Sims 3 Torrent Pc

5/5 - (1 vote)

Sims 3 Indir

Bu oyun 13 Kasım 2012’de Electronic Arts tarafından yayınlanan ve The Sims Studio, Maxis tarafından geliştirilen The Sims 3 için sekizinci genişleme paketidir. Bu tek oyunculu oyun, PC Oyunları ve Macintosh işletim sistemleri için Microsoft Windows için yayınlanmıştır. Sims’lerin bunaltıcı bir yaz gününde denizde yüzmek, sonbahar yapraklarında elma için sallanmak, yarım borudaki snowboard yeteneklerini test etmek veya sağanak yağmur ve güzel bir şemsiye ile bahar duşlarına hoş geldiniz. Futbola benzer her yeni hareket, devasa kutlamalar ve şenlikler her mevsimin ruhuna nefes alır. Sims’leriniz bahar kutlamalarındaki öpüşme kabininde büzüşebilir veya Cadılar Bayramı şaşkınlıklarının ürkütücü evde ne beklediğini görebilir.

sims 3 torrent pc

Gerçekte, her kişiye sadece bir hayat verilir. Ancak The Sims 3’ün yardımıyla bu kısıtlama kaldırılabilir! Nerede, nasıl ve kiminle yaşayacağınıza, ne yapacağınıza, evinizi nasıl dekore edeceğinize ve donatacağınıza siz karar verirsiniz. The Sims 3, efsanevi dizinin önceki bölümlerinden en iyisini alarak ve çoğaltarak eşsiz bir yaşam taklididir.

Üçüncü bölüm sınırları siler ve sözleşmeleri yok eder! Eğer tüm dünya ayrı kapalı alanlara bölünmüş gibi göründüyse, şimdi tek ve çok büyük. Uzun yıllar boyunca büyük, rahat, ama yine de bir evde yaşadığınızı ve aniden sokağa açılan kapının patladığını hayal edin. Sims 3 yeni nesil bir şehir açar – parlak, güzel ve inanılmaz sürprizlerle dolu. Buna adım atın ve sanal yaşam yeni renklerle oynayacak!

The Sims 3 Seasons torrent pc’yi ücretsiz indirin. Buna ek olarak The Sims 3 Seasons Project hayranları gerçek bir mevsim değişikliğinin tadını çıkarabilirler. Daha önce her zaman güneşli ve iyi havalardan memnun olsaydı, şimdi oyuncular mevsimsel tatiller düzenlemek için karakterinizi hava durumuna göre giydirecekler. Oyun gardırop genişledi, her mevsim ve hava için dış giyim, mayo ve şapka unsurları ekledi. Artık karakterler havaya karşı tutumlarını ifade edebilir, tezahürlerini üzebilir veya sevinebilir. Bu, oyunun daha etkileşimli hale geldiği anlamına gelir.

sims 3 torrent pc

Oyun zevk ve kullanıcılar için yeni zorluklar olacak. Şimdi kahraman aşırı soğutulabilir ve hatta karlı havalarda uzun yürüyüşler yaparak donabilir. Güneşte olmak yanabilir veya aşırı ısınabilir. Sims’in, havanın zararlı etkileri olmadığına dikkat etmek önemlidir. Geçmişteki eklentiler, yabancı sakinler, kaçırma olasılığı, cüceler ve bu korkuyla yeni bir proje toplantısına taşındı. eğlence yelpazesi genişledi. Kahramanlar festivale katılabilir, parti sırasında hediye alabilir, kış sporları, buz ve karla çalışma ve kum alabilir.

Sims 3 açık uçlu bir oyundur ve aynı zamanda tanımlanmış bir amacı yoktur. Hedefler, simlerin yaşam tarzına rastgele gelir. Oyuncu, sim’in kişilikleri, yaşam tarzı, ilişkiler, beceriler ve işler vb. Görünüşlerini yönetmelidir. Oyuncu bile evliliklerini, çocuklarını özelleştirmek, iş almak, promosyon yapmak ve fantezi yerlerine geçmek vb. şehirdeki yeni yerler. Wikipedia’da bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz  .

Oyuncuların sims’lerini istedikleri kişilik, görünüm ve yaşam tarzına vb. Göre yapmaları gerekiyor. City Living’in  yanı sıra Cats and Dogs gibi  diğer sürümleri de indirebilirsiniz  .

Oyuncu simlerinin isteklerini yerine getirmek zorundadır ve bu arzu memnuniyeti oyuncuyu simlerinin ömür boyu mutluluğuna götürür, bu da puanları yükseltir ve oyuncuların kapağını verir. Bu oyunu tamamladıktan sonra.

Sims 3 bir hayat  Simülasyon  video oyunudur. Bu oyun çok başarılıydı ve şimdiye kadar dünya çapında on milyondan fazla sattı. Sims 3 oyunu Sims franchise 3. taksit olduğunu. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, tam sürümünü indirebilir ve sınırsız yaratıcı şansın sizi şaşırtmasına izin verebilirsiniz. Sims III yaşam simülasyonu ile aile dostu ve çok eğlenceli bir oyun var. Ücretsiz oyun özelliği; oynayabileceğin milyondan fazla benzersiz ve şaşırtıcı Sims; kişiliklerinden karakterlerine her şeyi kullanın.% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

sims 3 torrent pc

SIMS 3 ÖZELLİKLERİ

 • İstediğiniz sims’i oluşturun
 • Sims hayatını kontrol edin.
 • Kabahat.
 • Oyun sona erdi.
 • Tanımlanmamış hedefler.
 • Sims’e göre rastgele zorluklar yaşayın.
 • Yeni yerler araştırmak.
 • Sims evlilikleri, işleri, çocukları özelleştirin.
 • Sims isteklerini yerine getirmek.
 • Kullanılabilir sims ömür ve mutluluk puanları.
 • Puan oyuncuların ücretini verir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz
 • Gerekli Minimum RAM: 1 GB
 • Gereken Minimum Sabit Disk Alanı: 7,5 GB

https://www.youtube.com/watch?v=4bRDMm4bQRo

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...