Sigma Theory: Global Cold War

5/5 - (1 vote)

Sigma Teorisi: Küresel Soğuk Savaş

Sigma Theory Global Cold War  – harika bir RPG oyunudur. Geleceğin soğuk savaşının önemli bir parçası olacaksınız. Küresel bir alanda gerçekleşir. Bu bir bilim kurgu projesidir. Tasarımı mükemmel, iyi bir fikir ve oyuncular için birçok görev. Çok yakında insanlığın kendisi için yeni bir şey keşfetmek için eşsiz bir fırsata sahip olacağını öğreneceksiniz. Mevcut paradigmayı tamamen tersine çevirecek. Tamamen yeni teknolojiler olacak.

Güçlü küresel gruplar, iktidarı ele geçirmek için bu teknolojileri kullanmaya karar veriyor. Aynı zamanda, finansal gücü yok eder ve ölümsüzlüğe erişim sağlarlar. Ama ilk başta göründüğü gibi bir şeyler ters gitti. Gruplar her şey ve her şey üzerinde güç kazanmaya çalışır. Bunun peşinde, milyonlarca vatandaşın ölümüne yol açan küresel bir savaş başlatırlar. Harika bir keşif yapıldı ve yalnızca seçilmiş birkaç bilim adamı onu kullanabilir. Bu keşfin birimine gireceksiniz. Devletinizin destekçilerinin bu cihazı ilk kullananlar için mümkün olan ve olmayan her şeyi yapmanız gerekiyor. Bu rol yapma indie stratejisi, tamamen sanal gerçekliğe dalmış, günlük endişelerden rahatlamaya alışmış gerçek oyunculara hitap edecek.

Yakın gelecekte Sigma Theory Global Cold War’da paradigma değiştiren en son bilimsel keşfin tüm dünyaya yayıldığını göreceksiniz. Bu, radikal olarak yeni teknolojiler için umut verici bir teoridir. Bu, süper güçlerin, dünyanın tüm finansal sistemini yok edebilecek tüm güce sahip olabileceklerini düşünmelerine yol açar. İster bir ülkenin adını dünya haritasından siliyor olsun, isterse ölümsüzlük olsun istiyorlarsa yapabilirler. Bu keşfe “Sigma Teorisi” adı verildi.

Bu, yalnızca çeşitli bilim adamları tarafından kullanılabilen teoridir. Ülkenizin Sigma Bölümünün başkanlığını alacaksınız. Şu anda sahip olduğunuz tek hedef, ülkenizin bu projenin faydalarını almasını sağlamaktır. Bu soğuk savaş ve tüm insanlık yıkımın eşiğinde.

ULTIMATE ESPIONAGE SİMÜLASYONU

Sıra tabanlı casusluk:  Dünyaya hükmetmek için özel ajanlarınızı kullanın. Baştan çıkarma, şantaj, manipülasyon, endüstriyel casusluk… Her alçak darbeye hem izin verilir hem de teşvik edilir.
Dinamik anlatı:  100’den fazla NPC ile ilişkilerinizi geliştirin ve yönetin: lobiler, silahlı gruplar, politikacılar … İttifak, aldatma veya suikast, siz seçin.
Saha operasyonları:  Dünyanın en büyük şehirlerindeki sürükleyici takipler sırasında hedeflerinizin kaçırılmasını yönetin. Sağduyu veya doğrudan yüzleşme, temsilcinizin hayatı sizin ellerinizde.

İşe Alım
İlk olarak, görevlerinizi desteklemek için 50 benzersiz açılabilir karakterden oluşan dört özel ajandan oluşan bir ekip oluşturun. Her biri, görevler sırasındaki davranışlarını tanımlayan kendi hikayeleri, motivasyonları ve özellikleri ile birlikte gelir.
Sigma bölümünüzü tamamlamak ve stratejinizi uygulamak için araştırmacı, asker, hacker, baştan çıkarıcı ve diğer arketiplere erişin.

Sigma Theory Global Cold War

Casusluk
Ekibiniz hazır olduğunda, bilim adamlarını bir araya getirmek, yerel politikacılar hakkında uzlaşmacı belgeleri keşfetmek ve daha fazlasını yapmak için onlara dünyanın dört bir yanındaki görevler verin.
Temsilcilerinizin hedeflerinizi baştan çıkarma, manipüle etme ve kendi tarafınıza rüşvet verme veya onları etkisiz hale getirme yeteneklerinden yararlanın.

