Serious Sam 2 Indir

Serious Sam 2 Indir

İkonik Serious Sam, markasının amansız yoğunluğunu, klasik Serious Sam: First and Second Encounters’ın bu daha büyük, daha cesur, daha renkli devamına getiriyor! Zaman yolculuğuna çıkan ezici düşman ordularına karşı evreni her seferinde bir kurşun kurtarmakla görevlendirilen Ciddi Sam, Mental’ı ve aşağılık ordularını devirmek için kalın ormanlarda, karanlık bataklıklarda, donmuş tundralarda ve fütüristik şehirlerde savaşmak zorundadır. Serious Sam 2, dünyanın dört bir yanındaki birinci şahıs nişancı hayranlarının kalbine bir adrenalin atışıdır. Bu ciddi!

Serious Sam 2  ,  piyasada epeyce yılı olan bir bilim kurgu nişancı oyunudur , ancak henüz sunulacak bol miktarda eğlenceye sahiptir. Serious Sam’in devamı: The First Encounter ve Serious Sam: The Second Encounter, 2005’te yayınlandı ve sizi çok huysuz bir dünya dışı efendi olan “Mental” saldırısına karşı insanlığı bir kez daha savunmaya davet ediyor.

Croteam’in serisine aşina iseniz, bunu zaten biliyorsunuzdur, ancak Serious Sam, geliştiricinin Doğu Avrupalı ​​zihninin en derin girintilerinden taranmış düzinelerce çılgın düşmanı bir araya getirmesi ve onları dalga dalga size doğru sallamasıyla ünlüdür. Aptal? Oh evet. Ancak güçlü bir mini tabanca ve korsan topu gibi büyük ve güçlü silahlarla donanmışsanız – o zaman iyi bir fizik sistemi, yıkılabilir manzara, ultra gore-splatter ve gözbebeklerini yakan teknik renkli patlamalar ekleyin – kanlı bir eğlenceye dönüşür çok.

Madalyon Adam

Hikaye – bu haliyle – Sam’in galakside gizemli bir madalyonun parçalarını takip etmesini sağlıyor ve bu, ona ana gezegeni Sirius’ta düşmanı Mental’ı yenme gücü veriyor. Toplam yedi dünya ve 24 seviye ile yoğun bataklık, fütüristik şehir manzaraları ve cehennem gibi yeraltı dünyalarında neşeli yolunuzu roket, el bombası ve bombalayın. Ama endişelenme, yalnız değilsin – sana yardım etmek için sağlık gibi yararlı şeyler sunan çeşitli yerli NPC kabileleri var.

M’Digbo’nun tropikal orman dünyasında erken bir seviyeye atlayarak, dev robotik örümcekler ve oldukça büyük bir albino Cyclops dahil olmak üzere çeşitli yaratıklara anında makineli tüfek ölümü vermeye hemen başladım. Her ölü düşman tatmin edici bir çıtırtıyla ikiye ayrılır; yakındaki ağaçlar çatlarken, yaprakları her yöne savrulurken bacakları, kafaları ve makine parçalarını kırmızı yapışkan bir yağmurla sarmallar. İncelik pencereden çıktı, caddeden aşağı, en yakın havalimanına giden bir taksiye bindi ve Belçika’ya uçtu – bu hızlı, öfkeli, içgüdüsel bir şey ve bir seferde ekranda 50’den fazla düşman var.

Cadılar Birası

Kısa süre sonra gezegenin farklı bir bölgesine giriyorum – devasa mantarlar ve diğer aşırı büyüklükteki flora ve faunalarla dolu, süpürge sopalarına zıplayan cadıların gevezelik ettiği renkli bir Devler Ülkesi olayı. Bir silah değişikliği (yukarıdaki otomatik av tüfeği – bkz. Ciddi Silahlar) ve bir dizi ölümcül mermi, parlak bir kıvılcım girdabında patlarken cılız cronların yüzlerindeki gülümsemeyi siliyor. Sam, cephaneliğinin yanı sıra artık sabit kulelere tırmanabilir ve bunları kullanabilir. Ek olarak, yeni güçlendiriciler ona süper güç gibi ekstra yetenekler verir, düşmanlara devasa nesneler fırlatmak için iyidir.

Her zaman Sam oyunlarının bir özelliği olan büyük patronlar da bir intikamla geri döndüler ve şimdiye kadar yaratılmış en büyük oyun içi düşmanlar olma sözü veriyorlar. Bunu doğrulayamayız – şu anda çoğu gizli tutuluyor – ancak görünen herkesi dövecek olan Kwongo adında King Kong tarzı bir maymunu öğrendik  . Ya da onlara devasa pislikler atabilirsin. Her iki durumda da oldukça tüyler ürpertici.

Serious Sam 2 Indir

Sırada, Magnor ve Hong-Pong gezegeni var (evet, doğru okudunuz) – ahşap mimariden size jilet gibi keskin shurikens fırlatan büyük zombi ninjalara kadar doğu tadı olan bir şehir. Burada, Serious Sam 2’deki bulmacaların tadına bakıyorum, dürüst olmak gerekirse, elektrik mağazası çalışanlarının en beyin ölümüne bile gerçekten vergi vermeyecek, basitçe blok hareket ettirme ve kaldıraç çekmekten ibaret. Yine de, aksiyon bulanık bir şekilde devam ediyor, Mental’ın köleleri saldırmak için dışarı çıkıyor ve şimdi helikopterler ve patateslerinizi ezmeye çalışan büyük metal toplar dahil.

Zorluk arttıkça Croteam, Sam’in üçüncü şahıslarda kontrol ettiği, hızlı ateş eden lazerlere sahip bir gezinme bisikleti sunar. Sörf tahtası ve uzaylı gemisi de dahil olmak üzere ondan fazla araç öne çıkacak, ancak aynı zamanda çok sayıda hayvanın ve fantastik canavarın sırtında binme ve savaşma fırsatınız da var.

Çizgi Film Şiddeti

Son olarak, Sam ve ben , ‘Live Bacons’ gibi tuhaf reklamlar gösteren dev renkli ekranlara sahip Deus Ex / Blade Runner’dan ilham alan neon geleceğin şehri Siriusopolis’e iniyoruz – belki de anlamamız gereken bir Hırvat şakası. Bunu, tırtıl yollarındaki iblisler, yüzen casus bölmeleri, yağmacı iskeletler ve sadece yeşil kürecikleri fışkırtan bacaklarda büyük pembe küreler olarak tanımlanabilenler de dahil olmak üzere çok renkli düşmanların saykodelik bir saldırısı takip ediyor. Bu aşırı şiddet içeren bir Fantasia.

Acımasız olmak gerekirse, Serious Sam 2 dünyayı değiştirmeyecek. Gibi ustaca bilimkurgu hikayesinin içine çekilecek beklemeyin  Half-Life 2  tür içinde göründüğünü olarak veya bir rahatsız edici, korkutucu psikolojik gerilim içine atılmış  FEAR . Bununla birlikte, orijinal dizinin çekiciliği, aptallığı ve coşkulu eğlencesi hala çok canlı ve eğer bu oyun testi geçecek bir şeyse tekmeliyor. Sadece birkaç ay içinde, bu son saçma sapan nişancı oyununun bir Ağrı kesici mi  (iyi) yoksa  Will Rock  (çok, çok kötü) olduğunu keşfedeceğiz  .

Ana Özellikler:

 • Çılgın Arcade Tarzı Aksiyon – Tetiği basılı tutun ve Sam’i her açıdan ve her köşeden takip eden tuhaf düşmanların bitmek bilmeyen saldırısını boşa harcayın.
 • Korkunç Düşman Yaratıklar – Bomba atan palyaçolardan ve rüzgarlı gergedanlardan zombi borsacılara ve ikonik kafası kesilmiş kamikazlara kadar 45 çirkin düşmana ve 7 korkutucu patrona karşı silahlanın!
 • Muhteşem Ortamlar – 7 benzersiz ortama yayılmış 40’tan fazla güzel, geniş seviyede savaşın ve ilginç yerli kabilelerin desteğini kazanın.
 • Yıkıcı Silahlar – Av tüfeği, minigun, roketatar ve topla Sam’in klasik cephaneliğini serbest bırakın veya Klodovik gibi yeni silahlarla meydan okuyun. Ayrıca, şimdiye kadar ilk kez, yaklaşmakta olan bir canavar kalabalığına bir el bombası atmak için alternatif ateş düğmesini kullanın ve kötü adamlar neyi patlatır!
 • Güçlü Taretler ve Çılgın Araçlar – Acımasız düşman ordularını yok etmek için güçlü kuleler kullanın ve vahşi, binilebilir hayvanlar ve yoğun, ölüm saçan araçların üzerinde yürekleri çarpan aksiyona katılın.
 • Faydalı Yerli NPC’ler – Tek oyunculu harekatta ek bir işbirlikçi oyun hissi yaşamak için farklı ortamlarda yaşayan ırklarla tanışın ve hatta düşmanlara karşı yan yana savaşın.
 • Co-Op ve Deathmatch Chaos – Çevrimiçi 16 oyuncuya kadar Mental’ın sürüsüne karşı savaşa girin ve 45 seviyeli kargaşada hareket eden her şeyi yok edin veya eldivenleri bırakıp acımasız Ölüm Maçında yüzleşin.

Serious Sam 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Serious Sam 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Serious.Sam.2.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
 4. Serious Sam 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 1.5 GHz Athlon XP veya Pentium M veya 2 Ghz Pentium 4
 • Bellek: 256 MB RAM
 • Grafikler: DirectX 8.0 / 8.1 uyumlu veya düşük kaliteli DirectX 9 3D hızlandırıcı (NVIDIA GeForce3 ve 4 serisi (MX değil), GeForceFX 5200 ila 5700 serisi, ATI Radeon 8500 ila 9200 ve X300 serisi, S3 DeltaChrome veya XGI Volari)
 • DirectX®: 8.0
 • Sabit Disk: 3 GB HD alanı
 • Ses: DirectSound uyumlu herhangi bir ses kartı
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply