Sherlock Holmes Torrent Indir

Rate this post

Sherlock Holmes Indir

Tüm zamanların en ünlü dedektifi ol – Sherlock Holmes! Etkileyici dedektif becerilerinizi beş heyecan verici ve çok çeşitli vakayı ortaya çıkarmak için kullanın: cinayet, insanların kaybolması, muhteşem hırsızlık ve inanılmaz bir alana yol açabilecek soruşturmalar.

Sherlock Holmes Torrent İndir

Suçlar ve Cezalar, Holmes’un en iyi yaptığı şeyi yapmak için Holmes’a bol bol fırsat veren altı şaşırtıcı, iyi yazılmış vaka boyunca gerçekleşir: Ipuçlar için suç mahallerini araştırın, şüphelileri sorgulayın ve karşılaştığı herkes hakkında konuşun. Cinayet davaların her birinde ayaktadır, ancak bu onların farklı olmalarını engellemez; Zıpkınla vurarak korkunç bir ölümden Mısır tarzı bir ritüel öldürmeye kadar, araziler beni perçinledi. Ve iyi bir sarma gizemi gibi, bunu yapan kişi nadiren başlangıçta şüphelendiğiniz kişidir.

Bu vakaların yapısı hakkındaki tek eleştirim, Holmes ve güvenilir kronikleştiricisi Dr. Watson’ın katılımı dışında, onları gerçekten birbirine bağlayan hiçbir şey olmayan bağımsız hikayeler olduklarıdır. Bir İngiliz hükümet yetkilisi Holmes’un kardeşi Mycroft, nihai davayı önceden haber vermek için ortaya çıkıyor, ancak aksi halde antoloji sadece… sona eriyor. Kapsamlı bir gizem yok, büyük bir cesaret yok.

Sherlock Holmes Torrent İndir

The Testament of Sherlock Holmes Free Download oyununa göre, yine bir takım suçları çözmemiz gerekiyor. İlk bakışta, tüm suçlar birbiriyle bağlantılı görünmüyor, ancak arsa ilerledikçe, suçun nedenleri birbiriyle iç içe geçmeye başlıyor. Oyunun altıncı kısmı Sherlock Holmes’un suç işlediğinden şüphelenilmesi öncekilerden farklı.
Oyun boyunca sadece Sherlock Holmes’un değil, aynı zamanda asistanı Dr. Watson’ın da kontrol edilmesi gerekiyor. Karakterler fare ve klavye tarafından yönetilir.
Oyunun kendisi her zamanki görev oyunlarından çok farklı değil. Oyun sırasında kahramanlar araziyi kanıt için incelemek, tanıklar, şüpheliler ve diğer karakterlerle iletişim kurmak, nesnelerle etkileşim kurmak zorunda kalacaklar. Sherlock etrafındaki dünyayı araştırır ve bu oyunda bir mini oyun aracılığıyla somutlaştırılan tümdengelim yöntemini kullanarak kanıtları araştırır. Oyun süreci ilk kişiden geliyor, ancak üçüncü bir taraftan kameraya geçme olasılığı var. Bu özellik oyunun 6. bölümünün bir yeniliği haline geldi.
Oyun grafikleri, ayrıntılı bir dünya ve oyunun atmosferi en üst düzeyde 19. yüzyılın Londra’sını doğru bir şekilde iletir.

Sherlock Holmes Torrent İndir

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP / 7
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2.0 GHz
 • Bellek RAM: 2 GB
 • Yığın hafıza / Bellek: 14 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GS veya AMD Radeon HD 2600 Pro

Özellikler Repack

 • Sürüm: v.1.0.0.4
 • Tablet: (PROPHET)
 • Tür: Lisans

Ahit Sherlock Holmes oyunu nasıl kurulur

 1. Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakın! Oyun için gerekli dosyaları silebilir!
 2. Torrent’i indirin ve torrent istemcisini çalıştırın
 3. Oyunun yüklenmesini bekleyin
 4. Oyunu klasör ile açın ve Daemon Tools veya başka bir analog program aracılığıyla “ppt-shtz.iso” komutunu açın.
 5. “Setup.exe” dosyasını çalıştırın
 6. Yükleyicinin talimatlarını izleyin
 7. Oyundaki klasördeki “PROPHET” klasörünün içeriğini kopyalayın, değiştirin
 8. Oynayın ve tadını çıkarın!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...