Simcity 4 Indir

Simcity 4 Indir

5/5 - (1 vote)

Simcity 4 Indir

SimCity 4 Deluxe Edition, en çok satan SimCity 4 ve yepyeni SimCity 4 Rush Hour Genişletme Paketini içerir. Çiftçi kasabası, yatak odası topluluğu, yüksek teknoloji ticaret merkezi ve endüstriyel omurga ile şimdiye kadarki en büyük şehir bölgesini oluşturun. Şehrinizin ulaşım sisteminin tam kontrolünü elinize alın ve suçla mücadeleden felaketlere kadar U-Drive-It görevlerini çözün. Hareket halindeyken Sims’inizi alırken ve şimdiye kadarki en geniş SimCity 4 derlemesi olan nihai canlı, nefes alan megalopolis’i oluştururken nüfusunuzun hızını izleyin.

Hayallerinizdeki şehri kurun

SimCity 4  , Will Wright’ın bir 3D motor kullanan popüler şehir simülasyon destanındaki ilk taksittir, yine de önceki oyunlardan tüm SimCity hayranlarına aynı bağımlılık eğlencesini sunuyor.

SimCity 4’ün odaklandığı ana özellik gerçekçilik: artık şehrinizdeki belirli alanları ve mahalleleri yakınlaştırabilir ve binaları ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Dahası, şehrinizin belirli bir bölgesinde inşa etmeyi seçtiğiniz şey, verilen alanın gelişimi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacaktır.

Leave a Reply