Sims 1 Indir

5/5 - (1 vote)

Sims 1 Indir

PC’de Ücretsiz The Sims 1’i indirin – 11 Şubat 2000’de piyasaya çıkan The Sims 1, Maxis tarafından oluşturulan ve Electronic Arts tarafından dağıtılan hayati bir hayat canlandırma bilgisayar oyunudur. Şu anda PC’de hiçbir şey için The Sims 1’i nasıl indireceğinizi ve tanıtacağınızı öğrenin. Altında, her ilerlemeyi hiç problemsiz takip edebileceğiniz tüm yönergeleri keşfedeceksiniz. Gönderiyi beğenmeyi ve bu siteyi arkadaşlarınla ​​birlikte sunmayı unutma!

Oyuncu, Sims’e günlük motivasyon için egzersizler ekleyerek, uzmanlık ilerlemesinde harcanan zamanla ilgili seçimlere karar verebilir, örneğin antrenman, perusing, yaratıcılık ve mantık. Günden güne, örneğin temizlik ve yemek ihtiyacı da planlanabilir ve planlanmalıdır. Sims’in bu aktiviteleri bağımsız olarak oynayabilmesine rağmen, onları canlı bir şekilde organize etmeyebilirler. Gerçek insanlar gibi, Sims de kendi ihtiyaçlarını göz ardı etmekten sonuçları engelleyebilir. Ayrıca, Sims düzeltilmiş harcama planlarına uymalı ve kural olarak bir meslek edinerek bir maaşı tamamlamalıdır. Sims, her pozisyon için yeteneklerini tatmin ederek ve diğerleriyle akrabalık kurarak ilerleme kaydedebilir, bu da yeni pozisyon unvanlarına, genişletilmiş ücretlere ve farklı çalışma saatlerine yol açar. Öte yandan, Sims aynı şekilde evde farklı sanat eserleri ve şeyler yapabilir ve satabilir.

Sims 1 Indir

Sims 1, 31 Ocak 2000’de yürüdü. Bugünkü önlemlerle korkunç bir oyundur, ancak Sims düzenlemesinin birincil turu olan yaratıcı olmayan bir oyundur ve muhtemelen, daha iyi oyunlar Sims 2 ve 3 hiç görünmemiş olabilir.

Sims 1’in sadece 2 yaşam aşaması var: çocuk ve yetişkin. Şimdi bir çocuğu kucaklamak isteyip istemediğinizi soran bir çağrı alırsınız. Ek olarak, bebekler yapmak, bir geliştirme paketi tarafından sunulan adorasyon yatağına iki sim koymak ve üzerlerine “oyun” takmak da düşünülebilir, bir beşik alırsınız, bebek yaklaşık saat çalışması gibi ilgilenir ve 72 saat sonra dönüşürler Bir çocuk. Olursa olsun, çocuklar asla yetişkinlere dönüşmez (Makin ‘Magic’iniz ve büyüleyici Anında Yaş kullanmanız dışında) ve yetişkinler asla olgunlaşarak tozu ısırmazlar (yine de geçebilecekleri çok sayıda davranış vardır) on: açlık, tüketme, boğulma, çarpıcı ve benzeri).

The Sims’deki çocuklar Sims değil nesnelerdir. Çocuğu olan bir ailenin dışına çıkmanız durumunda, bebek yeni bölüme alınmaz. Bebeklerin çocuklara dönüştüğü noktada, kafalar ve giysiler The Sims 1’deki gibi gelişigüzel bir şekilde seçilir. Kalıtsal nitelikler yoktur.

Gençler, ne zaman işten çıkarıldıklarında sosyal uzmanlar tarafından alınacaklar veya okul taşımacılığı ve düşen değerlendirmeleri kaçırırlarsa, sonsuza dek askeri okula bırakacaklardır.

Sims 1’in hafta içi günleri yok, yetişkinler her gün işe gidiyor ve gençler her gün okula gidiyor.

Sims 1, her biri 10 pozisyonu takip eden 10 mesleğe sahiptir, uzatma paketleri 21 mesleği bir araya getiren daha fazla meslek içerir. Tazminat ve saatler meslekten işe dalgalanıyor, mesleğe karşılık geliyor, en az bölüm seviyesi ödemeye sahip olanlar en yüksek üst düzey ödemeye sahipler. Burada daha fazla incelik: Sims 1 meslek parçaları.

Sims 1 mühendislik vurgusu ile sınırlıdır. Evlerin sadece 2 hikayesi olabilir. The Sims 2 ve daha güncel oyunlarda olduğu gibi, zemin düz değilse tesisler, fırtına mahzenleri veya merdivenleri olamaz. Bölücüler tarafından kaplanan herhangi bir bölge doğal olarak kalçalı bir çatı alır, çatılı çatı üstü düşünülemez. Gölgeleme ve 4 adım seçeneğinden biri dışında çatıyı değiştiremezsiniz (her durumda, ikinci hikayede bir sundurma ile tek katlı evler yapabilirsiniz).

Sims Özellikleri 1

  • Sims’leriniz evlerinin yapısı ve durumu hakkında hem zevkli hem de temel düzeyde çok endişeli.
  • Aile biriminizin tüm varlıkları Hız yakalamalarının altında güçlü bir şekilde gösterilir.
  • Unutmayın, Sim’leriniz bir plazma TV isteyebilir, ancak babanın hamuru almaması durumunda (ya da anne de), Sim’lerinizi getto-Ville’e gönderiyor olabilirsiniz.
  • Evlerini Sims’i uzun, hacimli geziler yaparak bir teşebbüs elde etmesini sağlayacak şekilde planlamanız veya donatmanız durumunda veya nesneler, istedikleri nesnelere açık yolu engelliyorsa, bir saniye boyunca homurdanmayacaklar .

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

  • 2.0 GHz P4 işlemci veya eşdeğeri
  • 1 GB RAM * 1,5 GB RAM **
  • 128 MB Ekran Kartı
  • 6,5 GB sabit disk alanı
  • Özel içerik için 1 GB ek alan

Sims Nasıl İndirilir 1

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “ The Sims 1 ” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...