sekiro shadows die twice torrent

Sekiro Shadows Die Twice Torrent

5/5 - (1 vote)

Sekiro Shadows Die Twice Indir

Sekiro: Shadows Die Twice, aksiyon ve macera içeren bir video oyunudur. FromSoftware tarafından oluşturulur ve Activision onu tanıttı. 22 Mart 2019’da piyasaya sürüldü.

sekiro gölgeleri iki kez sel ölür

Sekiro: Shadows Die Twice, bir Sengoku dönemi shinobi olan Ukonzaemon Usui’yi izleyen bir 3D video oyunudur. Bir shinobi olarak eğitildi ve daha sonra oğlan Kurt olarak bilinir. Efendisi kaçırılıp onlar tarafından saldırıya uğradığından samuray klanının intikam almak için saldırır. Birçok rakiple yenildikten sonra, oyuncu üç olası son kazanabilir. Oyun, özelleştirme ve oyun sırasında oyuncuya yardımcı olan diğer birçok öğeye sahiptir. Oyuncunun karakteri dövüş sırasında ölürse, diriliş gücü yardımıyla hayatını yerinde canlandırabilir. Bir oyuncu, düşmanlardan savaşı kazanarak Diriliş gücünü yeniden kazanabilir ve savaş ve keşifleri desteklemek için farklı araçlar kullanabilir.

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Sekiro Shadows Die Twice’i şimdi daha kolay indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Bloodborne ve Dark Souls destanlarının yaratıcısı FromSoftware’nin yeni macerasında intikam almak için kendi yolunu takip et. Kendinizi satmak Şerefinizi geri kazanın Ustalıkla öldürün.

sekiro gölgeleri iki kez sel ölür

Sekiro: Shadows Die Twice oyununda, belirli bir ölümden kurtulmuş dışlanmış bir savaşçı tarafından yapılandırılan “tek kollu bir kurt” olacaksınız. Eski ailenin varisi olan genç beyefendiyi koruma sözü verdikten sonra, aralarında acımasız Asin klanı olan birçok tehlikeli rakip yapıyorsunuz. Genç bir beyefendi yakalandığında, onu kurtarmak için tehlikeli bir yola girersiniz ve hiçbir şey onurunuzu geri kazanmanızı engellemez. 16. yüzyılın sonlarındaki Sengoku döneminde Japonya’ya bir geziye çıkın. Acımasız bir sürekli çatışma dönemiydi ve bu karanlık, çılgın dünyada yaşayan korkunç düşmanlarla karşılaşacaksınız. Rakiplerinize ölümcül protezlerin ve güçlü ninja yeteneklerinin tüm cephaneliğini getirin. Gizlice hareket et, yüksek noktalara tırman ve kanlı savaşlarda düşmanları yok et.

Sekiro: Shadows Die Twice’da ölümün eşiğinden kurtarılan rezil ve biçimsiz bir savaşçı olan “tek kollu kurt” unuz. Eski bir kan hattının soyundan olan genç bir efendiyi korumak için bağlı olan, tehlikeli Ashina klanı da dahil olmak üzere birçok kısır düşmanın hedefi haline gelirsiniz. Genç lord yakalandığında, hiçbir şey sizi ölümünü bile değil, onurunuzu geri kazanmak için tehlikeli bir arayışta durduramaz.

Karanlık ve bükülmüş bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüz yüze geldiğinizde, ölümcül bir sürekli yaşam ve ölüm çatışması dönemi olan 1500’lerin sonları Sengoku Japonya’yı keşfedin. Kanlı bir çatışmada gizli, dikey çapraz geçiş ve kafa kafaya dövüşü harmanlarken ölümcül protez araçları ve güçlü ninja yetenekleri cephaneliğini açığa çıkarın.

Yeni oyunlar ve yukarıda belirtilen stüdyo arasındaki temel fark, oyunun daha hızlı bir şekilde ilerlemesidir. Aynı DS’de (herhangi birinde) kahramanı yavaş olsaydı ve durum sadece dengesizlik rulolarıyla kurtarıldıysa, bunlardan biri neredeyse her şeyi atlattıysa, sunulan eylem / RPG’nin ana karakteri yüksek bir rakamla övünebilir çeviklik, çeviklik, hız hareketi ve iğrenç canavarlardan biriyle savaşta taktik manevraların uygulanması için çevre unsurlarını kullanma yeteneği.

sekiro gölgeleri iki kez sel ölür

Sekiro Shadows Die Twice’de ölüm maceranın sonunu işaret etmiyor. Oynatıcıyı kontrol noktasına atmaz. Bu oyunda, kahramanın ölümünden sonra dirilişinin mekaniği var. Doğal olarak, bu özelliği sürekli olarak kullanmak işe yaramayacaktır, ancak kritik bir anda, bu yetenek iyi bir hizmet sunabilir, ancak savaş başına sadece bir kez olabilir.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit | Windows 8 64 bit | Windows 10 64 bit
İşlemci:  Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7950
DirectX:  Sürüm 11
Ağ:  Geniş Bant İnternet bağlantısı
Depolama:  25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX 11 Uyumlu

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit | Windows 8 64 bit | Windows 10 64 bit
İşlemci:  Intel Core i5-2500K | AMD Ryzen 5 1400
Bellek:  8 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon RX 570
DirectX: Sürüm 11
Ağ:  Geniş Bant İnternet bağlantısı
Depolama:  25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX 11 Uyumlu

Leave a Reply