Serious Sam 1 Indir

Serious Sam 1 Indir

Serious Sam 1

21. Yüzyılın şafağı ve Dünya, bahsetmeye değer tek keşif türünü yapıyor: şaşırtıcı tür. Dünyaya ev diyen ilk insanlar insanlar değil gibi görünüyor. Diğer dünya sakinleri uzun zaman önce öldü, ancak kuma gömülü birçok tekno güzellik bıraktı.

2104’e doğru hızlıca ilerleyin ve birdenbire Earth, Evrensel süper güçten sandbox wimp’e geçerek, Alpha Centauri’den kıçlarımızı Ana Dünya’ya kadar tekmeleyen tek boyutlu kötü adamlarla geçiyor.

Dünya Liderleri zihinleri bir toplantı ve savaş gazisi Sam “Ciddi” Taş geri Dünya’nın yeni ve ilginç teknoloji için uzun zamandır unutulmuş yarış yağma Antik Mısır’a geri göndermeye karar verir. Tabii ki bu yarış tam olarak kabul edilemez …

Oynanış, Kontroller, Arayüz

Ciddi Sam, First Person Shooter’ların çoğu gibi oynuyor, sadece çok daha hızlı. Mükemmel varsayılan kontroller, en anal oyuncular dışında herkes için klavye ve fare kurulumuyla uğraşmayı gereksiz kılar. Ve iyi bir şey, çünkü oyunun size en başından beri attığı tuhaf yaratıkların orduları tarafından boğulmadan atışınızı mükemmelleştirmek için çok zamanınız olmayacak. Tuhaf mı dedim? Şey, garip – ya da tek bir kelime, gerçekten – Ciddi Sam’deki şey paketlerinde bulabileceğiniz gerçekten rahatsız edici yaratıkları yakalayamaz  . Mutant akrepleri dolduran zincir silahından büyük ağızlı boynuzlu kurbağalara,  Ciddi Sam yaratıklar bir atıcıda bulabileceğiniz en tuhaf menagerie için pastayı alırlar. Demek istediğim bu oyunda bir tane değil, iki tane değil, sizi silahlarla, füzelerle havaya uçurmayı, hatta genel çevrenizde patlayarak üç başsız kötü adam var. Neyse ki sizin için silahlar yaratıklar kadar kötü. İkiz altı atıcıdan huşu uyandıran topa,  Serious Sam’in  sekiz silahı ciddi bir ateş gücü yumruk atıyor.

Başlangıçta oyun biraz ezici görünebilir – ilk birkaç seviye nispeten kolaydır, ancak karşılaştığınız yaratıkların odaları doldurması çok uzun sürmez. Bu arada, onlara girdiğinizde arkanızda kilitlenen odalar. Ancak  Ciddi Sam  , göründüğü kan banyosu kaç ve silah oyunu değil. Başarılı olmayı planlıyorsanız strateji çok önemlidir.

Serious Sam 1 İndirilen

Örneğin, üç düzine kleer iskeletle karşı karşıya kaldığında mini tabancayı kullanmak cephanenizden yemek yiyip sizi bir şaplak atmaya açık bırakacaktır. Şimdi fırlatıcıdan birkaç el bombası fırlatır ve aniden beklentileriniz aydınlanır. Ayrıca, daha gelişmiş seviyelerin kendinize ayak uydurmanızı gerektirdiğini göreceksiniz. Bir seviye ile çalıştırın ve tüm ekran yaratıklar içinde çalkalanacak, yürümek ve görünür gibi kötü adamlar su çulluğu ve hayatta olabilir. Karşılaşacağınız tüm yaratıklarla, bu oyunun güçlendirme, sağlık iksirleri ve cephane ile dolu olacağını düşünürsünüz, ama tekrar düşünün. Gerçek şu ki,  Ciddi Sam  sizi yaratıklarla boğacak ve sahip olduğunuz tek şey kendini yenileyen altı atıcılık zamanınız olacak. Başa çıkmak. Endişelenmeyin – beceri ve strateji bunu mümkün kılar … zar zor.

Çok

Yanınızdaki arkadaşınızla düzinelerce ürpertici sürünerek biçme konusunda tatmin edici bir şey var. Neyse ki  Serious Sam’in çok  oyunculu modları oyunun geri kalanı kadar sağlam. Çok istikrarlı bir sistemde çevrimiçi olarak kooperatif veya ölüm maçı modlarında oynayabilirsiniz. Oyun ayrıca, aynı bilgisayarda dört oyuncunun oynamasına izin veren ve gerçekten çalışan nispeten benzersiz bir bölünmüş ekran çok oyunculu seçeneğe sahiptir.

Grafik

Ciddi Sam hakkında sevdiğim bir şey  pürüzsüz kare hızı, ekranda 30-40 yaratık olabilir ve yine de akış elde edebilirsiniz ve bunun nedeni grafikler ucuz olduğu için değil – motor. Tescilli 3D motor, oyunun muazzam seviyelerini – tipik olarak görkemli piramitlere ve karmaşık iç yapılara sahip geniş açık alanlar – az çaba sarf ediyor. Oyun büyük odalara ve çöl ovalarına yoğun bir şekilde yaslanma eğilimindedir, ancak tüm bu yaratıklarda başka nerede sıkabilirsiniz? Az sayıda köyün yanı sıra, hafif açık alan tekrarını telafi etmekten daha fazlasını da geçiyorsunuz. Bu oyun, çatıdaki çukurlara kadar kötü adamlar için bir platform olarak ekrandaki her şeyi kullanıyor, pusu için keskin bir gözü açık tutmalısınız. Genel olarak grafikler biraz karikatürize olmasa da net ve iyi aydınlatılmış. Oyun’ Ciddi Sam  her şeye sahiptir.

Ses

Başsız kamikazların uzak çığlıklarını duyduğumda hala titreme yaşıyorum. Yaklaşan vahşeti seçkin ölümünüzü uyardı çünkü bir düzine ayakla alır almaz patlarlar, sizi yanlarında götürürler. Kleer iskeletlerinin kemik benzeri sesi de beni biraz korkutuyor. Yankı sesleri beni uyardığında panik yapıyorum ve kendimi havaya uçurmaya eğilimliyim. Ciddi Sam  , oynadığım ilk oyunu, sesi grafikler kadar oyunun bir parçası haline getiriyor. Dinleyeceğiniz ses ipuçlarının yanı sıra, oyun harika silah sesleri ve çok tekrarlayıcı olmamayı başaran gerçekten harika, bas bir film müziği içeriyor. Tabii ki Sam’in sevimsiz Arnold Schwarzenegger filmini anımsatan bir gömlek de var.

Ciddi Sam’in İlk Karşılaşmasının Özellikleri

 • Vahşi Gözlü Arcade Tarzı Aksiyon  – Şarj Sirian Werebull da dahil olmak üzere Mental’ın ordusunda 15’ten fazla kabus savaşçısı ile savaşın, Başsız Kamikaze ve diğer deli canavarları bağırın, son olarak çok katlı Ugh-Zan şefine meydan okuyun!
 • Farklı Ortamlar ve Sırlar  – Eski Mısır’da pandemonumu serbest bırakın. Kavgada 80’den fazla ayrıcalıklı öngörü bulun!
 • Olağanüstü Silahlar ve  Güçlendirmeler – Çift Av Tüfeği, Roketatar, Minigun ve Cannon gibi muazzam bir silah stokuyla yıkım yap!
 • Center Multiplayer  – 16 oyuncuya kadar anarşiyi kucakla!
 • Versus Multiplayer  – Gauntlet’i bırakın ve önemli yetkiyi akıl almaz Deathmatch ve Scorematch’ta uçurun!
 • Bölünmüş Ekran  – 4 oyuncuya kadar mahalle bölünmüş ekran merkezi ve modlara karşı toplayın!
 • Seviye Editörü  – Tamamen dahil Ciddi Editör ve Ciddi Modeler dikkate alarak kendi seviyelerini, MOD, yüzey ve diğer madde oluşturun!

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

 • İşletim Sistemi:  Windows 95 OSR2, Windows 98, Windows 98SE, Windows ME, Windows NT 4.0 (Service Pack 5 ile), Windows 2000, Windows XP, Windows Vista veya Windows 7 işletim sistemi
 • İşlemci:  AMD K6-3 400MHz, Pentium II veya Celeron-A 300MHz
 • Bellek:  64 MB
 • Ekran Kartı:  Tam OpenGL uyumlu 3D hızlandırıcı
 • Sabit Sürücü:  600MB boş sabit disk alanı
 • Ses:  % 100 Windows uyumlu ses kartı

ÖNERİLEN

 • İşlemci:  AMD Athlon 650MHz veya Pentium III 650MHz aralık işlemcisi
 • Bellek:  128 MB
 • Ekran  Kartı : Nvidia GeForce256 veya TNT2 ultra, PowerVR Kyro, S3 Savage2000, 3Dfx Voodoo3, ATI Rage128 pro
 • Sabit Sürücü:  700MB boş sabit disk alanı
 • Ses:  Creative Labs SoundBlaster Canlı

İlk Karşılaşma Ciddi Sam Nasıl İndirilir

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “ Ciddi Sam İlk Karşılaşma ” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Çalmanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply