Scum Indir

5/5 - (1 vote)

Scum Indir

Metabolik giriş ve kullanım, çoğunluk ve sadece bir mide miktarı ölçer içeren SCUM tam karakter veri ekranını görüntüleyebilirsiniz. Başlıca sindirim canlandırmalarının dışında, fantastik bir anlaşma, SCUM ücretsiz indirmeyi kullanarak sorgulamaya açık olan tüm raporlarla değişiyor ve tasarımcılar, memnuniyetle karşılanan alfa analizörlerinin küçük bir topluluğundan gelen girdilere tepki gösterdiği için değişiyor. Karakter, bir adada senaryosuz televizyon dizisinde gözaltında tutulan kişisiniz ve olaylara, hayatta kalmaya devam etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz cihazlara yatırım yapmaya, kurtarmaya ve benzersiz şeylere odaklanmak için yarışmaya katılabilmeniz. Oyuncular tek oyunculu modda ne yapacak? Şu anda size seyahat sağlayan NPC’ler var mı? 64 oyunculu sunucular kendi kiralarını kiralayanlara ulaşmak için ne kadar esnek olurdu? Ada hakkında ‘kalabalık bölgeler’ var mı? Bütün bunlar soru olarak sergilendi; ancak birkaç gün önce PAX East’te takım yöneticisi Josip Barišić ile görüştüğümde ele alınacak. Olabileceği gibi, vitamin yetersizliği canlandırma bağlıdır.

Pislik İndir

Hayatta kalmak paralel bir ikilem ısırığı değildir veya tozu yiyin ‘SCUM  oyun okyanusunda. Etkinlikte geçeceğinizi umuyorum, yemiyorsunuz, yediğiniz şey de önemlidir ve kesinlikle karakterinizin fiziksel özelliklerini etkileyecektir. Bununla birlikte, şekerler ve protein bakımından yüksek bir yeme rejimini koruyamayan büyük, meraklı bir karakter oluşturursanız, kilo ve kütleyi ortadan kaldıracaksınız. Barišić bana, emaye sayacının, birisinin tüm dişlerinizi dışarı atma şansı nedeniyle, güçlü beslenmeyi ısırmayacağınız ve erimenin yolunu bulması gerektiği gerekçesiyle mevcut olduğunu kabul ediyor. Bu, SCUM’daki gerçek bir bileşendir. Barišić’e göre, oyuncuların bu ekranı açması ve karbonhidrat girişlerini izlemesi gerekmeyecek – sadece eğlenin. Aslında, beslenme ile ilgili çok fazla düşünmeden harcama yapabilirsiniz. B vitamini seviyelerini en üst düzeye çıkarmak zorunda olan oyuncular, olabildiğince, seçim yapabilirler. Özenle organize edilen bir yeme rutini ve egzersiz programı (yukarıda bahsedilen ekstralar için yukarıdaki filmi izleyin), lezzet sağlayabilir, hız, maksimum taşıma ağırlığı, dayanıklılık, vb. SCUM’un bir amacı var: adayı ortadan kaldırmak. Ek olarak, bu beslenme bilgisi ile eğlence içi bir uyarı var ve bu size boynunuzun arkasına gömülü olarak gönderiliyor.

Barišić bana adadan kaçmadan önce gösteriyor, muhtemelen reçeteyi ve programlama becerilerini uyandıran oyuncuların yardımıyla kovayı bile tekmelemeden aracı nasıl tahliye edeceğinizi anlamanız gerekecek. Ne zaman yaparsanız yapın, kesinlikle sodyum derecenizi bilme avantajına sahip olmayacaksınız. SCUM ile ilgili önemli bir adım kişisel olarak benim için belirsiz ve sadece kararsız olabilir. Örneğin, Barišić karakterinin cesedini karakter gelişimi sırasında değiştirdiğinde, kavrama sayısının değiştiğini ve bunun iyi bir şekilde sonuçlanmadığını buldum. Durum ne olursa olsun, önceki eğlencede bana benzeyemeyeceğini söylüyor. Her şey değişebildiğinden, önümüzdeki birkaç ay içinde Erken Erişim’de er ya da geç kıvılcım çıkarsa, SCUM’un nasıl görüneceğini tam olarak bilmiyorum. Yine de, nokta nokta rekreasyonları oynamak, bir büyü elde etmek için harika bir zaman yapmak için yeterli olabilir. Sindirimin yanı sıra, SCUM içermeyen bilgisayar da dokuların ıslaklığını taklit eder, ayrıca şaşırtıcı derecede karmaşık bir beceri çerçevesi içerir. Sadece garipliğine bakılmaksızın, yüksek proteinli, yüksek lifli beslenmeleri yudumlarken cihazımı duygusal olarak yerleştirmeye ve seviyelerime odaklanmayı bekliyorum.

Masallar ve kibirli görüntüler, SCUM tüm kepçe ile sizi sallayacak. Trajik bir şekilde, derinliği ve bu birbirine geçen çerçevelerle sağlanan olası sonuçları ne olursa olsun, Gamepires Croteam, direnci değiştiren bir hayatta kalma eğlencesi yaratmadan önce gidecek bir yol var. Şu anda, büyük ölçekli bir hayatta kalma sürecinin doğasında olan eksikliklerin hızına ayak uydurarak, hızlı bir şekilde umut verici bir eğlencenin teknik gösterisini esas olarak ele alıyoruz. Belirli bir anda küçük bir eylemi gözlemlemek isteyen her iki şeyin de nasıl işlev gördüğünü (saptırma hiçbir zaman açıklamıyor) düşünerek çok fazla enerji harcamayız.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...