten bulur. Skyrim’in karlı zirvelerine ve güzel dünyasına açığa çıkmanızı kesinlikle Bioshock Infinite’deki vaftizinizle ve gerçek bir vaftizle – o tam da o kadar canlandırıcı ve görkemli olmanızla karşılaştırırdım. Oyundaki karşılaştırmanın ötesine geçen şaşırtıcı, destansı anlardan sadece biri. Bu şekilde, çevredeki çevre ve karakteri, cazibesi ve yönleri, Skyrim’in öyküsünde diğer karakterler kadar büyük oyunculardır – konuşma parçalarının eksikliği.

Skyrim Torrent For Pc

200’den fazla “Yılın Oyunu” ödülü, tüm zamanların en iyi 100 PC oyununda bir macera numarası ve hatta “En İyi Nesil Oyunu” – Elder Scrolls V: Skyrim’in ünlü destanı tanıtım gerektirmez. Ancak, modern oyun platformları için uygun bir sürüme ihtiyacı var. Ve bu baskı geliyor. The Elder Scrolls V: Skyrim. Special Edition, epik fantezi dünyasını çarpıcı detaylarla canlandırıyor. Oyunun güncellenmiş versiyonu iyileştirilmiş dokular ve yeni grafik efektleri aldı, görüntünün dinamik derinliği ve yansımaların gerçekliği üzerinde büyük çalışmalar yapıldı, toplu arka ışık efektleri eklendi ve çok daha fazlası. Yayın orijinal oyunu ve bunun için tüm resmi eklemeleri içerir – iyice güncellenmiş ve kapsamlı bir şekilde geliştirilmiştir.

The Elder Scrolls V: Skyrim, Bethesda Game Studios tarafından yapılan  ve Bethesda Softworks tarafından kullanılan  açık bir dünya aksiyon rol yapma video oyunudur  .  The Elder Scrolls IV: Oblivion’u izleyen The Elder Scrolls planında beşinci büyük bit ve 11 Kasım 2011’de Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında piyasaya sürüldü. Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Ücretsiz İndir PC Oyunu Yüksek Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Oyunun temel öyküsü oyuncu karakteri ve dünyayı yok edeceği tahmin edilen bir canavar olan Alduin the World-Eater’ı ezmek için yolculukları etrafında dönüyor. Oyunun dönüşü boyunca oyuncu görevleri tamamlar ve yetenekleri yükselterek karakteri geliştirir. The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Full Oyun Torrent indir.

Oyun, oyuncunun oyun dünyasının herhangi bir noktasında herhangi bir noktada seyahat etmesini ve temel hikayeyi belirsiz bir şekilde dengelememesini veya ertelemesini sağlayarak öncüllerinin açık dünya geleneğiyle devam ediyor. Oblivion’un oyun patronu ve otorite yaratıcısı Todd Howard’ın imparatorluk bölgesi Cyrodiil, sınavla daha az ilginç olduğunu düşündü. The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition Video Oyunu Bedava Yükleme Kurulumu.

Skyrim Torrent For Pc

Minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen 5 1400 veya daha iyisi
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit versiyonlar)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 480 8GB veya daha iyisi
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 8 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 5 1500X
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce GTX 1070 8GB / AMD RX Vega 56 8GB
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 15 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 8 GB

Web sitemizden indirdiğiniz için teşekkürler PCGamesLab, yüksek kaliteli, test edilmiş ve çalışan PC oyunları sağlıyoruz. Ayrıca, oyunları beklemeden ve yavaşlamadan tam ve hızlı indirme hızında indirebilmeniz için kullanıcılarımıza yüksek hızlı sunucular sağlamaya çalışıyoruz. Lütfen web sitemizi ziyaret etmeye devam edin ve bu web sitesini arkadaşlarınızla paylaşın.

Leave a Reply