Sims Medieval Indir

5/5 - (1 vote)

Sims Medieval Indir

The Sims Medieval  , The Sims 3 tarafından kullanılan aynı motora dayanan The Sims destanında yeni bir başlıktır. Bu tam ve bağımsız bir oyundur – bir genişletme setiyle karıştırılmamalıdır.

The Sims Medieval’da bir krallık kurmanız, o krallık için nihai bir ‘hırs’ seçmeniz ve ardından bu hedefe ulaşmak için sizi gerekli krallık puanlarıyla ödüllendiren görevleri tamamlamanız gereken Orta Çağ’a götürülüyorsunuz.

The Sims Medieval’daki her şey orta çağa uyarlanmıştır: binalar, giysiler, dekorasyon ve hatta meslekler. Sim’leriniz diğerlerinin yanı sıra sihirbaz, demirci, şövalye, tüccar veya ozanlar olabilir. Ayrıca düellolar, salgın hastalıklar ve köylü isyanları gibi tehlikeli durumlar da olacak. Oyundaki tüm nesneler el yapımı görünecek şekilde yeniden tasarlandı.

The Sims Medieval, daha önce oynamış olabileceğiniz diğer Sims oyunlarından oldukça farklıdır; odak noktası hala sims üzerinde, ancak bir bütün olarak krallık da önemli bir rol oynuyor. Romantizm, mizah ve macera var, ancak oyun atmosferi şimdi biraz daha karamsar ve daha dramatik – o karanlık Ortaçağ zamanlarının bir yansıması.

Yukarıda okuduğunuz gibi, piyasaya sürüldükten yaklaşık altı ay sonra Pirates and Nobles adlı bir genişleme paketi de yayınlandı. Diğer Sim’lerden farklı olarak, bu oyunda ulaşmanız gereken net bir hedefiniz var. Krallığın Hırsına ulaşmalısın, seferi bitir. Sim’lerinizi çeşitli görevlere göndererek krallık puanları topluyorsunuz. Krallığınızı inşa etmek için bu noktaları kullanın. Ayrıca başka tutkuları da gerçekleştirebilirsiniz.  Neler elde edebileceğinizi görmek için Sims Medieval’ı PC için ücretsiz indirin .

Oyun hikaye temelli olduğundan, tamamlamanız gereken görevler verilir. Bunlar, sadece hedefe tıkladığınız ve menüden tamamlamanız istenen görevi seçtiğiniz oldukça basit görevlerdir. Bizden alın, bunlar sadece nokta ve seçkin görevler, diğer hikaye itici oyunlara kıyasla bunlarda hiçbir şey yok. İki Sim’i kontrol ettiğinizde, bu biraz ilginç hale geldiğinde, sadece biraz. Görevleri tamamlamak için menü öğelerine tıklamanın temel dayanağı aynı kalır. Devam edin ve  ücretsiz  olarak Sims Medieval indirin ve bunu kontrol edin ve beğenirseniz bize bildirin.

Sims Medieval Indir

Sims Medieval Free Download for PC

Sim’lerin size anlattığı hikayeler basit ve mutlu hikayelerdir. İşin aslını kavradığımızda bizi ileriye götürdüler. Bazı Sim’lerin çok basit bir rutini vardı ve takip edildiğinde becerilerini en üst düzeye çıkaracaktı. Diğer bazı Sim’ler biraz daha düşünmeye ihtiyaç duysa da, bazılarında hala nasıl devam edeceğimizi anlamıyoruz. Hepsi bir arada, sizi mutlu bir şekilde saatlerce meşgul edecekler. Serinin hayranıysanız, PC için bu Sims Medieval indirmesiyle farklı bir şey oynayabilirsiniz  .

Sims Medieval, çekirdek franchise başlıkları gibi bir yaşam simülatörü olmanın yanı sıra, hikaye odaklı görevleriyle de RPG bölgesine giriyor. Hikaye görevlerini yerine getirmek için kestikleri şeylerden biri de temel ihtiyaçlardır. Sadece açlık ve enerji için endişelenmelisin. Banyoyu kullanmak isteğe bağlıdır. Ruh halinizi iyimser tutmak için Sim’inizin eğlenmesini sağlamak zorunda değilsiniz. Karakterleri kontrol etme şekliniz de farklıdır. Diğer oyunlarda olduğu gibi oynamak istediğiniz herhangi bir simülasyonu seçemezsiniz. Yalnızca oynadığınız mevcut görevlerle ilgili Hero Sims olarak oynayabilirsiniz. Devam edin ve Sims Medieval’ı ücretsiz indirin , bunun nasıl çalıştığını görün ve daha çok  beğenirseniz bize bildirin.

Sonuç

Farklı bir şeyler denemek isteyen dizinin hayranları bu başlık ile kendilerini rahatlıkla evlerinde hissedebilirler. Bunu kesinlikle denemeliler. Franchise’a kesinlikle bayatlayan bir şey ekledi. İyi bir fikrin oluşumunun değiştirilmesi ve hikayelerin eklenmesi, temel franchise başlıklarından çok gerekli olan farkı ekler. Eğer yorgun iseniz  PC için tüm DLCs indirme ile Sim 3  Burada verilen, daha sonra Adımını biraz değiştirmek için bu deneyebilirsiniz. Tüm Sims paketlerinden sıkılsanız bile, bu Sims Medieval PC indirmesini deneyin, onunla iyi vakit geçireceksiniz.

Eski oyunlar konusunda nostaljik iseniz,   web sitemizden tüm DLC’lerle birlikte PC için Sims 2 Ultimate Collection Free’yi de indirebilirsiniz .

İndirme ve Yükleme

Google’dan qBittorrent gibi bir torrent yazılımı kullanarak ISO dosyasını almanız gerekecek. Bağlantılar sayfasındaki bağlantılardan birini kullanarak bunu elde edebilirsiniz. Bu ISO’ya sahip olduğunuzda, açmak için çift tıklayın ve açılan DVD’den kurulumu çalıştırın. Kurun ve ardından aynı genişletmeyi yüklemek için Sims Medieval Pirates and Nobles indirmesi ile yapın. Ne yapmanız gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilk yorumdaki talimatları okuyun. Bu adımları izleyin ve PC’nizde Sims Medieval ücretsiz indirmeye sahip olacaksınız.

Deneyiminiz hakkında veya yardıma ihtiyacınız olursa aşağıya bir yorum yazın. Sorularınıza mümkün olan en kısa sürede geri dönmeye çalışacağız.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...