sims 2 indir

Sims 2 indir

5/5 - (1 vote)

Sims 2 indir

The Sims 2  , yüzeyinde  birkaç değişikliğe sahip bir oyundur. Grafikler daha büyük, daha ayrıntılı ve daha duygusal. Ses daha çeşitlidir. Ama oyun hala tüm Sims, çoğunlukla sıradan yaşamlarda ilerlerken bir dijital insan koleksiyonunun hayatlarını kontrol ediyor. Oyuna girdiğinizde, bunun orijinalinden çok daha sağlam, olgun ve karmaşık bir oyun olduğunu hızlı bir şekilde buluyorsunuz, bu size Will Wrights rüyasının sonunda gerçekleştiği izlenimini bırakıyor.

sims 2 indir

Sims 2’yi yönlendiren her şey   farklı. En büyük fark Sims’in kendisidir. Tabii ki onları hala patlatabilirsin, onları büyük yüksekliklere veya korkunç umutsuzluğa götürürsün, ama şimdi zorunda değilsin. Bu Sim’ler, sınırlı anılar, arzuları ve korkuları verildiği için kendileri için birçok şekilde düşünüyor gibi görünüyor. Ayrıca şimdi gerçek aile bağlantıları ve yaşlılıktan doğumdan ölüme kadar yaşlanma yeteneği var. Yaşlandıkça ve aileleri büyüdükçe Sims’leriniz değişir.

The Sims 2’deki en büyük oyun değişikliklerinden biri,   Sims korkuları ve umutları üzerine inşa edilen aspirasyon sistemidir. Bir Sims arzularını yerine getirirseniz yaşlanmazlar ve ürün satın almak için kullanılabilecek aspirasyon noktaları kazanırsınız. Korkularının yeterli olması halinde, rahatsız edici derecede gerçekçi bir şekilde geçici olarak delirirler.

Oyunun görünümü de oldukça değişti. Artık 3D Sims’in birbirleriyle ve çevrelerindeki dünyayla etkileşimini izlemek için yakınlaştırın. Bu yeni dünya, zamanı gösteren saatler veya gerçek şovlara sahip televizyonlar gibi eğlenceli küçük detaylarla dolup taşıyor.

Sims evleri ve kasabaları için tasarım özellikleri de geliştirildi. Artık arkadaşlarınızın ve ailenizin sanal kopyalarını oluşturarak her Sim’in görünümüne ince ayar yapabilirsiniz ve oyunda iki kişiyle evlenirseniz, bilgisayarın genetik kullanarak otomatik olarak bir çocuk üretmesini sağlayabilirsiniz.

Evler artık mimari ve iç tasarım için çok daha fazla seçeneğe sahip ve  The Sims 2  bile kendi kasabalarınızı oluşturmanıza izin veriyor. Hatta yaşamak için Sims City 4’ten şehirler bile alabilirsiniz.

Ses, oyunun geri kalanı kadar olmasa da yükseltildi. Film müziği orijinal Sims’in müziğinden çok farklı değil, ancak Sims dili Simlish biraz parlatma aldı.

The Sims 2  orijinal oyuna harika bir cevap, orijinal formülü çok fazla bozmadan Will Wright’ın vizyonunu mükemmelleştirmek için doğru miktarda ayar sunuyor. Bu oyun Sims hayranlarını kendinden geçmiş yapacak ve hatta gelişmiş görünümü ve sesi ve nüfusu daha kolay olan yeni yenilerini bile çekebilir.

Senin Hikayen

Bu dizi hakkında her zaman sevdiğim şeylerden biri, çoğu zaman gerçek bir “hikaye” nin nasıl oynandığıydı. Bunun yerine The Sims 2, hikayeyi yaratmanızdan önce gelenleri sever. Bu oyun The Sims hayatını daha gerçek, tatmin edici ve genel olarak daha iyi hissettiren bazı şeylere sahiptir. Örneğin, Sims şimdi yaşlanabilir ve ölmeden önce birkaç farklı “yaştan” geçerler. Gerçekten güzel olan şey, bu oyunun Sims “genlerinin” geçebileceği yeni bir sistem sunması ve böylece çocuklara ve torunlara sahip olmalarıydı. O zamanlar çığır açıcı bir özellik olmasa da, bu gerçekten çok önemliydi.

Senin Simin Senin Şekilde

“Oynanış”, bir önceki oyunun sunduğundan çok daha gelişmiş. Ondan sonra neyin takip edeceği aşılmış olsa da. O zamanlar The Sims 2, selefi ve tüm genişleme paketlerini hayal edebileceğiniz her şekilde geliştiren bir oyundu. Hayalinizdeki evi, yeni senaryoları, işleri, mahalleleri yapmak için bu oyunda kullanabileceğiniz bir ton şey var ve Sims’lerinizi ve etrafınızdaki diğerlerini meşgul etmek için sadece bir ton şey var.

Güzel Bir Sim’sin

Oyunun görselleri ilk oyundan çok daha geliştirildi. Her şey hala aynı “Sim” görünümüne sahip, ancak bu sefer işler daha ayrıntılı ve işler biraz daha büyük görünüyor, bu da sevdiğim bir şey. Görseller hakkında gerçekten sahip olduğum tek olumsuz, bazen çocukların ve torunların aynı görünebilmeleridir. Yavruların birbirleriyle ilişkili gibi görünmelerini sağlamak için biraz daha fazla şey yapabileceklerini hissediyorum, ama tamamen aynı görünmek pahasına değil. Film müziği, bu dizideki bir oyundan beklediğiniz şeydir. The Sims 2’nin de şimdiye kadar dinlediğim en iyi film müziğine sahip olduğunu söyleyemem. Ancak, isterseniz her zaman bir seçenek olan oyuna kendi müziğinizi eklemeyi çok kolaylaştırdılar. Oyunun genel ses efektleri harika ve bir Sim konuştuğunda, çıldırdığında,

Artıları:

  • Sims’lerinize ulaşması için birçok yeni şey
  • Oyun iyi bir görsel yükseltme yaptı
  • Sim’lerin çocukları ve torunları nasıl olabileceğini sevdim
  • Ev bina yönü eğlenceli ton
  • İşlerin nasıl gideceğini asla bilemezsin

Eksileri:

  • Daha sonraki oyunların genel olarak daha iyi olduğunu hissediyorum
  • The Sims’lerden bazıları birbirine benziyor.

Leave a Reply