SIMULACRA Indir

SIMULACRA Indir

simulacrum Indir

Sara’nın yaratıcılarından, SIMULACRA çok beğenilen “bulunmuş telefon” korku oyununun ruhani bir devamı. Anna adında bir kadının kayıp telefonunu buldun. İçinde, video mesajı şeklinde umutsuz bir yardım çığlığı görüyorsunuz. Siz telefonun derinliklerine daldıkça telefon garip davranıyor. Arkadaşlarıyla konuşuyorsun ve nerede olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. Metinleri, e-postaları ve fotoğraf galerisi bilgi parçaları sunuyor. Bir araya getirmek size kalmıştır. Kayıp dosyaları kurtarmak, bozuk verileri geri almak ve son adımlarını geri izlemek. Çok geç olmadan onu bulun. SIMULACRA, bir cep telefonunun arayüzünü kullanan sürükleyici bir anlatı gerilimidir. Tüm telefonlar gibi, mesajlarınız, e-postalarınız, galeriniz ve bakmanız gereken her türlü uygulama var. Gerçekçiliğe güçlü bir odaklanma ile oyunun karakterleri canlı oyuncular tarafından oynanır ve gerçek mekanlarda çekilir.

Simulacra, benzersiz bir önermeye sahip bir korku macera oyunudur. Arsa, oyuncu karakterinin kayıp bir kadına ait bir telefonu bulduğunu görüyor; bu telefon tüm ekranı kaplayarak kullanıcının onunla etkileşime girmesine izin verir. Metin mesajlarını keşfedin, canlı aksiyon videolarını izleyin ve çeşitli mobil uygulamalar etrafında temalı bulmacaları çözün. Oyunun beş farklı sonu var, yani onu oynadığınızda bile, bir sonraki denemenizde keşfedilecek bir şey kaldı.

Bağımsız oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip olan Prymordium, size Silent Hill’i hatırlatacak bir hayatta kalma oyunu başlattı. Simulacrum – Chapter One  ,  sizi kemiğe kadar serinletecek klasik korku hayatta kalma oyun stilleri ile birlikte gelir  .  Ürpertici ortamlar ve bulmacalarla dolu garip, karanlık bir dünyada size heyecan verici bir macera getirecek  . Oyun size , oyun haritasında kapana kısılmış bir kız olan Abigail’i tanıtıyor  , sadece küçük bir cep feneri ve ona rehberlik edecek zekası var. Abigail’in dünyada gezinmesine, bulmacaları çözmesine, ölümcül durumlardan kaçınmasına ve nihayetinde  cehennem kabustan kaçmasına yardımcı olmak oyunculara bağlıdır  .

Ürpertici Bir Saygı

Simulacrum – Birinci Bölüm, ilham kaynağını adlandırmaya geldiğinde utangaç değil. Abigail’in geçmişindeki bazı dehşetlerin şekillendirdiği psikolojik hikayeye , çürümüş ortamlara ve gerçekliğe  odaklanması   , oyun serisine sevgiyle saygı duyuyor . Eski serinin bilindiği gibi, oyun rahatsızlık ve korku duyguları uyandırır ve her zaman korkutucu olsa da sıcak ve nostaljik bir şey yaratır. Oyun sizi garip bulmacalar  ve  rahatsız edici varlıkla dolu garip bir dünyada kaybettirecek  . Oyunda ilerlemek için, gizemli karanlığın içinden geçmeniz ve dışarı çıkmanız gerekecek. Bu, metin ipuçlarını kullanarak gerçeküstü bir mekanizma bulmanız ve yerin etrafında yatan şifreli notların arkasındaki gizemi ortaya çıkarmanız gerektiği anlamına gelir.

Oyun, Silent Hill oyun serisinden ilham alırken, oyuncular oyun haritasında dolaşırken tuhaf erotik canavarlarla karşılaşmayacaklar. Zorlukların tümü  bulmacalara  ve Abigail’in tuzağına düşmenin ardındaki gerçek hikayeyi çözmeye dayanıyor . Ancak bu, korkunç bir deneyime karşı güvende olduğunuz anlamına gelmez. Simulacrum – Birinci Bölümün  rahatsız edici hikayesi  ve gerçeküstü, kabustan bir dünya, korku dolu bir atmosferi harekete geçirecek ve size bir Silent Hill deneyimi verecek benzer bir sihri dokuyacak  .SIMULACRA Indir

 SIMULACRA Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. SIMULACRA indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “SIMULACRA.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir).
 4. SIMULACRA klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit veya daha yenisi
 • İşlemci:  Çift Çekirdekli İşlemci veya daha yenisi
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : nVidia GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2400, Intel HD veya 2012’den itibaren piyasaya sürülen herhangi bir OpenGL 2.0 uyumlu grafik kartı
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  500 MB kullanılabilir alan

Artıları

 • İlgi Çekici Hikaye
 • Zorlu Bulmacalar
 • Sessiz Tepe Benzeri Deneyimi Yeniden Yaratır

EKSİLERİ

 • Savaş Unsurlarına Sahip Değil
 • Eski Okul Grafikleri
 • Bazı Çeviri Hataları

Leave a Reply