Scp Toolkit Indir

5/5 - (1 vote)

Scp Toolkit Indir

ScpToolkit, Sony DualShock 3/4 Denetleyicileri için ücretsiz bir Windows Sürücüsü ve XInput Wrapper’dır. Kurulum oldukça basit ve kolaydır, ancak birkaç şey gerektirir: Microsoft Windows Vista / 7/8 / 8.1 / 10 x86 veya amd64, Microsoft .NET Framework 4.5, Microsoft Visual C ++ 2010 Yeniden Dağıtılabilir Paketi, Microsoft Visual C ++ 2013 Runtime, DirectX Runtime , Xbox 360 Denetleyici sürücüsü (zaten Windows 8.x veya sonraki sürümlere entegre edilmiştir), en az bir desteklenen Sony DualShock 3/4 denetleyicisi ve sürücü kurulumu sırasında Yönetici hakları.

ScpToolkit  hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar, kontrol cihazlarının doğru çalışmasını sağlamak için bu uygulamayı kullanabilir ve uzmanlar yazılımı kendi özel ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir. Bu yazılımın ücretsiz varlığı nedeniyle özelleştirme mümkündür,

Çok kolay yönetilebilen, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Tüm özellikleri  DS4  yapar uygulama tarafından desteklenen  ScpToolkit piyasada mevcut en iyi araçlardan birini. ScpToolkit , Dualshock 3 ve 4 denetleyicilerinizi Windows bilgisayarda kullanabileceğiniz bir sürücüdür.

Sony DualShock 3/4 Kontrol Cihazları için Windows Sürücüsü ve XInput Wrapper, GitHub’da ücretsiz olarak indirebileceğiniz En İyi Açık Kaynak Projelerinden biridir. Bu özel projede, 17 katılımcı tarafından 44 yayınla 3 şubede yapılan toplam 1.073 işlem gerçekleştirildi. Proje, muhteşem topluluğu tarafından scptoolkit olarak adlandırıldı.

Scp Toolkit İndir

ScpToolkit’in Özellikleri

  • Denetleyiciler için ücretsiz ve açık kaynaklı araç
  • Orijinal ve üçüncü taraf denetleyicilerle uyumluluk
  • Basit ve anlaşılır kurulum
  • Bu, şimdiye kadar kullandığım en iyi yazılımlardan biri

sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel veya AMD Çift Çekirdekli İşlemci 3 Ghz
  • RAM: 1 Gb RAM
  • Sabit Disk: 1 Gb Sabit Disk Alanı
  • Video Grpahics: Intel GMA Graphics veya AMD eşdeğeri
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...