Serious Sam 3 Torrent Indir

4.5/5 - (2 votes)

Serious Sam 3

Konu, Sam’in geçmişe gönderildiği ilk bölümün başında anlatılan olaylardan önce olan hikayeyi anlatıyor. Ciddi Sam 3 BFE Bedava İndir. Eski yaratık Zihinsel sayısız ordusu ile Dünya’yı köleleştirecek. Ana karakter, Alfa ekibinin askerleri ile birlikte planlarını mahvetmeye kararlı.

Serious Sam 3 Torrent İndir
Oynanış önceki bölümlerle aynı desene sahip. Sam, mümkün olan tüm silahları kullanarak devasa açık alanlardaki düşmanlara karşı savaşır.
Oyunda yeni bir özellik var: Bire bir dövüş yapabilir ve rakibin saldırılarını atlatabilirsiniz. Kanlı ölümle yakın dövüşte bir rakip öldürülebilir. Böylece iskeleti öldüren Sam kafasını söküp düşmanlara fırlatır. Bu eylemin farklı varyantları vardır – kahramanı kalbi veya gözü yırtabilir. Bu versiyonda ana karakter hızlanabilir, ancak bunu yaparken ateş edemez.

Serious Sam 3: BFE torrent bilgisayarını ücretsiz indirin. Ciddi Sam 3 BFE – Serinin önceki bölümlerindeki olayların özünü öğrenmek için tekrar fethine gideceğiniz aksiyon türünde uzun zamandır beklenen oyunun üçüncü kısmı. Siz yine ilk bölümde olduğu gibi, yine güçlü, kurnazlık ve rakiplerin cesareti dolu ordularıyla savaşacağınız eski Mısır’ın çarpıcı genişliklerine gitmeniz gerekiyor. Hemen, oyun projesine dayanan yeni motor sayesinde grafiksel yönün iyileştiğine dikkat edilmelidir. Evrende sizi çevreleyen tüm güzelliğin tadını çıkarabilecek ve geliştiriciler için hazırlanan gerçekçi atmosfere dalabileceksiniz. Bu atmosfer beklenmedik olaylarla, sırlarla doludur ve karanlık bir gizem örtüsü ile kaplıdır. Gizemleri çözmek için, onlarla ilişkili hiyerogliflerin sırlarına özel bir yaklaşım bulmanız gerekir. Her seviye çok sayıda gizli oda içerecek ve askeri Arsenal’i yenileyebileceğinizi, faydalı eşyalar bulabileceğiniz ve sağlık kitleri sağlayabileceğinizi ortaya çıkaracak. Dövüş acımasız olacak, bu yüzden her biri için nasıl hazırlanacak, rakip tarafından devrilmeyecek .. Bu sayfada PC’de Serious Sam 3: BFE torrent oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Serious Sam 3 Torrent İndir

Ciddi Sam 3: BFE, birinci şahıs görüşüne sahip atıcıların altın çağına muhteşem bir dönüş, erkekler erkekken, barınaklar korkaklar içindi ve tetiği çekerken büyük patlamalar eşlik etti. Orijinal indie hissi Ciddi Sam: İlk Karşılaşma’nın bir öncüsü olarak, Ciddi Sam 3’teki olaylar, Dünya’nın son savaşında yabancı yaratıkların ve Mental paralı askerlerinin lejyonlarına karşı meydana gelir. 22. yüzyılda eski medeniyetin çökmekte olan tapınaklarının ve Mısır’ın çökmekte olan şehirlerinin arka planına karşı, Serious Sam 3 klasik kesintisiz bir nişancı ve modern oyunun özelliklerini birleştiriyor.

Serious Sam 3: BFE, Hırvatistan merkezli indie geliştirme stüdyosu Croteam tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Serideki önceki başlıklar gibi, Serious Sam 3: BFE, geniş açık ortamlarda birçok düşman ordusuna karşı savaşmayı içeriyor. Bununla birlikte, Serious Sam 3 öncekilerden daha fazla kapalı ortama sahiptir, özellikle erken seviyelerde. Ayrıca oyuncuya uzaktan saldırabilecek çok sayıda düşman var. Oyuncu bir minigun, roketatar, saldırı tüfeği ve top da dahil olmak üzere sınırsız sayıda silah taşıyabilir. Toplam 13 silah var. 5 tanesinin manuel yüklemesi var. İlk oyun, bıçak ve motorlu testere ait imza yakın dövüş silahları, üç saldırı modu (dikey vuruş, 180 dönüş ve 360 ​​dönüş) ile bir balyozla değiştirildi.

Serious Sam 3 Torrent İndir

Serious Sam 3: BFE Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Serious Sam 3: BFE için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Serious Sam 3: BFE indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Serious Sam 3: BFE Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP 32-bit (service pack 2 veya 3 ile)
 • İşlemci:  Intel veya AMD’den 2.0 GHz’de çift çekirdekli
 • Bellek:  1 GB RAM
 • Ekran  Kartı : nVidia GeForce 7800/7900/8600 serisi, ATI / AMD Radeon HD2600 / 3600 veya 1800 / X1900 serisi
 • Depolama:  4GB boş sabit disk alanı

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit
 • İşlemci:  3.0 GHz’de Intel (i5 / i7 serisi) veya AMD’den (Phenom II) dört çekirdekli
 • Rastgele erişimli hafıza: 4GB
 • Ekran  Kartı : nVidia GeForce 480/580 GTX, ATI / AMD Radeon HD 5870/6970
 • Depolama:  4GB boş sabit disk alanı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...