Skyrim Legendary Edition Torrent Indir

Skyrim Legendary Edition Torrent Indir

Skyrim Legendary Edition Torrent Indir

Ünlü rol yapma destan The Elder Scrolls V Skyrim, iki yüzden fazla farklı ödül topladı. Ve şimdi sadece orijinal oyunu değil, tüm eklemeleri içeren tek bir baskının çıkış zamanı. Edition The Elder Scrolls V: Skyrim. Efsanevi Sürüm, serinin en özel hayranlarına hitap ediyor. Sadece bir oyun ve bunun için üç ekleme değil, aynı zamanda at sırtındaki savaşlar, yeni bitirme çeşitleri, en deneyimli oyuncular için ek bir zorluk seviyesi ve aynı zamanda karakter becerilerini geliştirmeye izin veren “efsanevi” beceriler de dahil olmak üzere çeşitli iyileştirmeler sunuyor. Sonsuza kadar.

Skyrim Efsanevi Sürümü Torrent İndir

Torrent Igruh Sitesi için hazırlanan No:
Skyrim her zaman destansı olaylar olmuştur – cinayet, daha sonra kral, yeni bir tehdit ise – o zaman merhamet bilmeyen acımasız ejderhalar. Ve durum, her zaman olduğu gibi gergin – taht mücadelesi, iktidardaki kralın hayatı boyunca entrikalar, komplolar ve diğer eylemlerle çevrilidir ve öldürüldüğünde bile her şey açıkça sürdürülür – çatışmalar, gizli ve açık ittifaklar, vb

bir imparatorluğun geleceği Kimler bağlı olabilir? Tamriel’in gelecekteki kaderini kim belirleyecek? Kimin damarlarında, herkesin titremesinden önce varlığın kanı var? Ejderin ejderhayla yüzleşme gücüne kim sahiptir? Tabii ki, tüm bu kaosa katılmaya karar veren bir oyuncusunuz ve sadece her şeyle başa çıkabilirsiniz.

The Elder Scrolls 5 Skyrim’i neden torrent-igruha.org ile indirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Hepsi bu, çünkü oyunun sayısı iki yüze ulaşan her türlü ödüle sahip – bu oyun destanı dünya çapında birçok hayran topladı ve sizin için sevgili hayranlar, The Elder Scrolls 5 Skyrim Legendary Edition yalnızca orijinal değil, aynı zamanda ek sürümleri de içeren yayınlandı.

The Elder Scrolls 5 Skyrim Efsanevi Sürümü– efsanevi denilen boşuna değil, çünkü tüm eklentilere ek olarak, geliştiriciler yayında birçok iyileştirme ekledi – işte bunlardan bazıları: bir rakibi bitirmek için seçenekler eklendi, at sırtında savaşabilirsiniz, zorluk (oyun sizin için çok kolay hale geldiğinde, seviyeyi deneyimli oyuncular için tasarlanmış daha yüksek bir karmaşıklığa geçmeye çalışın) ve kahramanın yanı sıra, karakter gelişiminin nihai olmadığı için birçok yetenek mevcut hale geldi. ve her zaman yeni bir beceri öğrenme fırsatı vardır.

Efsanevi baskıya neler dahil:
The Elder Scrolls 5 Skyrim– büyülü dünya size bir milyon olasılık sunuyor, kendi eşsiz karakterinizi yaratın ve en düşünülemez şeyleri yapın – Tamriel tarihinin hakemi olun ve maceranın unutulmaz, çeşitli olaylarla dolu ve çok ilginç kalacağını garanti ediyoruz, çünkü serinin en iyi özellikleri burada toplanıyor.

Skyrim Efsanevi Sürümü Torrent İndir

Dawnguard. Yeni bir tarih turu, hedefleri iyi olmaktan uzak olan vampir efendisi Harkon ile doğmuş bir ejderhanın buluşmasını içerir. Yeni planı, Yaşlı Parşömenlerin gücünü kullanmak istediği güneşin tahrip edilmesidir. Tarafın seçimi dikkat çekiyor – belki de adalet için bir savaşçı olmak ve Şafak Sentinellerinin eski düzeninin bir üyesi olmak ve Harkon’u yenmek ya da belki de karanlık tarafı tercih etmek istiyorsunuz – ve kendiniz yıldızı yok etmek istiyorsunuz ? Her durumda, seçim ne olursa olsun, oyun sizin için inanılmaz derecede ilginç olacak.

