serious sam 2 torrent

Serious Sam Torrent

5/5 - (1 vote)

Serious Sam Indir

Oyunun karakteristik bir özelliği, eğer daha az çekici olmayan tuhaf ve biraz kaba bir mizahtır. Ciddi Sam 2 Bedava İndir. Mizah, kahramanın esprili kopyalarından sayısız sırlara ve geliştiricilerin gizli “Paskalya yumurtalarına” kadar her yerde yerini bulur.
Oyuncu, yabancı uygarlığa ve lideri Mental’a ait yeni düşmanlarla karşılaşacak. Bu oyunun ayırt edici bir özelliği ve bu franchise’ın geri kalanı, hem insansı yaratıklar hem de dev canavarlar bulunan çok daha fazla sayıda düşmana sahip görkemli savaşlar. çok çaba.

ciddi sam 2 torrent
Onlarla yapılan savaşlarda, Dik Sam’e önemli bir cephanelik yardım ediyor – sıradan bir ordu bıçağından bir miniguna, bir roketatara ve maça ateş eden bir topa kadar bir düzine ateşli silah ve soğuk çeliğe sahip. Silah seti, her oyuncuya kendi geçiş tarzını garanti edecek kadar çeşitlidir.

Ciddi Sam 2, 2005’in en iyi atıcıdır ve eskiden sadece kendilerine güvenen adamı anlatır. Ama aksi halde, Mental liderliğindeki bir uzaylı ordusu insanlığı yok ederse? Bununla birlikte, ciddi Sam, tarihin gidişatını değiştirme yeteneğine sahiptir. Bununla birlikte, görevini yerine getirmek için bu bölümde, kahraman zamanla seyahat edecek, ancak aksine, daha az ilginç bir rota olacak, çünkü şimdi eylem diğer gezegenlerde ortaya çıkacak. Amaç “Güç Madalyonu” öğeleri bulmak ve birleştirmektir. Efsaneye göre, bu eser bir Zihinsel ölümlü yapabilirsiniz …

İkonik Serious Sam, ticari markasını acımasız yoğunluğunu klasik Serious Sam: First and Second Encounters’ın bu daha büyük, daha cesur, daha renkli devamı için getiriyor! Ciddi Sam, düşmanları dolaşan ezici zaman ordularına karşı her seferinde bir kurşunla kurtarılmakla görevlendirilen Ciddi Sam, Mental ve aşağılık ordularını yıkmak için kalın ormanlar, bulanık bataklıklar, donmuş tundra ve fütüristik şehirlerde savaşmalıdır. Ciddi Sam 2, dünyadaki birinci şahıs nişancı hayranlarının kalbine bir adrenalin vuruşudur. Bu ciddi!

ciddi sam 2 torrent

Ana Özellikler:

Çılgın Arcade Tarzı Aksiyon – Tetiği basılı tutun ve Sam’i her açıdan ve her köşeden takip eden, hiç bitmeyen tuhaf düşmanlara israf edin.
Korkunç Düşman Yaratıklar – Bomba yapan palyaçolardan ve kurnaz gergedanlardan zombi borsacılarına ve ikonik kafalı kamikazlara kadar 45 çirkin düşmana ve 7 korkutucu patrona karşı silah alın!
Muhteşem Ortamlar – 7 eşsiz ortama yayılmış 40’tan fazla güzel, geniş seviyede savaşın ve ilginç yerli kabilelerin desteğini kazanın.
Yıkıcı Silahlar –Sam’in av tüfeği, minigun, roketatar ve topla klasik cephaneliğini serbest bırakın veya Klodovik gibi yeni silahlarla kareyi atın. Ayrıca, ilk kez, yaklaşmakta olan bir canavar kalabalığına ve kötü adamların patlamasına ne kadar el bombası atmak için alternatif ateş düğmesini kullanın!
Güçlü Kuleler ve Çılgın Araçlar – Acımasız düşman ordularını yok etmek ve vahşi, monte edilebilir hayvanların ve yoğun, ölümcül araçların üstünde kalp atma eylemine girmek için güçlü kuleler kullanın.
Yararlı Yerli NPC’ler – Tek kişilik kampanyada ek bir işbirlikçi oyun hissi yaşamak için ortamlarda yaşayan farklı ırklarla tanışın ve hatta düşmanlara karşı yan yana savaşın.
Eşli ve Ölüm Maçı Kaos – Çevrimiçi 16 oyuncu ile Mental’ın kalabalığına karşı savaşa gidin ve 45 kargaşa seviyesinden geçen her şeyi yok edin ya da gauntlet’i düşürün ve acımasız Ölüm Maçı’nda yüzleşin.

ciddi sam 2 torrent

Serious Sam 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Serious Sam 2 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Şifre istenirse,
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir.
 3. Serious Sam 2 indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın.
 4. Görüntü dosyasını bağlayın ve oyun kurulumunu çalıştırın. Bir anahtar istendiğinde, bunlardan birini kullanın:
  6932-4876-2560-9ee5
  3eca-1f8e-7298-991d
  4118-605c-0d4a-e753
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

  Serious Sam 2 Sistem Gereksinimleri

  En az:

  • İşletim Sistemi:  Windows XP
  • İşlemci:  1.5 GHz Athlon XP veya Pentium M veya 2 Ghz Pentium 4
  • Rastgele  erişimli hafıza: 256 MB RAM
  • Grafikler:  DirectX 8.0 / 8.1 uyumlu veya düşük kaliteli DirectX 9 3D hızlandırıcı (nVidia GeForce3 ve 4 serisi (MX değil), GeForceFX 5200 – 5700 serisi, ATI Radeon 8500 – 9200 ve X300 serisi, S3 DeltaChrome veya XGI Volari)
  • Depolama:  3 GB HD alanı

  Önerilen:

  • İşletim Sistemi:  Windows XP
  • İşlemci:  2 GHz Athlon64 veya 3 GHz Pentium 4
  • Bellek:  1 GB RAM
  • Ekran Kartı:  DirectX 9.0 ileri teknoloji 3D hızlandırıcı (nVidia GeForce6 6800 ve 7800 serisi, ATI Radeon X800 ve X850 serisi)
  • Depolama:  3 GB HD alanı

Leave a Reply