Sherlock Holmes The Devil’s Daughter Indir

5/5 - (1 vote)

Sherlock Holmes The Devil’s Daughter Indir

PC’de ÜCRETSİZ Sherlock Holmes Şeytan Kızı indirin – 10 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan Sherlock Holmes Şeytan Kızı soruşturma, eylem ve keşif harmanlayan benzersiz oyun ile bir aksiyon macera dedektif tabanlı bir oyundur. Bu yazıda Sherlock Holmes Şeytan’ın Kızı’nı nasıl indirip yükleyeceğinizi öğrenin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

Sherlock Holmes: Şeytan’ın Kızı, sinir ve zekanızın sınırlarını test edecek olağanüstü bir deneyim için araştırmayı, eylemi ve keşfi harmanlayan eşsiz bir oyun ile harika bir macera. Büyük çarpıcı dedektif olarak oynarken Londra’nın ve insan ruhunun en karanlık köşelerindeki kötülüğü takip edin, son çarpıcı vahiylere yol açan bir entrika ağını çözersiniz. Sherlock Holmes olarak oynayın ve macera boyunca ilerlemek için olağanüstü yeteneklerini kullanın.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter dedektiflerden ilham alan  dizinin sekizinci oyunudur ve  Holmes ile Watson’ı kurnazlık ve sabır gerektiren başka bir gizeme  sokar . Genel olarak,   bulmacaları yeni şekillerde çözmenin yanı sıra kendiniz için ipuçlarını araştıran derin bir macera oyunudur. Frogware’in serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, bu  oyunun benzersiz bir karışımı var,  bu da değirmen koşusu oyunlarından biraz farklı bir şey yaşamanız anlamına geliyor.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter 2016 yılında Frogwares tarafından geliştirilen ve Bigben Interactive, PlayStation 4 ve Xbox One tarafından yayınlanan Sherlock Holmes serisindeki bir macera gizemi video oyunudur. Oyun suç mahallerini keşfetmeyi ve ipuçlarını incelemeyi içerir. Keşfedildikten sonra, bilgi parçalarının birbirine bağlanmasını içeren ve farklı kesintiler için olasılıklara yol açan bir oyun-oyun mekaniği olan “kesinti tahtasına” ipuçları eklenir. Kesintiler birbirine bağlandıktan sonra, oyuncu aklın sarayı denilen oyuncunun hafızasında bir kesinti ağacına sahip olacaktır. Oyuncuların ipuçlarını nasıl yorumladığına bağlı olarak, farklı sonuçlara varırlar. Böylece, oyuncu suçluyu bulmada başarısız olabilir veya başarılı olabilir.

Sherlock Holmes Şeytan'ın Kızı Indir

Dedektifleri İzlemek

Serbest dolaşım araştırmalarının araştırma, eylem ve unsurlarını bir araya getiren Sherlock Holmes: Şeytan’ın Kızı, olağanüstü  viseral bir deneyim yaşatıyor . Nihayetinde, bu tür bir oyun, oyuncuların zihinlerini büyüleyen bir arsa çizgisine dayanır ve bu durumda hayal kırıklığı yoktur. Holmes serisinin inceleme oyunlarının bu sürümü, tüm oyuncuların tümdengelimli akıl yürütme ve sinirleri açısından sınırlarını test edecektir. Oyun, Sir Arthur Conan Doyle’un orijinal romanları kadar atmosfer dolu, ürkütücü bir tasvir Londra’da tüm zamanların en ünlü dedektifi olarak rolünüzü oynamanıza izin veriyor. Ancak, bu  çok sofistike bir video oyunu, şüphesiz, Edwardian ayarına rağmen kahramanın daha yeni ekran uyarlamalarının standartlarını karşılıyor.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...