Casuslukla Mücadele
Diğer ülkeler de ülkenize sızmak ve bilim adamlarınızı ele geçirmek için ajanlarını kullanacaklar. Düşmanlarınız hakkında bilgi edinmek için onları takip edin, yakalayın ve sorgulayın, ardından artık işe yaramadıklarında fidye karşılığında değiştirin.

Sızdırma
Temsilcilerinize, dünyanın en büyük başkentlerinde sıra tabanlı hırsızlık aşamaları sırasında amacınıza göre görevlendirilen bilim insanlarını kaçırmalarını emredin. Bu hassas görevleri desteklemek için dronlarınızın akıllıca konumunu seçin.

Diplomasi
Sigma Teorisinde diplomasi, hedeflerinize ulaşmanın anahtarıdır. Yabancı meslektaşlarınızla tanışın ve dalkavukluk, tehdit veya şantaj kullanarak hedeflerinizi ilerletin. Ayrıca yakalanan ajanlarınızı kurtarabilir, araştırmanızı ilerletebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Onların iyiliğini kazanmak için güçlü lobiler ve silahlı ve etkili gruplarla ilişkilerinizi geliştirin. Ama dikkatli olun, size düşman olabilirler.

Tech Tree
Sigma Teorisi bu soğuk savaşın sebebidir. Dünyanın dört bir yanından bilim adamlarını, avantaj elde etmek ve dünyayı değiştirmek için yeni teknolojiler keşfetmek üzere amacınıza toplayın. Zihin kontrolü, dünya ekonomisinin istikrarsızlaşması, robot askerler, ölümsüzlük … Bu keşifleri kendinize saklayacak mısınız yoksa dünya ile paylaşacak mısınız?

Bize ilham veren oyunlar:

XCom, Phantom Doctrine, Plague Inc, Pandemic (masa oyunu), Rocket Ranger, Tropico, Armello, Civilization, Curious Expedition ve çok daha fazlası

Sistem gereksinimleri:

Minimum Gereksinimler

Bu oyunu açmak için cihazınızın tüm minimum gereksinimleri karşılaması gerekir

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: 1,3 GHz CPU
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GT 440 veya AMD Radeon HD 5550 w / 512 MB
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler

En iyi deneyim için cihazınız bu gereksinimleri karşılamalıdır

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2Ghz CPU
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Grafik: DirectX® 10 uyumlu grafik kartı
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Kurulum Talimatları:

 • Oyunun tamamını indirmek için bu sayfanın altında verilen indirme bağlantısını kullanın.
 • Sıkıştırılmış rar dosyasına sağ tıklayın. ve  “Buradan çıkar” ı tıklayın .
 • Winrar yazılımının zaten kurulu olduğundan emin olun.
 • Şimdi çıkarılan bir Iso dosyası göreceksiniz ve tekrar Buradan çıkart ” seçeneğine tıklayarak onu da çıkartmalısınız .
 • VEYA  “UltraISO”  yazılımından  memnunsanız, UltraISO’nun üstündeki 3. çubukta bulunan “Sanal sürücüye monte et” simgesine tıklayarak da iso’yu açabilirsiniz  . Ardından sanal sürücüye gidin ve açın. Bu genellikle Bilgisayarımdan hemen sonradır.
 • Montajı veya çıkartmayı tamamladığınızda, “.exe” uzantılı dosyaya sağ tıklayın   ve oyun kurulumunu başlatmak için “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine  tıklayın  .
 • Oyunu bilgisayarınıza yüklemesini bekleyin.
 • Kurulum tamamlandığında, “PLAZA” adlı klasörü açın ve   oradaki tüm dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz dizine yapıştırın. Örneğin, “Bilgisayarım> Yerel Disk C> Program dosyaları> “ Sigma Theory Global Cold War ”da bir oyun yüklediyseniz,  bu dosyaları bu dizine yapıştırın.
 • Eğer isterse değiştir’e tıklayın.
 • Oyun simgesi .exe’ye sağ tıklayın ve ardından  oyunu başlatmak için “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine tıklayın  .
 • Zevk almak!!!!!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...