Hearthfire.Bir çiftlik oynayalım? Bu mod sessiz gelişim ile karakterize edilir – size bir ev inşa edebileceğiniz bir arsa verilir, ilk başta sadece bir odalı küçük bir kulübe olacaktır, ancak daha sonra gelişir – bir gayrimenkul inşa edebileceksiniz , burada kimya laboratuvarları, tophane ve diğer birçok bina olacak. Oyunda araç seti günlükleri, kil ve taşlar yardımıyla çeşitli süslemeler, mobilya ve çok daha fazlası oluşturmanıza olanak sağlar.

DragonbornBaskının arka yüzü. Dragonborn’un rolü kesinlikle muhteşem, ama ya kullanıcının diğer tarafta olmasına izin verilirse? Solstheim’daki yolculuğunuzda, skaallerle ve elflerle tanışacaksınız, ancak ana toplantınız rakibiniz olacak olan Dragonborn ile olacak ve gücünü ilk elden bileceksiniz, böylece savaş destansı olacak.

The Elder Scrolls V Skyrim Benzersiz bir karakter yarat ve büyülü dünyada istediğini yap. Skyrim, The Elder Scrolls serisinin en iyi özelliklerini absorbe etti: seçim özgürlüğü, Tamriel’in tarihini kendiniz yazma ve unutulmaz bir macera yaşama fırsatı.
The Elder Scrolls V Skyrim – Şafak Muhafızı. Sen, Dragonborn, Kadim Parşömenlerin gücü ile güneşi yok etmeyi planlayan vampir efendisi Harcone ile buluşacaksın. Kadim Şafak Muhafız Düzeni’ne katılacak mısınız yoksa vampirlerin efendisi olmaya karar verecek misiniz? Hangi tarafı seçerseniz edin, birçok macera yaşarsınız. The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim – Hearthfire. Bir toprak sahibi olun ve hayallerinizin evini inşa edin – silahları, simya laboratuvarı ve diğer gerekli yapıları ile tek odalı bir kulübe veya büyük bir mülk. Taş, kil ve kütüklerden mobilya, mücevher ve taşlar oluşturmak için yeni araçlar kullanın. Evlat edinme olasılığı ile evinizi gerçek bir eve dönüştürebilirsiniz. The Elder Scrolls V Skyrim – Ejderdoğan. Kıç Skyrim’i geride bırak. Solstem’in geniş genişliklerinde, karanlık elflerle tanışacak ve Scalam kabilesi ile tanışacaksınız.

Skyrim Efsanevi Sürümü Torrent İndir

200’den fazla Yılın Oyunu ödülünü kazanan The Elder Scrolls V: Skyrim® Legendary Edition ile Skyrim koleksiyonunun tamamını deneyimleyin. Efsanevi Sürüm, kritik öneme sahip orijinal oyunu, resmi eklentileri – Dawnguard ™, Hearthfire ™ ve Dragonborn ™ içerir – ve savaş kameraları, monte dövüş, hardcore oyuncular için efsanevi zorluk modu ve Efsanevi beceriler – her dikmek usta ve becerilerini sonsuz seviye.

Anı iste :

Minimum Gereksinimler
 • İşletim sistemi: Windows 7 / Vista / XP PC (32 veya 64 bit)
 • Çift Çekirdekli 2.0GHz işlemci veya eşdeğeri
 • 2GB RAM
 • 6 GB boş disk alanı
 • DirectX 9 ve 512 MB RAM Bellek içeren grafik kartı
 • DirectX ile uyumlu ses kartı
 • internet girişi
Önerilen Gereksinimler
 • İşletim sistemi: Windows 7 / Vista / XP PC (32 veya 64 bit)
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD
 • 4GB RAM
 • 6 GB boş disk alanı
 • DirectX 9 ve 1GB RAM içeren grafik kartı
 • DirectX ile uyumlu ses kartı
 • internet girişi

Leave a Reply