Sea Of Thieves Indir

5/5 - (1 vote)
Sea of ​​Thieves, yelken ve dövüşten keşfetmeye ve yağmaya kadar önemli bir korsan deneyimi sunuyor – korsan hayatını yaşamak ve kendi başına bir efsane olmak için ihtiyacınız olan her şey. Belirlenmiş bir rol olmadan, dünyaya ve diğer oyunculara yaklaşma özgürlüğüne sahip olursunuz.
İster grup olarak seyahat ediyor olun, ister yalnız yelken açıyor olun, bu paylaşılan dünya macerasında diğer mürettebatlarla karşılaşmak zorundasınız – ama bunlar arkadaş mı yoksa düşman mı olacak ve nasıl cevap vereceksiniz?

Sea of ​​Thieves, bir kooperatif çok oyunculu korsan simülatörüdür. Pratik olarak, bu, hafif RPG unsurlarına, geminin farklı bölümlerini çalıştıran farklı mürettebat üyelerini içeren güçlü kooperatif unsurlarına ve yağma ve içki içmek için çok fazla hazineye sahip olduğu anlamına gelir. Oyunun, diğer oyuncu korsan ekiplerinin ve NPC’lerin birbirinizi havaya uçurmak, tüfeklerle birbirlerini hedeflemek ve hazineyi çıkarmak için yarışacakları ortak bir dünya var. Diğer oyuncularla bir takım olarak koordine etmek, Sea of ​​Thieves oyununu tanımlar ve çalıştığında canlandırıcıdır. Tehlike arayışındaki geniş açık dünyayı keşfederek denizde kaybolan efsaneler. Ama dikkat et, tehlike seni de bulabilir.

Hırsızlar Denizi İndir

Denizlerde ustalaşın ve bir korsan rolünü üstlenirken yükselen gelgitleri fethedin. Zenginlik arayışınız oyunun birincil oyun modu, macera modunda gizlenir. Okyanus içindeki gizemleri keşfederken, savaşırken, yağmalarken ve karşılaşırken dünya parmaklarınızın ucunda.

Mürettebatınızı toplayın ve yelken açın. Rakip gemiler arasındaki rastgele savaşlar arasındaki karşılaşmaya dayalı olayları ve hikayeye dayalı içeriği keşfedin. Bir takım olarak düşmanlarınızı yok edin ve onların kötü kazanımlarını yağmalayın. Bir korsan efsanesi olmak için ticaret şirketlerinin saflarında yükselin. Mürettebatınızla ünvanı kazanmak kolay olmayacak çünkü yapılacak çok iş var.

Karakter özelleştirme menüsünde kara adamı kıyafetlerini atın, gerçek bir korsan gibi giyin. Oyunu oynarken cüretkar trikoların, ateşli dövmelerin veya zarif kancaların kilidini açın. Oyun içi mağazadan özelleştirilmiş seçenekler satın alın.

Tehlike arayışındaki geniş açık dünyayı keşfederek denizde kaybedilen efsanelerle karşılaşın. Ama dikkat et, tehlike seni de bulabilir. Gizli kalelerde iskelet korsanları ordularıyla savaşın, iskelet mürettebatıyla birlikte gönderin veya Kraken’i ele geçirin. Bununla birlikte, karşılaşacağınız tüm karşılaşmalardan en korkutucu oyuncularınızdır, ufuktaki gemileri ganimetinizi kurtarabilir veya bir top mermisi voleybolu sunabilir.

Geniş Açık Dünya

Bozulmamış adalar, batık gemiler ve gizemli eserler ile dolu geniş bir açık dünyayı keşfedin. Kayıp hazineyi avlamak, lanetli İskelet Kaptanları aramak veya Ticaret Şirketleri için değerli kargo toplamak için görevler üstlenin. Avlanmaya ve balık tutmaya gidin veya yüzlerce isteğe bağlı hedef ve yan görev arasından seçim yapın.

Unutulmaz hikayeler

Sea of ​​Thieves’in hikayeye dayalı bir kampanyayı benzersiz bir şekilde ele geçirmesini deneyimlemek için Tall Tales ile oynayın. İki destansı hikaye boyunca oynamak için 11 masal ile, bu sürükleyici ve sinematik görevler yaklaşık 30 saat nihai korsan fantezi sağlar.

Efsane Olun

Korsan Efsanesi olma yolculuğunuzda yağma toplayacak, itibar kazanacak ve kazanılan ödüllerle benzersiz bir kişisel stil tanımlayacaksınız. Maceracı. Explorer. Fatih. Efsanen ne olacak?

Her Zaman Büyüyen Bir Oyun

Beş büyük genişletme ve neredeyse bir yıllık aylık güncelleme ile Sea of ​​Thieves, sürekli büyüyen ve gelişen hizmet tabanlı bir oyundur. Hangi yeni içeriğin eklendiğini görmek için her ay tekrar kontrol edin.

gözden geçirmek

Nadiren başlangıçta harika bir başlık gibi görünen şeyleri teslim etti, ancak daha yakından incelendiğinde olumsuz noktalar kendilerini daha da görünür hale getiriyor. Görevler eğlenirken çeşitli değildir ve bir süre sonra oldukça tekrarlayıcı olma eğilimindedirler. Ama elbette, hepsi kötü değil, karakterler eğlenceli, çok oyunculu işbirliği ve hatta bazen strateji gerektiriyor ve genel oyun eğlenceli.

  • Grafikler ve Görseller: Oyun iyi görünüyor, ancak grafikleri sayesinde gerçekten değil. Sea of ​​Thieves’i gerçekten haritaya koyan sanat yönü. Alabileceğiniz çizgi film tasarımları ve güzel görünümler gerçekten eğlenceli ve oyunun tonuna mükemmel bir şekilde uyuyor.
  • Oynanış: Bu oyun nasıl oynanır ve hissedilirse, gerçekten üçüncü şahıs olmasını beklersiniz, bu yüzden birinci şahıs POV’ya gitmek gerçekten kel bir hareketti. Bakış açısı, kontrolleri daha etkileşimli hissettirdiği için daha keyifli bir oyun deneyimi için mükemmeldir. Görevler tekrarlayıcıdır, ancak yine de eğlenceli olabilir. Ve denize tek başına gitmek Hırsızlar Denizi’nde harika bir deneyim.
  • Ses: Nadiren film müziklerini asla hayal kırıklığına uğratmaz ve Sea of ​​Thieves bu kuralın bir istisnası değildir. Film müziği mükemmel ve genel ses tasarımı da iyi.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...