Simcity Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Simcity Torrent Indir

Ünlü kentsel simülatör! Dünyaya gerçek belediye başkanının neler yapabileceğini gösterin! SimCity’de, farklı arzuları ve özlemleri olan farklı insanlar tarafından yaşayan canlı bir şehri kontrol ediyorsunuz. Bir şehir kurmak kolaydır; Oyunun asıl zorluğu ve ilgisi, yarattığınız aynı karmaşık ve dinamik ortamı yönetmektir. Ayrıca, gerçek zamanlı olarak diğer çevrimiçi oyuncularla etkileşim kurma fırsatına sahip olacaksınız. Kaynaklarınızı paylaşabilir veya servetten kar elde edebilirsiniz. Yeni inşaat araçları oyunu kendi tarzınızda kolayca değiştirmenize yardımcı olur, ancak unutmayın: çevre kirliliği, suç veya doğal afetler söz konusu olduğunda, arkadaşların yardımıyla engellenmeyeceksiniz. Ama bu sana bağlı. Hayallerinizdeki bir toplumu kurun. Sadece kendi isteklerinizle sınırlısınız. Zamanın testine dayanacak bir şehir inşa etmeyi başarabilecek misiniz?

simcity torrentleri

SimCity torrent  en popüler ve en iyi ve en kapsamlı oyundur. İlk olarak Kasım 2001’de piyasaya sürüldü ve daha sonra oyun Cubist Company tarafından grafik ve diğer özellikler geliştirilinceye kadar güncellendi. Oyun günümüzde çok popüler oldu ve bu oyun tüm dünyaya indirildi ve maçın en son güncellenmiş versiyonu yeni haritalar, yeni bina tasarımları ve ulaşım gibi birçok gelişmiş özellik içerecek.

Şimdi orada  Windows Pc ve MAC hem de tp oynamaya hazır SimCity torrent tam sürümünü almak mümkün olacak  . Apple ürünlerinde çalıştırmak için gerekli olan tüm dosyaları içeren tüm yamaları içerir. Bu oyunu oynamak için gereksinimler aşağıda belirtilmiştir. SimCity 5 Free download tüm yama dosyalarını ve diğer güncellemeleri içerir.

SimCity pc oyun dosyaları seçiminiz önemli olan yaşayan dünya inşa edebilirsiniz. Ayrıca, bu oyun inşaat ile ilgilidir. Bu oyunun tanınmış Yayıncıları arasında Broderbund, Maxis ve Electronic Arts sayılabilir. Eğer yönetim oyunu oynamaktan hoşlanıyorsanız, o zaman size sunulur. Bu oyunda, oyuncu binalar, yollar ve çok daha fazlasını inşa etmek için yeri yönetebilir.

Kullanıcıları şehir sakinlerini memnun edecek şekilde bina ve yollar inşa etmek zorundadır. Orada da şehrin bütçesini yönetme yeteneğine sahipsiniz. Bu oyunda şehir ekonomisinden siz sorumlusunuz. Halklar için uygun yerleri seçmek oyuncunun sorumluluğundadır ve halklara göre yer seçmek zorundadır. Yoksul topluluklar için vergiden muaf bölge ve daha fazla halk için daha düşük vergi alanı bulmalısınız.

simcity torrentleri

ŞEHRİNİZİ YAŞAMAYA GETİRİN
Gökdelenler, parklar, köprüler ve çok daha fazlasını inşa edin! Vergilerin akmasını ve şehrinizin büyümesini sağlamak için binaları stratejik olarak yerleştirin. Trafik ve kirlilik gibi gerçek yaşam zorluklarını çözün. Enerji santralleri ve polis teşkilatları gibi hizmetler sunmak. Büyük caddeler ve tramvaylar ile trafiği hareket ettirin.

HAYALİNİZİ HARİTAYA KOYUN
Tokyo, Londra veya Paris tarzı mahalleler inşa edin ve Eyfel Kulesi veya Özgürlük Heykeli gibi özel simge yapıların kilidini açın. Spor stadyumlarıyla atletik olurken Gelecek Şehirler ile yeni teknolojileri keşfedin. Şehrinizi nehirler, göller ve ormanlarla süsleyin ve plaj boyunca veya dağ yamaçlarında genişleyin. Her biri benzersiz bir mimari stile sahip olan Sunny Isles veya Frosty Fiyortları gibi yeni coğrafi bölgelerin kilidini açın. Şehrinizi benzersiz kılmak için her zaman yeni ve farklı bir şeyler vardır.

ZAFERE GİDEN YOLLA SAVAŞIN
Şehrinizi canavarlara karşı koruyun veya Kulüp Savaşlarında diğer belediye başkanlarına karşı yarışın. Kulüp arkadaşlarınızla kazanma stratejileri planlayın ve diğer şehirlere savaş ilan edin. Savaş başladığında, rakiplerinizde Disco Twister ve Plant Monster gibi çılgın felaketleri serbest bırakın. Savaşta kullanmak veya şehrinizi geliştirmek için değerli ödüller kazanın. Buna ek olarak, haftalık zorlukları tamamlayabileceğiniz ve Lig sıralamasında zirveye çıkabileceğiniz Belediye Başkanları Yarışması’nda diğer oyunculara katılın. Her yeni yarışma Sezonu şehrinizi güzelleştirmek için yeni benzersiz ödüller getiriyor!

BAĞLAN VE TAKİP ET
Diğer üyelerle mal alışverişi yapmak ve stratejiler ve mevcut kaynaklar hakkında sohbet etmek için Belediye Başkanının Kulübüne katılın. Birinin kişisel vizyonunu tamamlamasına yardımcı olmak ve kendi vizyonunuzu tamamlamak için destek almak için işbirliği yapın. Büyük inşa edin, birlikte çalışın, diğer Belediye Başkanlarına liderlik edin ve şehrinizin canlanmasını izleyin!

simcity torrentleri

SimCity PC Oyununun Özellikleri

 • SimCity En son sürümünü ücretsiz olarak gördüğünüz gibi indirin tamamen simüle edilecektir
 • Gücü, vergileri, kirliliği, işsizliği ve çok daha fazlasını yönetin.
 • Geliştirilmiş yeni veri görselleştirme araçları
 • Kullanıcı 16 şehre veya tek şehre kadar oynayabilir
 • Bir veya daha fazla kullanıcı bu oyunu oynayabilir ve yeni özelliklerinin keyfini çıkarabilir
 • İlk kez, farklı uzmanlıklara sahip farklı şehirler eklendi.
 • Kasabanızda, eğitimli sim, bölgenize fayda sağlayacak teknolojinin kilidini açabilir

SimCity torrent için Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core Quad 9400 2.66 GHz’e ihtiyacınız var
 • İşletim sistemi: Win 7, 8 ve Windows 10 ve Mac OS X veya üstü
 • RAM: Minimum ram 2 GB olmalıdır
 • Ekran Kartı: 1024 MB VRAM ile NVIDIA GeForce X 460
 • Sabit Disk alanı: En az 4 GB sabit disk alanı SimCity yüklemesini gerektirir 
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...