Ship Simulator Extremes Indir

5/5 - (1 vote)

Ship Simulator Extremes Indir

VSTEP ve Paradox Interactive, Ship Simulator Extremes Koleksiyonunun gelecek sürümünü duyurmaktan gurur duyuyor. SSE Koleksiyonu bugüne kadarki en eksiksiz Gemi Simülatörü oyunudur ve beğenilen Gemi Simülatörü Extremes oyununu ve TÜM kullanılabilir eklenti ve DLC içeriğini tek bir pakette içerir. SSE Koleksiyonu, hepsi gerçekçi bir şekilde simüle edilmiş ve çarpıcı dış ve iç detaylarla yeniden yaratılmış çok çeşitli gemileri ele geçirirken yüzlerce saatlik denizcilik denizcilik gerçekçiliğine sahiptir.

DLC eklentileri, her biri kendi özel kontrolleri ve seçenekleriyle 5 popüler feribot (her biri muhteşem bir feribot dahil) ekleyen Feribot Paketi’ni içerir.  limanlar. Diğer DLC’ler, MS Oceana , görkemli Titanik’i bile gölgede bırakan devasa lüks bir yolcu gemisi. Bu devin dümenini ele geçirin ve gerçek bir yolcu kaptanının karşılaştığı zorluklarla yüzleşin.  Deniz mühendisliğinin inanılmaz bir başarısı olan Deniz Doğa DLC ile deniz tedarik görevlerine  katılın . Dahil olan DLC’ler, Ship Simulator Extremes’e yeni oyuncu kampanyaları, oynanış ve oyun içi görevler ekliyor. Gemi Simülatörü Extremes Koleksiyonu, bu en çok satan gemi simülatörü için şimdiye kadar piyasaya sürülen her şeye maksimum erişim sağlar, bu da her simülasyon fanı için bir zorunluluktur!

Gemi Simülatörü Extremes İndir

Ship Simulator Extremes  ,  denizleri keşfetme şansı veren Paradox Interactive tarafından geliştirilen bir gemi simülasyon oyunudur Serbestçe dolaşabilir veya  suları temiz ve deniz canlılarını zararlı insan faaliyetlerinden uzak tutmak gibi  çevre dostu görevler de yapabilirsiniz .

Sahil güvenlik görevlisi olun

Sahil güvenlik rolünü üstlenmek çok büyük bir sorumluluk olabilir, ancak bu oyunda keyifli bulacaksınız. Denizde yelken açarken yapabileceğiniz farklı görevler var. Görevler gerçek hayattaki olaylara ve volkanik bir patlama ile tehdit edilen bir adadan insanları kurtarmak gibi sorunlara dayanıyor. Balinaları insanlar tarafından avlanmaktan da koruyabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir ton görev var ve amaçsızca noktadan noktaya yelken açmaktan daha heyecan verici. Görevler, gemi iskelelerinde yolcuları alıp bırakmaktan daha fazlasıdır, bu yüzden bu oyunu diğer gemi simülatörlerinden öne çıkarıyor. 

Tabii ki, görev yapmak yerine rahatlamak istiyorsanız, serbestçe yelken açmayı da seçebilirsiniz. Oyun, görevleri tamamlama konusunda endişelenmeden açık denizleri keşfedebileceğiniz ücretsiz bir yelken moduna sahiptir. Seçtiğiniz geminin kontrollerini tanımak için bu modu kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda her birini tanımanız için mükemmel bir fırsattır. Geminizi dolaşarak tanıyın. Özellikle küçük bir gemideyseniz, dalgalarla yakın ve kişisel olmayı bekleyin. 

Geminizi seçin

Ana menüden seçim yapabileceğiniz çok sayıda gemi var ve her birine göz atabilirsiniz. Oyun bilgi ve her biri için bir önizleme sağlar. Mevcut gemiler devasa yolcu gemilerinden ve ağır yük gemilerinden hızlı yatlara kadar uzanmaktadır. Her biri için hızları ve su üzerinde bulundurmak için en iyi çevresel koşullar gibi bilgiler mevcuttur. Gemilerin yanı sıra, hangi okyanusa yelken açacağınızı ve seyahatiniz sırasında ne tür bir hava koşulunun olmasını istediğinizi de seçebilirsiniz. Fırtınalı bir havaya karşı cesur olmanın eğlenceli olduğunu düşünebilirsin ama oyunun gerçekçi fizik uygulamaya çalıştığını söyleyeyim. Büyük dalgalar, düzgün bir şekilde nasıl sürüleceğini bilmiyorsanız küçük gemileri ve hatta büyük gemileri devirebilir. Denizde buzdağlarıyla karşılaşabileceğiniz zamanlar da vardır. Onlara çarpmak da geminize zarar verebilir. Eğer şanssızsanız, geminiz bir buzdağına çarpmaktan kurtulamayabilir ve yerinde batar. 

Hepsi gemide! 

Simülasyon oyunlarının hayranları kesinlikle böyle olacak ve Gemi Simülatörü Extremes’i denemeniz önerilir. Tehlikeli denizlerde ve güçlü rüzgarlarda yelken açmaya çalışırken ekstra zorlu hale getiren ilginç görevler var. 

Ana Özellikler:

 • Çok sıcaktan çok soğuğa, dünyanın en büyülü bölgelerine yelken açın. Antarktika’yı keşfedin ya da güzel Bora Bora’ya binin. Dünyanın dört bir yanından ünlü limanlar ve yerler içerir.
 • Hovercraft, Sahil Güvenlik önleyicileri, mamut tankerleri, römorkörler, kruvaziyer gemileri ve diğerleri de dahil olmak üzere geniş kaptan gemi yelpazesi.
 • Tüm dünyadan heyecan verici hikayeler ve görevler içerir.
 • Çevre kampanyasını kurtarın: ünlü Greenpeace gemilerine yelken açın ve gerçek olaylara dayalı ekolojik görevler üstlenin!
 • Gerçekçi su ve hava sistemi. Sakin sularda yelken açın ya da denizde tanık olunan en uç havaya katılın.
 • Çevrimiçi çok oyunculu mod. Arkadaşlarınızla çevrimiçi yelken açın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi:  Windows XP (Min. Service pack 2), Windows Vista veya Windows 7. 32 ve 64 bit işletim sistemi desteklenir
 • İşlemci:  3 Ghz P4 Intel veya AMD eşdeğeri işlemci
 • Bellek:  2GB (Windows XP) veya 3GB (Vista veya Windows 7)
 • Sabit Disk Alanı:  3.5 GB
 • Ekran Kartı:  Geforce 8800GT veya 256 MB koçlu ATI Radeon 4850 (En azından Shader modeli 3.0)
 • Ses:  DirectX uyumlu
 • DirectX®:  9.0c
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...