Shadow Defender Indir

5/5 - (1 vote)

Shadow Defender Indir

Shadow Defender, Windows işletim sistemleri için kullanımı kolay en iyi PC / dizüstü bilgisayar güvenliği ve gizlilik koruma aracıdır. PC’nizde / dizüstü bilgisayarınızda istenmeyen veya kötü niyetli değişikliklerin yapılmasını önlemek için mükemmel bir yol sağlar. Shadow Defender ile sistemi Gölge Modu adı verilen sanal bir ortamda çalıştırabilirsiniz. Ve tüm saldırılar gerçek ortamda değil sanal ortamda gerçekleşecek. Saldırılar olursa, yapmanız gereken tek şey sisteminizi yeniden başlatmaktır. Yeniden başlattıktan sonra, sisteminiz hiçbir şey olmamış gibi orijinal durumuna geri yüklenecektir. Ve bu arada, seçilen herhangi bir dosya ve klasörü gerçek ortama kaydedebilirsiniz.

Shadow Defender, bilgisayarınızı siz farkında olmadan sisteminizi etkileyebilecek şüpheli dosyalardan koruyan bir güvenlik aracıdır. Bu araç, bilgisayarınızdakiyle aynı sanal bir sistem içerdiğinden, bilgisayarınızı etkilemeden değişiklikler yapabilir. Sabit sürücünüzü riske atmadan programları deneyebilir ve şüpheli dosyaları indirebilirsiniz.

Ayrıca, bilgisayarınızı yeniden başlatmak önceki ayarları geri yükleyeceği ve virüslerin neden olduğu hasar dahil, yapılan tüm değişiklikleri sileceği için bilgisayarınızdaki virüsler için endişelenmenize gerek kalmayacaktır.Uygulamanın Gölge Modu, bilgisayarınızın gereksiz dosyalarla dolmaması için tüm değişiklikleri sanal sisteme yönlendirir. Bilgisayarınızı yeni kadar iyi tutar, bu da güvenilir olmayan dosyaları indirmeyi seviyorsanız harika bir şeydir. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda her şeyi kaybetmemek için Shadow Defender, gerçek sisteminizde kalıcı değişiklikler olarak kalacak belirli dosyaları seçmenize izin verir. Daha sonra diğer tüm virüslü veya istenmeyen dosyaları silecektir.

Bilgisayar olduğu kadar çok bilgisayar güvenlik programı var ve bazen onları birbirinden ayırmak zor. Shadow Defender, orijinal bir yaklaşım benimsemeye karar vermiş bir uygulamadır – bilgisayarınızda sanal bir alan oluşturur (Gölge Modu) ve ardından herhangi bir sistem değişikliğini ona yönlendirir, böylece herhangi bir kötü amaçlı etkinlik gerçek sisteminize dokunulmaz. Kötü bir şey olursa, sisteminizi orijinal, hasarsız durumda bırakarak yeniden başlatmanız yeterlidir.

 

Shadow Defender Indir

Shadow Defender arayüzü, bilgisayarı Gölge Moduna sokmak için bir alan, belirli dosya veya klasörleri dışlamak için bir alan ve bir yapılandırma bölgesi ile basit bir arayüzdür. Ayrıca Commit Now adında bir seçenek de vardır, ancak Shadow Defender kullanım kılavuzunu okuduktan sonra bile bunun tam olarak ne yaptığı biraz belirsizdir! Yapılandırma seçenekleri Yönetim altında bulunabilir ve oldukça basittir – bir şifre ayarlayabilir, içerik menüsü özelliklerini ve bir tepsi simgesini etkinleştirebilirsiniz, ancak bu hemen hemen hepsi bu kadar.

Bazı eylemlerin etkileri neredeyse geri döndürülemez. Yanlış verileri silmek veya hatalı bir yazılım yüklemek gibi basit bir hata ciddi sonuçlar doğurabilir. Windows’u yeniden yüklemenin iyi bir alternatifi, bir yedek imaj oluşturmak ve gerektiğinde geri yüklemektir. Daha iyi bir alternatif, herhangi bir kalıcı değişikliği önlemek için Shadow Defender kullanmaktır. Sanal bir ortam oluşturarak bir disk bölümünü “dondurur”. Verilerinizi veya ayarlarınızı bu bölüme yazmak yerine, bilgisayarınızı bir sonraki yeniden başlattığınızda atılacak olan sanal alana yazacaksınız. Bir oyundaki ilerlemenizi kaydetmek gibidir. Bir şeyler ters giderse, onu yeniden başlatın ve her şey bölümü dondurduğunuzdaki gibi olacaktır.

Kurulum paketi yalnızca bir Mb büyüklüğündedir, bu nedenle birkaç saniye içinde indirebilir ve aynı hızda kurabilirsiniz. Uygulamayı başlatmadan önce bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir. Bunu yaptığınızda, Shadow Defender hazır olacak. Çok fazla kaynak gerektirmez ve çeşitli Windows platformları ile uyumludur.

Her disk bölümünün durumu Sistem Durumu sayfasında görüntülenir. Boş ve kullanılan alan, bir pasta grafikle ve sayısal olarak gösterilmiştir. Ayrıca gerçek boş alan, yazılım tarafından ne kadar alan kullanıldığı ve bir bölümün gölge modunda olup olmadığı hakkında bilgi de bulacaksınız. Bu mod, bölümlerinizin bir listesini bulacağınız arayüzün ikinci bölümünde etkinleştirilebilir. Bir veya daha fazla sürücü seçtikten sonra, listenin altındaki bir düğmeye tıklamanız gerekir; bölüm gölge modunda olacaktır.

Gölge modunda bir bölümdeki her şeyi kopyalayabilirsiniz. Windows bölümü ise, istediğiniz herhangi bir ayarı yapabilir veya herhangi bir şeyi silebilirsiniz. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra, bu bölümdeki her şey (ayarlar dahil), gölge modunun etkinleştirildiği andaki durumuna geri yüklenir.

Gölge modunu etkinleştirdiğiniz şekilde devre dışı bırakabilirsiniz. Bir bölümü seçip uygun düğmeye tıkladıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir. Diğer benzer programlarla, korumalı bir bölüme bir şey kopyalarken makineyi iki kez yeniden başlatmanız gerekir. Korumayı devre dışı bırakmak ve tekrar etkinleştirmek için bir kez. Shadow Defender, bir istisna listesine klasörler eklemenizi sağlar. Bu şekilde, korumalı olsa bile bir bölüme yeni veriler ekleyebilirsiniz. Tam tersini de yapabilirsiniz. Arayüzde farklı bir listeye ekleyerek tek tek klasörler için gölge modunu etkinleştirebilirsiniz.

Özellikler:

– Tüm virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları engelleyin.
– İnternette güvenli bir şekilde gezinin ve istenmeyen izleri kaldırın.
– Gizliliğinizi koruyun.
– Sistemin kapalı kalma süresini ve bakım maliyetlerini ortadan kaldırın.
– Sisteminizi ilk durumuna kurtarmak için yeniden başlatın.

Artıları

  • Çok hafiftir ve hızlı başlatma sağlar.
  • Gölge Moduna hiçbir şey giremez.

Eksileri

  • Sadece dizinlerin bir listesini yapacak kadar uzmansanız faydalıdır.
  • İndirilen dosyaları aktarırken çok sabırlı olmanız gerekecek.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...